Belgeleri Ve Evrakları Vize Bangladeş

Bangladeş Vize Evrakları ve Belgeleri

Bangladeş Vize evrakları ve belgeleri için yerine getirmeniz gereken bazı evrak ve belgelerden oluşan prosedürlerin detaylı bilgisini sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Sizlere güvenilir hizmet sunmak adına Long Vize Trurizm özenle titizlikle çalışmaktadır.
Bangladeş vize başvuru için ilk önce seyahat amacınızı netleştirmeniz gerekir. Prosedür gereği seyahat amacınızı belirteceğiniz dilekçe seyahatiniz ile doğru orantıda olmalıdır. Bangladeş’e yapmayı düşündüğüz seyahatin amacını belirledikten sonra amacınıza uygun dilekçe formu doldurmalısınız. Bu formaların doğru doldurulması sürecinizin hızlanmasında yardımcı olacaktır. Long Vize Turizim sizlere bu adımda kuşkusuz en doğru ve kolay yolu sağlayacaktır.

Belgeleri Ve Evrakları Vize Bangladeş

Bangladeş Vize Türleri


⦁ Bangladeş Turistik Vizesi: Gezi veya tatil gibi kısa süreler için gidilecekse alınması gereken vize türüdür.
⦁ Bangladeş Ticari Vizesi: İş veya ticari bir amaçla gidilecek ziyaretler için alınması gereken vize türüdür.
⦁ Bangladeş Çalışma Vizesi: Bangladeş’te çalışmak amacıyla alınması gereken vize türüdür.

Yukarıda belirttiğimiz vize türlerinden birini seçip mesleki ve sosyal durumunuz da göz önünde bulundurulması şartıyla diğer bir adım olan Bangladeş vize evrakları ve belgeleri başvuru kısmına geçmiş olursunuz.

Bangladeş Turistik Vize için Gerekli Evraklar


Bangladeş Vize başvuru formu
: Prosedür gereği seyahat amacınızı belirteceğiniz dilekçe seyahatiniz ile doğru orantıda olmalıdır. Bangladeş’e yapmayı düşündüğüz seyahatin amacını belirledikten sonra amacınıza uygun dilekçe formu doldurmalısınız. Long Vize Turizm temsilcimiz gerekli gördüğü yerde sizlere destek olacaktır.
Pasaport: Öncelikle pasaportunuzun seyahat sonrası en az 6 ay geçerli, 2 boş sayfası olmalıdır. Her ihtimale karşı da pasaportunuzun fotokopisini yanınızda bulundurmakta yarar vardır. Eğer ki kimlik yenileme işleminde bulunduysanız pasaportunuzu da güncellemeyi unutmayınız.


Biyometrik Fotoğraf: 2 adet 3,5×4,5cm ebatlarında arka fonu beyaz biyometrik fotoğraf
Kimlik Fotokobisi: Kimliğinizin ön ve arka yüzününün fotokopisini çekilir.
İngilizce vize talep dilekçesi: Konsolosluğa hitaben yazılmış ve Şirketin antetli kağıdına kaşeli, imzalı olmalı
İşe giriş bildirgesi ve 3 aylık maaş bordrosu, kaşeli ve imzalı
Banka hesap dökümü: Long Vize Turizim olarak gerekli bilgi için sizlere yardımcı olacaktır.

Diğer vize türleri ve sizlerden istenebilecek olan ek belgeler için Long Vize Turizim olarak sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyarız.

Sıkça Sorulan Sorular

Bangladeş Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bangladeş Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize çeşidini, kendi içindede kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Bangladeş ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bangladeş Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Bangladeş Vize Evrakları Ve Belgeleri, Bangladeş Konsolosluğu vize bölümü tarafından belirlenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok unsura göre farklılıklar içermektedir. Evraklarda ki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza ve yaşınıza göre oluşur. Vize başvurunuzda hangi evraklara ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Vize başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bangladeş Vize Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Bangladeş vize işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Bangladeş Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeler yine Bangladeş konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Bangladeş Vize Randevusu ve Bangladeş vize başvuru işlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan evrak ve belgeler yine konsolosluğa sunulmaktadır. Vize başvuru işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Bangladeş Vize Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Bangladeş Vize Evrakları Ve Belgeleri, konsolosluk tarafından vize başvurusu olarak kabul edilmektedir. Vize evrakları hazırlanmadan önce ilk olarak Bangladeş Vize Randevusu alınmalıdır. Vize randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli evrak ve belgeler hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere vize başvurusu konusu da profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Bangladeş Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Bangladeş vize başvuru işlemlerini kabul eden Bangladeş Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Vize başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel olan evrakların yanı sıra Bangladeş Vizesi Dilekçesinide sunmanız gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar