WordPress veritabanı hatası: [Table 'longvize_newvt.wp_rank_math_redirections_cache' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_rank_math_redirections_cache WHERE object_id = 11384 AND object_type = 'post' LIMIT 0, 1

WordPress veritabanı hatası: [Table 'longvize_newvt.wp_rank_math_redirections_cache' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_rank_math_redirections_cache WHERE BINARY from_url = 'angola-vize-islemleri' LIMIT 0, 1

Angola Vize İşlemleri - Long Vize
İşlemleri Vize Angola

Angola Vize İşlemleri

Angola vize işlemleri Long Vize Turizm tarafından güvenle yapılabilmektedir. Afrika kıtasının güney batı bölümünde yer alan Angola Cumhuriyeti “Afrika’nın saklı mücevheri” olarak da anılmaktadır. Angola Cumhuriyeti ile Türkiye Cumhuriyeti arasında vize muafiyeti anlaşması olmamaktadır. Angola Vize Bu yüzden her ne sebeple olursa olsun Türk vatandaşları vize başvurusunda bulunmak durumundadır. Angola Cumhuriyeti’nin herhangi bir Angola vize ayrımı olmadığından ve sınıra gelindiğinde vize uygulaması bulunmadığı için Angola vizesiyle Türkiye’den alınarak yola çıkılmalıdır.

Peki, Angola Vizesi İşlemleri nasıl yapılır? Öncelikle Angola vize değerlendirme ve onama yetkisi Ankara’da bulunan Angola Büyükelçiliğine aittir. Angola’ya vize alabilmek ne sebeple gittiğinizde doğrudan orantılı olduğundan, eğer turistik gezi veya ziyaret için gidiyorsanız ayrı belgeler eğer ticaret için vize gerekiyorsa ayrı belgeler almanız gerekmektedir.

Angola Vize İşlemleri İçin Gereken Belgeler

Angola Ticari Vize İşlemleri için Gereken Belgeler:

Başvuru Formu
Son 3 ay içerisinde çekilmiş olan 2 adet fotoğrafınız
Angola’dan ticari mektup davetiniz olmalı ve davet eden firmanın adres ve iletişim bilgileri yer almak kaydıyla davetiyenin onay alması gereklidir.
Davet eden firma sahibinin kimlik fotokopisi
Firmanın form kağıdına kaşe ve imzalı vize talep dilekçesi olmalı
Firma imza sirküleri
Vergi Levhası
Firmanın oda ve faaliyet sicil belgesi
SGK işe giriş belgesi
Son 3 aylık maaş bordrosu
Otel ve Uçak rezervasyonu
Pasaport fotokopisi ve pasaportun kendisi
Sarıhumma aşı kartı

Yukarıdaki bilgiler Angola ticari vize işlemleri içindir. Ancak Angola Vize türünüze göre bu evraklar değişiklik gösterebilir.

İşlemleri Vize Angola

Angola Vizesi Ne Zaman Sonuçlanır?

“Angola Vize işlemleri ne zaman sonuçlanır?” Hemen cevaplayalım. Ankara Konsolosluğuna yapmış olduğunuz Angola vize başvurunuz 5 ile 15 iş günü içerisinde ortalama olarak sonuçlanmaktadır.

Angola Vize İşlemleri İçin Nereye Müracaat Etmeliyiz?

Angola vizesi için nereye müracaat etmeliyiz? Şöyle ki; Angola Vizesi Türkiye’nin her ilinden başvuru yapılabildiği için bunu Ankara bulunan Angola Vize büyükelçiliğe bireysel olarak giderek veya Long Vize Turizm’in bu başvuruyu sağlayabilmeniz mümkündür.

Angola Vize Ücretleri Ne Kadardır?

Angola vize başvuru ücreti, esasen randevu talebiniz esnasında e-postanıza gönderilen Ve Konsolosluk tarafından belirlenen yanıt mailinde açıkça yazmaktadır. Pek çok tür vize olduğu için fiyatlar değişmektedir. Angola Vizesi ücretleri mülakata gittiğiniz sırada Konsolosluğa makbuz karşılığında ödenmektedir. Bu fiyatlar sabit olmadığından dolayı her yıl değişiklik göstermektedir. Bu vizenin geçerlilik süresi 60 gün olarak belirlenmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Angola Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Angalo Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Angola konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Angola Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Angola Vize İşlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin iş Ve meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Angola Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Angola Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Angola Vize İşlemleri için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içindede kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir.
Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Angola ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize işlemlerinde gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Angola Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Angola Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Angola konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Angola Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Angola Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Angola Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Angola Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: