Amerika Vizesi 10 Yıllık

10 Yıllık Amerika Vizesi

10 Yıllık Amerika Vizesi

10 Yıllık Amerika Vizesi almak, yurtdışına geçici ziyaretçi turizm ve ticari amaç ile seyahat etmek isteyen bir çok kişinin almak istediği bir vizedir. Amerika Vizesi, Amerika Birleşik Devletleri vize çeşitlerinden B1/B2 geçici ziyaretçi olarak gitmek isteyen kişiler için başvuru yapılabilen bir vizedir. B1/B2 turistik, aile ziyareti, konferans, fuar, iş görüşmesi ve tıbbi tedavi amacı ile gitmek isteyen başvuru sahipleri başvurabilmektedir. Elçilik vize memuru uygun görmesi durumunda 10 Yıllık Amerika Vizesi vermektedir.

Göçmen olmayan geçici ziyaretçi Amerika Vizesi B1/B2 vize türüne kesin olmamak ile birlikte başvuru günü mülakat sırasında vize memuru tarafından süre belirlenmektedir. Genellikle tarafımızca yapılan başvurulara 10 yıl olarak onay verilmektedir. Onaylanan Amerika Vizesi ile her yıl 6 ay kalma hakkına sahip olunabilmektedir.

Amerika vizesi 10 yıl boyunda dilediği zamanda ülkeye giriş yapma hakkı vermektedir. Amerika vizesi kanunu gereği bir yıl içerisinde maksimum 6 aya kadar kalınabilmektedir. Verilecek 6 aylık süre yolcu ve kişiye göre değişebilmektedir. Amerika Birleşik Devletlerine giriş yaparken pasaport kontrolü yapan pasaport memuru tarafından kalabileceğiniz süre belirlenmektedir. Belirlenen kalış süresini bir sonraki seyahatleriniz için ihmal etmemeniz gerekmektedir. İhlal edilen vize ile bir sonraki girişinizde ülkeye alınmama riski ve tehlikesi olmaktadır.

Amerika Vizesi 10 Yıllık

10 Yıllık Amerika Vizesi Almanın Kolay ve Doğru Yolları ;

  • Başvuru evraklarınızın ABD Büyükelçiliği vize standartlarına göre yeterli olması gerekmektedir.
  • Başvuru evraklarınızın eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir.
  • Evraklar ve DS160 formunun bir bütün içerisinde eksiksiz ve başvuru sahibini en iyi ve açıklayıcı ifade etmesi gerekmektedir.
  • Mülakatta başvuru dosyanız ile ilgili sorulabilecek sorulara karşı hazırlıklı ve net cevaplar verilmesi gerekmektedir.

Amerika Vizesi başvuru aşaması sırasında profesyonel olarak danışmanlık alınması kesinlikle tavsiye edilmektedir.

Başvuru Merkezimiz İle Yapılacak İşlemlerde ;

  • Hazırlanması gereken evraklar başvuru sahibinin gidiş amacı , niyeti , maddi durumu , iş durumu ve benzeri durumlar dikkate alınarak özel olarak hazırlanarak oluşturulmaktadır.
  • Başvuru Evraklarınızın Amerika Vize Uzmanımız aracılığı ile kontrol edilmektedir.
  • DS160 Formunuz Amerika Vize Uzmanımız aralılığı ile eksikiz, evraklarınız ile bütünleşmiş başvuru sahibini en iyi ifade edecek şekilde doldurulmaktadır.
  • Başvuru mülakatı öncesi kılık , kıyafet , sorulabilecek sorular ve tüm işlem süreçleri için Elçilik öncesi Başvuru merkezimizde mülakat hazırlıkları ve bilgilendirilmesi %100 tüm faktörler dikkate alınarak hazırlık yapılması sağlanmaktadır.
  • Kişiye özel Amerika Vizesi Uzmanı danışmanınız ile 24 saat destek alabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI :

Amerika Vizesi Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Amerika Vizesi işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

10 Yıllık Amerika Vizesi Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: