Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Afganistan

Afganistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Afganistan aile arkadaş ziyareti vizesi Afganistan’da bulunan aile veya arkadaş ziyareti için talep edilen vize türüdür. Afganistan’a ziyaret nedeniyle seyahat etmek isteyen kişilerin, vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Afganistan aile/arkadaş ziyareti vizesinde, Afganistan’da bulunan akraba veya arkadaşın davetiye mektubu göndermesi gerekir. Davetiye mektubu gönderilmesi zorunlu bir işlemdir. Davetiyeyi gönderen kişinin davetiyede kendi kişisel bilgilerini bildirmesi gerekir.

Ayrıca davetiye gönderen kişinin, vize başvurusunda bulunan kişinin tekrar döneceğinin teminatını da vermelidir. Afganistan aile ziyareti vizesi için gerekli evrakların ve işlemlerin tamamlanıp başvuru yapılması gerekir. Afganistan aile/arkadaş vizesi için güncel  gerekli evrakların ve işlemlerin tamamlanması için Afganistan Konsolosluğu/Büyülelçiliği vize Long Vize Turizm şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz, evrakların tamamlanması ve sürecin daha hızlı ilerlemesi için profesyonel hizmet ve vize işlemlerinin yürütülmesinde hizmet verir.

Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Afganistan’da bulunan aile ve arkadaşlarını ziyaret etmek isteyen kişiler, bazı işlemleri ve evrakları tamamlaması gerekmektedir. Vize alabilmek için bu evrakların tamamlanması çok önemlidir. Eksik evrak veya yanlış bilgi, aile/arkadaş vizesi başvurusunun iptal olmasına neden olabilir. Afganistan vize evrakları ve belgeleri hassas bir şekilde en ince detayına kadar kontrol edilip Konsolosluğa veya Büyükelçiliğe teslim edilmelidir. Long Vize Turizm şirketi, Afganistan aile/arkadaş vizesi için gerekli evrakların hazırlanmasında ülke temsilcileri ile hizmet vermektedir. Vize evrakları ve belgeleri için detaylı bilgi alabilmek müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Afganistan aile/arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evraklar şunlardır:

afganistan aile arkadas ziyareti vizesi 1
  • Pasaport
  • Davetiye
  • T.C. kimlik fotokopisi
  • Uçak gidiş dönüş bileti
  • Uluslararası aşı kartı
  • 2 adet biyometrik fotoğraf
  • Adli sicil kaydı
  • Dilekçe

Afganistan Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Afganistan aile arkadaş ziyareti vizesinin evraklar teslim edildikten sonra ortalama 1 ile 2 hafta arasında sonuçlanmaktadır. Ancak bazı durumlarda bu süreç daha da uzamaktadır. Resmi tatil günleri, resmi bayramlar gibi durumlarda vize onay süresini daha da uzatabilir. Afganistan vizesi başvurusu yapacak kişilerin, bu durumları göz önünde bulundurarak vize başvurusunda bulunmaları gerekir. Vize işlemlerinin kısa süre içerisinde olumlu yönde sonuçlanması için şirketimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Afganistan Aile ve Arkadaş Ziyaretinde Davetiye Gelmesi Şart Mı ?

Afganistan Aile Ve Arkadaş ziyareti vizesine başvuru yapıyorsanız eğer davetiye gelmesi şarttır.Afganistan Vize İşlemlerinde davetiyeniz geldikten sonra Afganistan Konsolosluğundan vize randevusu alınarak işlemlere başlamaktadır.Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezini arayarak Afganistan Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Afganistan Vizesinde Davetiyeyi Sadece Akrabam mı Gönderebilir?

Afganistan Vize İşlemlerinde davetiyeyi sadece akrabanız değil Afganistan’da yaşayan arkadaşınız da gönderebilir.Afganistan Vize Başvuru İşlemleri Davetiye geldikten sonra Afganistan Konsolosluğundan randevu alınarak gerçekleşir.Firmamız Long Vize Turizm ile Afganistan Vize Evraklarını Öğrenebilirsiniz.

Afganistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinden Dikkat Etmem Gereken Hususlar Nelerdir?

Afganistan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde gelen davetiyenin önemi Çok büyüktür.Gelen Davetiyede Afganistan’a Ne Amaçlı çağırdığını ve gidiş dönüş tarihlerinin belirtilmesi gerekmektedir.Firmamız Long Vize Turizm Olarak Afganistan Vize İşlemlerinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: