Vize Başvurusu Almanya

Almanya Vize Başvurusu

Almanya Vize Başvurusu, tarihi ve turistik özellikleri ile Avrupa’nın turizm açısından merkezlerindendir. Almanya, aynı zamanda Türk vatandaşlarının en çok seyahat ettiği, vizesi başvurusu yaptığı Avrupa ülkeleri arasında yer almaktadır. Almanya vize başvurusunu için destek hizmeti almanız vize alma sürecinizi hızlandırmaktadır.

Almanya, schengen bölgesinde yer alması açısından seyahat edecek Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize şartı istemektedir. Almanya vize başvurusunu için Long Vize aracılığıyla kendinize uygun vize türünü seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Almanya Vizesi Nereden Alınır?

Almanya vizesi için doğrudan Almanya Konsolosluğu ve Almanya Büyükelçiliği’ne başvuru işlemi kabul edilmemektedir. Almanya vize başvurusunun, vize başvuru merkezleri, akredite turizm seyahat acenteleri ve vize merkezleri aracılığıyla vize başvurusu almaktadır.

Long Vize başvuru merkezi bilgisi dahilinde seçeceğiniz vize türü için başvuru adımlarını izleyerek Almanya vize başvurusunu işlemleriniz yapılır. Seyahatiniz için gerekli vize evrakları, başvuru için gerekli olan bilgiler, vize randevusu, vize formu gibi süreç profesyonel şekilde Long vize merkezi tarafından takip edebilir.

Vize başvurusu sırasında profesyonel destek almak seyahatiniz için iyi olacaktır. Başvuru sonrası vize reddi, seyahat iptali, ertelemesi gibi durumlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Durumunuza, sosyal statünüze uygun olarak en doğru Almanya vize başvurusu için yönlendirilirsiniz.

Almanya vize basvurusu

 Almanya Vize Başvurusuna Gitmem Gerekir mi?

Almanya vize başvuru için gerekli evrakları ve belgeleri vize hizmetini Long vize çalışanlarından aldıktan sonra vize randevu işleminiz yapılır. Vize randevusu için verilen tarihte vize merkezinde olup olmayacağınız ile ilgili olarak Long vize başvuru merkezi size bilgiler verir.

İlk defa Almanya vizesi başvurusu yapıyorsanız size verilen vize randevusu gününde, saatinde parmak izi vermek için Almanya vize aracı ofislerinde olmanız gerekmektedir. Daha önce Almanya vizesi alıp parmak izi verdiyseniz ve bu parmak izinin süresi dolmasıyla VIS’li pasaporta sahipseniz vize ofislerine gitmeniz gerekmemektedir. Bu durumlar dışında ilk parmak izinizin süresi dolmuş ise yeniden vize aracı ofisine gitmeniz gerekmektedir.

Almanya vizesi için Long Vize ofisinde profesyonel destek alabilir, vize başvurusu, vize randevusu, vize evrakları gibi işlemleri kolayca, en doğru şekilde yönetebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Almanya Vize Başvurusu İçin Neler Gereklidir?

Almanya seyahatlerinizde bordo pasaport sahiplerinin vize alma zorunluluğu bulunmaktadır. Başvuru yapmadan önce hangi vize türüne ihtiyacınız olduğunu önceden belirlemeniz gerekmektedir. Uzun dönemli oturum başvuruları ile kısa dönemli yani Almanya Ticari Vize ya da Almanya Turistik Vize Başvuruları evrakları farklılık göstermektedir. Seyahat türünüze göre ayarlanmış evrak listesine Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden rahatça ulaşabilirsiniz.

Almanya Vize Başvurumu Nereden Yapabilirim?

Almanya Vize Başvuruları için gerekli tüm evraklar ve Almanya Vize Başvuru Formu ayrıntıları ile tamamlandıktan sonra ilgili makama teslim edilmeli ve biometrik parmak izi verilmelidir. Evrakların teslim edilmesi ile birlikte vize değerlendirme süreci başlamış olmaktadır. Uzman kadromuzca hazırlan evraklarınız ile birlikte Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimiz desteği ile en kısa zamanda başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Almanya Vize Başvurusu İçin Randevuyu Nereden Alabilirim?

Almanya’ya seyahatiniz ne amaçla olursa olsun, uzun dönemli kalış ve kısa dönemli ziyaret vizeleri fark etmeksizin vize başvurusunda bulunmadan önce mutlaka randevu almanız şarttır. Randevudan önce Almanya Vizesi için gerekli evraklarını tamamlamış olmanız ve başvuru formunu eksiksiz doldurmuş olmanız gerekmektedir. Gidiş amacınızı ispatlayan gerekli evrak listesi ve randevu hizmetleri için  Long Vize Başvuru Ve Randevu Merkezimizden destek alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar