Belgeleri Ve Evrakları Vize Amerika

Amerika Vize Evrakları ve Belgeleri

Amerika vize evrakları ve belgeleri vize başvurusu yapmadan önce tam olarak hazırlanmalı ve başvuru esnasında sunulmalıdır. Amerika vizesi almak isteyen kişiler, seyahat tarihlerinden sonra en az 6 ay daha geçerliliği bulunan bir pasaporta sahip olmalıdır. Vize başvurusu yapılmadan önce Amerika Büyükelçiliği ya da konsolosluklar üzerinden bireyler kendi kişisel bilgileri ile bir hesap oluşturarak burada bulunan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmalıdır. Başvuru formunda eksik bilgi beyan edilmesi ve daha sonra yapılan incelemelerde bu durumun ortaya çıkması, tartışmasız olarak vize başvurularının reddine neden olacaktır. Ayrıca bu olumsuz durum daha sonraki başvurularda da eksi puan olarak kişinin karşısına çıkacağından, doğru bilgi vermeye dikkat edilmelidir.

Amerika Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir?

Amerika vize başvurusu diğer ülkelerin vize başvurularına oranla oldukça zorlu bir süreçtir. Bu süreci daha da zorlu hale getiren şey ise başvuru dilekçesinin İngilizce doldurulması ve başvuru dilekçesinin de İngilizce olarak kaleme alınması gerekliliğidir. Vize başvuru dilekçesinde şahıslar seyahat amaçlarını tam ve soru işareti bırakmayacak şekilde beyan etmelidir. Ayrıca seyahat için gerekli olan finansmanın nasıl sağlanacağı, kişinin sabit bir maaşı yoksa ona sponsor olan kişinin de belirtilmesi gereklidir. Sponsor olan kişi de ayrıca bir İngilizce dilekçe vererek, başvuru yapan şahısa sponsor olduğunu belirtmeli ve maddi yeterliliğini ispat etmelidir. Long Vize Turizm olarak dilerseniz İngilizce dilekçelerinizi en iyi şekilde sizler için hazırlayıp, sizin adınıza başvuruda bulunabiliriz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Vize Mülakatı

Amerika vizesi için zorlayıcı olan bir diğer aşama da bireylerin sunmuş oldukları evraklara ek olarak ayrıca sözlü mülakata alınmalarıdır. Bu mülakatta başvuru sahiplerinin ibraz etmiş oldukları evraklarda yer alan bilgilerden, başvuru formunda ve başvuru dilekçesinde yazılı olan bilgilerden mülakat yapılmaktadır. Başvuru sahibinin çelişkili bilgi vermesi ya da kendisine yöneltilen soruları net bir biçimde yanıtlayamaması, red kararı almasına neden olacaktır. Long Vize firmamızın deneyimli çalışanları, vize mülakatı için gerekli olan tüm direktifleri sizlere vermekte ve sizi en iyi şekilde hazırlamaktadır.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Amerika Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir?

Amerika Vize Evrakları başvuru yapacak olan kişinin kişisel durumlarına, gidiş amacına ve meslek grubuna göre değişiklik göstermektedir. Amerika Vize Evraklarınızın eksiksiz ve güncel olarak hazırlanması gerekmektedir. Aksi takdirde evraklarınız ve durumlarınız uyuşmadığı zaman red almak imkanınız yüksektir. Amerika Vize İşlemleri ve Amerika Vize Evrakları ve Belgeleri Hakkında detaylı bilgi için Long Vize Başvuru Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Amerika Öğrenci Vize Belgeleri Nelerdir?

Amerika Vize Başvurusunu öğrenci olarak yapmak isteyen vatandaşlarımız öncelik olarak kendilerinin maddi bir gelirleri olmadığı için 1. derece yakınlarından anne, baba gibi sponsor göstermek zorundadırlar. Firmamız Long Vize Turizm ile Güncel evrak listesini ve Amerika Vize Randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vize Evraklarının Geçerlilik Süresi Kaç Gündür?

Amerika Vize Başvurusu için hazırlamış olduğunuz evrakların güncellik durumu evrakların önem durumuna göre değişiklik göstermektedir. Nüfus Kayıt Örneği, İkametgah Belgesi gibi evraklarınızı geçerlilik süresi içerisinde kullanabilirsiniz ama diğer evraklarınızın Amerika Büyükelçiliği Vize bölümünün istemiş olduğu formatta ve süre içerisinde hazırlanması gereklidir.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar