Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Cezayir

Cezayir Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Cezayir aile arkadaş ziyareti vizesi kısa süreli vize çeşitleri arasında yer alır. Cezayir’e aile/arkadaş ziyareti için gidecek kişilerin, vize başvurusunda yapması gerekir. Ziyaret vizesi Cezayir’de resmi olarak ikamet eden aile ve arkadaş ziyareti için talep edilen vize türüdür. Cezayir aile arkadaş ziyareti vizesi alabilmek için Cezayir’de bulunan akrabanın davetiye göndermesi gereklidir. Davetiye de davet eden kişinin kişisel bilgileri ve iletişim bilgilerinin de bulunması gereklidir. Ayrıca davetiye gönderen kişinin vize başvurusunda bulunan kişinin, tekrar döneceği konusunda teminat vermelidir.

Cezayir aile arkadaş ziyareti vizesi olumlu sonuçlanabilmesi için Başkonsolosluk veya Büyükelçilik tarafından belirlenen belge ve işlemlerin eksiksiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Aile arkadaş ziyareti vize başvuruları Cezayir Konsolosluğu’na veya Cezayir Büyükelçiliği’ne yapılır. Bunun yanı sıra Cezayir vizesi büyükelçilik veya başkonsolosluk tarafından görevlendirilen görevli vize firmalarına da başvuru yapılabilir. Cezayir aile arkadaş ziyareti vizesi için gerekli işlemler ve evraklar hakkında detaylı bilgi için Long Vize Turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Şirketimiz, Cezayir vize işlemleri yasal kurallar çerçevesinde usulüne uygun bir şekilde gerçekleştirir.

Cezayir Aile Arkadaş Ziyaretin Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Cezayir aile arkadaş ziyareti vizesi için gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi almak için Long Vize Şirketi ile irtibata geçebilirsiniz. Vize başvurularında seyahat nedenine göre evraklarında ve işlemlerinde değişiklik görülebilir. Cezayir vize evrakları ve belgeleri için müşteri temsilcilerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Cezayir ziyaret vizesi için gerekli evraklar şunlardır.

  • T.C. kimlik fotokopisi
  • 10 yılı geçmemiş pasaport
  • Biyometrik fotoğraf
  • Davetiye
  • Cezayir vize formu
  • Uçak gidiş dönüş biletleri
  • Konaklama bilgileri
  • Davet eden kişinin, kişisel ve iletişim bilgileri
cezayir aile arkadas ziyareti vizesi 1

Cezayir Seyahatlerinde Vize Başvurusu Zorunlu mudur?

Bir ülkeden başka bir ülkeye gidebilmek için bazı kurallar bulunur. Bu kurallar ülkelere göre değişiklik gösterebilir. Cezayir’e seyahat edecek bordo pasaport sahiplerinin kısa süreli seyahatleri için vize zorunluluk bulunmaktadır. Cezayir’e vizesiz seyahat edebilmek için gri pasaport, siyah pasaport veya yeşil pasaport sahibi olunması gerekir. Cezayir aile arkadaş ziyareti seyahatleri kısa süreli bize seyahatleri içerisinde yer alır ve vize zorunluluğu bulunur.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: