İşlemleri Vize Amerika

Amerika Vize İşlemleri

Amerika Birleşik Devletleri’ne giriş yapabilmek için, Amerika vize işlemleri tamamlanmadan seyahat etmeniz mümkün değildir. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra onayı alıp, pasaportunuza bu vizeyi işleterek seyahat edebilirsiniz. Long vize turizm olarak tüm bu işlemlerinizde sizlerin yanında yer alıyoruz. Çalışanlarımız, rehberlerimiz ve operasyon ekibimiz takip etmeniz gerek tüm süreçlerde, sizleri detaylı olarak bilgilendirmektedir.

Amerika Vize İşlemleri Ve Vize Kategorileri

Amerika Birleşik Devletleri’ne gitme amacınıza göre kısa süreli ya da uzun süreli Amerika vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Kısa süreli vize işlemlerinde; turistik, ticari, tıbbi tedavi, geçici süreyle çalışma ve eğitim amaçlı başvuruda bulunabilirsiniz. Uzun süreli vize işleminde devamlı olarak Amerika’da kalmak isteyenlerin yaptığı başvurudur. Göçmen vizesi olarak da adlandırılan bu vizeye; nişanlılık, aile birleşimi, işverenin sponsor olması, yeşil kart vizesi, geri dönen yerleşik yabancı müracaatı gibi durumlarda başvurulur.

Vize işlemlerinizin onaylanabilmesi için tüm evraklarınızın güncel olması gerekir. 10 yıllık başvuruda bulunsanız bile 6 ay boyunca aralıksız Amerika’da kalmanız gerekir. Amerika vizesi ne kadar süre ile verileceği ise sunduğunuz gerekçelere göre ve evraklarınızın eksiksiz olmasına göre Amerika Konsolosluğu’nun yapacağı mülakatta belli olur. Yapacağınız en ufak hata vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına yol açar. Bu nedenle firmamızdan yardım almanızda fayda vardır. Long vize turizm olarak bizlere Amerika vize işlemleri için başvurduğunuzda, tecrübeli ekimizle sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Amerika Vize İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Amerika’ya seyahat etmek istiyorsanız doldurmanız gereken formalar ve hazır bulundurması zorunlu evraklar vardır. Bu evraklardan bir tanesi bile eksik olursa Amerika vize başvurunuz olumsuz sonuçlanır. Hangi vize çeşitine başvuracağınızı belirledikten sonra evrakları ve belgeleri listesini hazırlamanız gerekir. Tüm bu hazırlık aşamanızda sizlere profesyonel hizmet sunan Long vize firmamızı tercih edebilirsiniz. Vize şirketimizi tercih etmeniz durumunda DS-160 formunu, seyahat edeceğiniz araca ait bilgileri ve Amerika’da konaklayacağınız yerin adresini, iletişim bilgilerini uzmanlarımız hazırlıyor. Siz sadece 2 adet resim, kimlik fotokopisi ve geçerli olan pasaportunuzla eski tüm pasaportlarınızı hazır ediyorsunuz. Amerika vize işlemleri için Long vize şirketimizi tercih edin işinizi şansa bırakmayın.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Amerika Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Amerika Vize işlemlerini yaparken sırayla gidilmesi gerekmektedir. Öncelik olarak Amerika Vizesine ne amaçlı başvuru yapacağınıza karar vermeniz gereklidir. Bu Türler; turistik, ticari, Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi, Çalışma Vizesi şeklinde sıralanmaktadır. Gidiş amacınızı belirlendikten sonra meslek durumunuza göre Amerika Vizesi Evraklar Ve Belgeler Listesini hazırlamanız gerekmektedir. Long Vize Turizm firmamız ile işlemlerini sorunsuz ve eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz.

Amerika Vize Başvuru İşlemlerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Amerika Vize Başvurusu yaparken öncelik olarak dikkat etmeniz gereken kurallardan birisi evraklarınızı hazırlarken ve Amerika Vize Formu‘nu doldururken yanlış ve eksik beyan vermemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde mülakat sırasında farklı bir beyanda bulunduğunuz da red alma imkanınız yüksektir.

Vize Randevu İşlemlerini Nereden Yapabilirim?

Amerika Vize Randevusu almadan önce vize başvuru formunu doldurmuş olmanız gerekmektedir. Formunuzu doldurduktan ve elçilik ödemenizi gerçekleştirdikten sonra randevu ekranına girerek uygun tarihlere alınması gereklidir. Amerika Vize Randevusu işlemleri için Firmamız Long Vize ile iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar