Büyükelçiliği Vize Çek Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği Vize

Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği vize başvurularında merak ettiğiniz her sorunun cevabını Long Vize Turizim üzerinden öğrenebilirsiniz. Sizlere tarafımızdan ulaşılıp gerekli belgeleri teslim etmeniz ve eksiklerinizi tamamlamanız konusunda profesyonel ekibimiz yardımcı olmaktadır.

Çek Cumhuriyeti Vize Başvurusu Hakkında Merak Edilenler

Vize almak üzere ustalaşmış Long Vize Turizm ekibi sizin yerinize Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu ile iletişime geçip sizleri büyük bir uğraştan kurtarmış olur. Tarafımızdan evraklarınız Konsolosluğa teslim edildikten sonra sonucunuz ortalama 15 ile 20 gün içinde açıklanmış olur. Ama bazı durumlarda bu süre esneklik gösterebilir. Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği‘nde karşılaşılan yoğunluklar, Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu başvuru sahiplerinin başvuruları resmi tatil günleri ve gerekli gördüğü taktirde Çek Cumhuriyeti Konsolosluğu ek belge talebi sürecin esneklik göstermesine yol açar.

Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği Vize Başvuru Süreci

Çek Cumhuriyeti vize başvurusu sürecinde ilk önce seyahat amacınızı kesin olarak belirtmek zorundasınız. Başvuru sürecinizin esneklik göstermesi seyahat amacınız ile doğru orantılıdır. Örneğin Çek Cumhuriyeti’ne turistlik olarak başvuru ile aile ziyareti amacıyla başvuru dilekçesi aynı değerlendirilmez.

Çek Cumhuriyeti vize başvurularında bölge ayrımı önemli bir rol oynar. Ancak Long Vize Turizm firması olarak kendi şubelerimizden süreci sizler adına hızlandırmış oluyoruz. Başvuru sürecinde firmamız sizin için bulunan çalışanlarımızla birlikte süreç yönetimini sağlıklı ve titiz bir şekilde yürütmüş oluyoruz. Tarafımızdan sizlere gönderilen gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzdan emin olmak adına Long Vize Turizm firmamız son kontrollerini yaptıktan sonra bir sonraki adıma geçebilirsiniz.Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği Vize ile ilgili bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Büyükelçiliği Vize Çek Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği Schengen Vizesi

Çek Cumhuriyeti Avrupa Birliği’ne üye olan diğer ülkeler gibi Schengen alanı kapsamında olduğu için vatandaşlarımız Schengen vizesi başvurusunda bulunmaları gerekir. Çek Cumhuriyeti vizesi alırken banka hesabınızda kendiniz güvence altına almak adına belli miktarda kullabileceğiz bakiyeniz olması gerekmektedir.

Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği vizesi alındığı durumunda Schengel bölgesinde bulunan 26 ülkeye giriş için bu vizeyi kullanabilirsiniz.Ama Schengel vizesini Çek Cumhuriyeti için aldıysanız ve ilk olarak başka bir Schengel ülkesine girmek isterseniz bir sonraki Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği vize başvurunuzu olumsuz etkiler hatta red cevabı almanıza bile neden olabilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Çek Cumhuriyeti Büyükelçiliği Nerededir ?

Çek Cumhuriyeti büyükelçiliği başkentimiz Ankara’ da bulunmaktadır. Vize işlemleri için elçiliğin yetkilendirmiş olduğu Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Vize Randevusu Büyükelçilikten Mi Alınır?

Çek Cumhuriyeti vize işlemlerinin ilk adımı olan vize randevusu elçilkten alınmamaktadır. Çek Cumhuriyeti Vize randevu işlemleri için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Vize Başvuru Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir ?

Vize başvuru ücreti elçilik tarafından direk olarak alınmamaktadır. Çek Cumhuriyeti vize ücreti başvuru merkezine başvuru sırasında ödenir. Long Vize Turizm olarak vize başvurularınızı güven içerisinde gerçekleştirebilmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: