Vize İşlemleri Afrika

Afrika Vize İşlemleri

Afrika Vize İşlemleri

Afrika Vize İşlemleri, genellikle Türkiye Cumhuriyet’i vatandaşlarının Avrupa ve Amerika Kıtasına oranla daha az tercih ettiği ülkelerden oluşmaktadır. Afrika ülkeleri bayındırlık ve iskan yapımı İnşaat ve Madencilik firmaları aracılığı ile çalışma vizesi ön plana çıkmıştır. Bu duruma ek olarak doğa turizmi , safari turizmi gibi etkenler sebebi ile son yıllarda Türk Vatandaşı misafirlerinin çok dikkatini çekmiş ve turist sayısı giderek artmıştır.

Afrika Vize İşlemleri ve süreçleri Avrupa ve Amerika ülkeleri gibi genellikle sabit işlem süreleri ve prosedürleri olmayan ülke gruplarıdır. Başvurular direkt olarak Elçiliklerden yapılması gerektiği için başvuru merkezi olan Long Vize aracılığı ile birçok Afrika ülkesine şahsi olarak gelmeden merkezimizin istemiş olduğu evrakları tarafımıza ileterek işlemlerinizi kısa ve kolay yoldan halledebilir ve talep ettiğiniz vizeye sahip olabilirsiniz.

Afrika Vize Başvurusu

Afrika Vize İşlemleri, ülkeleri çalışma vizeleri, ticari vizeler, turistik vizeler için grup işçi toplulukları, grup kafile safari turları, kalabalık aile ziyareti vizesi işlemleri için özel fiyatlandırma ve hizmetler için çağrı merkezimiz 0312 426 03 25 nolu telefon üzerinden uzmanımız ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Afrika Vize İşlemi Hizmet Verdiğimiz Ülkeler ;

Vize İşlemleri Afrika

Angola Vizesi

Afrika vizesi işlemleri prosüdürleri bakımından farklı ve zorlu süreçleri bulunan ortalama 15 gün içinde sonuçlanabilen bir vize türüdür. Turistik Angola vizesi , Ticari Angola Vizesi , Misafir Vizesi , Express Angola Vizesi işlemleriniz için Long Vize başvuru merkezini hemen arayarak işlemlerinizi yaptırabilmektesiniz. 0312 426 03 25

Benin Vizesi

Aile Akraba Ziyareti Vizesi , Turistik Vize , Ticari ve Fuar vizeleri için Afrika Vize İşlemleri olan Benin Vizesi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulaması yapmaktadır. Bu sebepler ile seyahat edecek olan başvuru sahipleri elçilik ve konsolosluğun belirlemiş olduğu güncel ve orijinal evrakların temin edilmesi gerekmektedir. Güncel evrak ve süreç bilgisi için  0312 426 03 25 nolu çağrı merkezinden Long Vize Başvuru merkezi ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Burkina Faso Vizesi

Burkina Faso vizesi için Elçilik talimatlarına uygun olarak evrak ve seyahat planlaması yapılması zorunludur. Ticari ve turistik burkina faso için güncel bilgi ve işlem için 0312 426 03 25 nolu çağrı merkezini arayarak Long Vize başvuru merkezi ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cezayir Vizesi

Afrika Vize İşlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının en çok tercih ettiği ülkelerden biri durumundadır. Ticari vize olarak işlem yapmasına sebep olarak turistik olarak seyahat etmek isteyen başvuru sahipleri bir takım sıkıntılar ve zorluklar yaşayarak gerekli prosüdürleri yerine getiremektedir. Ticari , Turistik ve Aile ziyareti vize işlemleriniz için zorlanmadan vize almak için 0312 426 03 25 nolu çağrı merkezimizi arayarak kısa süre içinde Cezayir Vizesine sahip olabilirsiniz.

Etiyopya Vizesi

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tercih ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. Şahsi olarak başvuru sahibi gelmeden Türkiye’nin dilediğiniz şehrinden başvuru bilgileri sonrasında evraklarınızı başvuru merkezimize ileterek kısa süre içinde sonuç alabilirsiniz.

Gana Vizesi

Genellikle Ticari olarak seyahat eden vatandaşlarımız için ticari , turistik vize, Afrika Vize İşlemleri çeşitleri için belirlenen prosüdür ve davetiye çeşitleri ile birlikte kısa sürede vize alabilmek için 0312 426 03 25 nolu çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.

Mali Vizesi

Son yıllarda Türk Vatandaşlarının ticari seyahatleri artmış bulunmaktadır. Ticari ve turistik vize, Afrika Vize İşlemleri için gerekli belge ve prosüdürleri başvuru merkezimiz aracılığı ile temin edebilirsiniz.

Nijer Vizesi

Turistik , Ticari ve Ziyaret için Elçilikteki danışmanınız Long Vize merkezi ile kısa sürede olumlu sonuç alarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Nijerya Vizesi

Turistik ve ticari olarak 2 çeşit vize vermektedir. Afrika Vize İşlemleri davetiye örnekleri ve turistik kabul belgeleriniz ile başvurunuz kısa sürede yapılmakta olup hızlı sonuç için 0312 426 03 25 nolu telefon arayabilirsiniz.

Senegal Vizesi

Afrika Ülkelerinden Senagal vizesi turistik ve ticari olarak ağırlı olarak tercih edilmektedir. Afrika Vize İşlemleri gerekli vize başvuru evrakları ve bilgilendirme için 0312 426 03 25 nolu çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mısır Vizesi

Afrika Ülkelerinden Mısır , turistik olarak çok sayıda Türk Misafiri ağırlamaktadır. Piramitler ve birçok turistik bölge olması nedeniyle Türkiye kalkışlı Turlar , münferit geziler çok yapılmaktadır. İkili ilişkilerin geçmişten bu zamana kadar sağladığı etki ise ticari olmuştur. Türkiye Cumhuriyetinde bir çok şirket kurum ve kuruluş Mısır Arap Cumhuriyeti ile ticari ilişkiler geliştirmişlerdir. Mısır Arap Cumhuriyeti işlem süresi ortalama 45 iş günü ve üzeri olabilmektedir. Hızlı sonuç ve işlem için 0312 426 03 25 nolu telefondan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI :

Afrika Vize İşlemleri Global Dünya teknolojileri kullanılarak web ortamında sahte yazılım, sahte tüzel firma ve resmi kurum isimleri kullanılarak kendilerini Elçilik, Konsolosluk ve Tek yetkili başvuru merkezi olarak tanıtan sahte ve dolandırıcı Firma ve Şirketlerden sakınmanızı önemle belirtir vize başvuru işlemleriniz başlatılmadan herhangi bir ücret yatırmamanız önemle hatırlatırız.

Long Vize, Başvuru Merkezine giriş ile yetkili başvuru merkezimiz ile yapacağınız Afrika Vize İşlemleri işlemlerinizde maddi ve manevi zararların önüne geçerek kaliteli, güvenilir, resmi ve profesyonel başvuru yapabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0312 426 03 25

Afrika Vize İşlemleri Merkezi İletişim Bilgileri

Merkez Ofis Adresi: Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi 70/6 Kavaklıdere-Çankaya / ANKARA

Tüm Şehirler İçin Ücretsiz 24 Saat Açık Çağrı Merkezi : 0312 426 03 25

7/24 Acil Vize Hattı : 0553 716 03 25

Whatsapp Destek Hattı : 0553 716 03 25

Ofis Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cuma : 08:30 /18:30 – Cumartesi : 10:00 / 18:00

E posta : [email protected]

Bizi Değerlendirin

0 / 5

Your page rank:

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: