İngiltere Vizesi 10 Yıllık

10 Yıllık İngiltere Vizesi

10 Yıllık İngiltere Vizesi, evrensel olarak en çok prestije sahip olan vizelerden birisidir. 10 Yıllık İngiltere vizesi sahibi olan başvuru sahipleri genellikle diğer ülkelere vize başvurusu yapmaları durumunda mevcut İngiltere vizesinin referansı sayesinde daha rahatlıkla ve kolay bir şekilde vize alabilmektedirler.

Bu durumun sebebi ise İngiltere’nin vize işlem başvuru değerlendirme sürecinde yapmış olduğu geniş güvenlik soruşturmasıdır.

İngiltere Geçici Ziyaretçi C Tipi Vize Süreleri 4’e ayrılmaktadır. Sürelere göre Konsolosluk Fiyatları Değişmektedir ;

 • 6 Aylık İngiltere vizesi
 • 2 Yıllık İngiltere vizesi
 • 5 Yıllık İngiltere vizesi
 • 10 Yıllık İngiltere vizesi olarak verilebilmektedir.

Geçmiş zamanlarda İngiltere Seyahati ve Vizesi Bulunmayan Başvuru sahiplerine ilk başvuruda 2-5-10 yıllık İngiltere vizesi tavsiye etmemekteyiz. Vize başvuru aşamaları kademeli olarak arttırmak faydalı olacaktır. İngiltere vize prosüdürleri, dikkatli , kanıtlayıcı ve açıklayıcı olması gerekmektedir. İngiltere temel vize kuralları ve başvuru şartları için başvuru merkezi Long Vize ile irtibata geçebilirsiniz.

10 Yıllık İngiltere Vizesinin Geçerli Olduğu Yerler;

 • İngiltere
 • Galler
 • İskoçya
 • Kuzey İrlanda

10 Yıllık İngiltere Vizesi İçin İşlem Süreleri ;

 • Standart Başvuru ortalama 15 iş günüdür
 • Proity Başvuru ortalama 5 iş günü içinde sonuçlanmaktadır ek ücrete tabidir.
 • Express Hızlı başvuru ortalama 1 iş günü içinde sonuçlanmaktadır ek ücrete tabiri.

Birleşik Krallık Vize süreleri ve sonuçlanma zamanlarına göre fiyatları değişmektedir. Birleşik Krallık para birimi olan İngiliz Paund biriminin dolar karşılığı hesaplanarak Türk Lirası olarak ödeme almaktadır. Bu sebep ile güncel kur ile doğru orantılı olup anlık olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

İngiltere Vizesi 10 Yıllık
10 Yıllık İngiltere Vizesi

İngiltere Vizesi Başvuru Formu İşlemleri Nelerdir?

Birleşik Krallık Başvuru formu tüm vize çeşitleri için online web üzerinden doldurularak işlem yapılabilmektedir. Fazlası ile dikkatli olunması gereken , diğer ülke formlarına kıyasla daha uzun bir form olan İngiltere vizesi formu İngilizce olarak dolması gerekmekte olup İngilizce olarak seyahat amacı , gidiş amacı, finans durumları ve ek bilgiler yazılması gerekmektedir.

Online form doldurulabilmesi için hesap açılması gerekmekte olup formdaki sorular, vize çeşitleri ve vize türleri çok benzer olmaları nedeni ile formda yapılacak en küçük bir yanlış seçim ve bilgi vize işlemlerinin olumsuz sonuçlanmasına daha büyük yanlış ve hata da ise ülkeye giriş yasağı ban verilmesine neden olabilmektedir.

Ayrıca Birleşik Krallık Konsolosluğu vize başvuru sırasında evrakları fiziki olarak almamakta olup belirtilen türde ve formatta profesyonel çözünürlüğü yüksek scannerler ile scan yapılarak sisteme tek tek yüklenmesi gerekmektedir.

Çözünürlüğü düşük , okunmayan belirlenmiş formatta ve boyutta taranmayan evrak ve belgeler sisteme düşmemekte ve başvurunuzun eksik tamamlanmasına gerek olmaktadır.

Birleşik Krallık Vize başvuru işlemlerinizi için tamamen Long Vize başvuru merkezinden profesyonelce destek alabilir ve sadece biometri süreniz kadar kısa ve kolay işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI :

İngiltere Vizesi Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız İngiltere Vizesi işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

10 Yıllık İngiltere Vizesi Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: