Vize Randevusu Amerika

Amerika Vize Randevusu

Başvurunuzun onaylanma sürecinde atacağınız adımlardan birisi de Amerika vize randevusu almaktır. Amerika’ya seyahat etmek istiyorsanız vize başvurusunda bulunmanız gerekir. Elektronik ortamda online sistem üzerinden Amerika Konsolosluğu’ndan randevu alabilirsiniz. Yatri üzerinden yapacağınız bu başvuruda hesap açıp, istenilen bilgileri doldurup randevu oluşturmanız gerekir. Bazı durumlara göre uzayabilen vize kabul işlemlerinde mağduriyet yaşamamanız için olabildiğince en kısa sürede başvuruyu tamamlamak gerekiyor. Bunun içinde randevunuzu en erken sürede almanız, vize işlemleriniz için daha kolay olacaktır.

Yapmanız gereken işlemlerin eksiksiz olabilmesi için Long vize turizm firmamız bu alanda sizlere destek vermektedir. Sizlerle birebir ilgilenen çalışanlarımız her türlü sorunuza ve sorununuza kısa sürede çözümler üretiyor. Analitik ve uzman ekibimizle başvurunuzda en büyük yardımcınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Amerika Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Diplomatik görev için Amerika’da bulunması gereken Türk vatandaşları haricinde, diğer tüm vatandaşların Amerika’ya giriş yapabilmesi için vize alması gerekir. Vize işlemleri esnasında yapılan ilk işlem olan DS-160 formu doldurulduktan sonra, açtığınız hesap üzerinden sistemden randevu alarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Randevu alırken DS-160 formunu açmanız yeterli olacaktır. Formu tekrar açarken oluşturacağınız güvenlik şifrenizi unutmamalısınız. Önce randevu alıp sonra formu açmaya çalışırsanız, şifrenizi unutmanız halinde randevunuz iptal olacaktır.

Zorunlu olarak ödenen ABD vize başvuru ücretinizin heba olmaması için Long vize olarak, ödemenin sizin adına yapılmasını sağlıyoruz. ABD Büyükelçiliği’ne sizin adınıza randevu planlaması yapıyoruz. Randevuda bir aksaklık yaşamanız durumunda ödemeniz iade edilmeyeceği için mutlaka Long vize turizm firmamızla irtibata geçin MRV ücretiniz boşa gitmesin.

amerika vize randevusu

Acil Randevu Nedir?

Amerika Birleşik Devletleri’ne seyahatiniz eğer acil bir durum içeriyorsa, acil randevu sisteminden faydalanabilirsiniz. Aciliyete giren bu durumun gerekçelerini sunmanız gerekecektir. Aciliyetli durum harici seyahat tarihiniz yakın ise de hızlandırılmış vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Seyehatinizin tarihini ve nedenini belirterek, gerekli evraklarınızla randevunuzu alabilirsiniz.

Amerika vize başvurusu yapacaksanız kafanızdaki tüm sorulara long vize olarak cevap vermekteyiz. Vize başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz. Siz seyahatinizle ilgili eşyalarınızı hazırlayana kadar işlemleriniz bitmiş olacaktır. Bizlerle irtibata geçmek için iletişim numaralarımızdan dönüş sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Amerika Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Amerika Vize Başvurusu yapabilmek için öncelik olarak DS-160 formunu doldurmanız gereklidir. Formu doldurduktan sonra açtığınız hesap üzerinden sistemden sizler için uygun olan tarihe randevunuzu oluşturup başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Amerika Vize Randevu İşlemleri hakkında profesyonel destek almak için firmamız Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.

Almış Olduğum Vize Randevusu Ne Kadar Süre Geçerlidir?

Amerika Vizesi için oluşturmuş olduğunuz randevunuz 1 yıl geçerliliği bulunmaktadır. Eğer ki ilk almış olduğunuz randevuya her hangi bir durumdan dolayı gidemediyseniz randevu tarihinizi sistem üzerinden değiştirebilirsiniz. Amerika Vize Randevu işlemlerinizde herhangi bir sorun yaşamamak için firmamız Long Vize Turizm Başvuru Merkezimizden işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Amerika Vize Randevusu Ücretli Midir?

Amerika vize formu ve randevu işlemlerinde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Formunuzu doldurduktan sonra kayıt oluşturduğunuz account girişinizi ve şifrenizi unutmamanız gereklidir. Aksi takdirde randevunuza geç kaldığınızda randevunuzu değiştiremezsiniz. Amerika vizesi alırken bir aksilik ve sorun ile karşılaşmamak için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar