Turistik Vize Cezayir

Cezayir Turistik Vize

Cezayir Turistik vize, turistik amaçlı seyahatlerde alınması zorunlu olan bir vizedir. Cezayir, birçok doğal güzelliğe ve tarihi güzelliğe sahip ülkelerden birisidir. Ülkemizden her yıl birçok kişi, bu doğal özellikleri ve tarihi yapılara görmek için Cezayir’e seyahat etmektedir. Cezayir turistik gezileri için vize başvurusunda bulunulması gerekir. Cezayir’e 90 günden az yapılacak seyahatler için turistik vize başvurusunda bulunan kişilerin, gerekli evrakları ve işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmesi gerekmektedir. Vize başvurusu seyahat nedeni belirlendikten sonra vize başvuru formunun Cezayir Büyükelçiliği’ne veya Konsolosluğu’na teslim edilmesiyle başlayan süreçtir.

Cezayir Turistik vize başvurusu yapan kişilerin, turistik amaçla gittiğini Cezayir Konsolosluğu’na kanıtlaması gerekir. Cezayir turistik vize başvurularında, sürecin doğru ve hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için profesyonel destek alınması önemlidir. Long Vize şirketi olarak turistik vize başvurularında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Şirketimiz, Konsolosluk tarafından Cezayir vize işlemleri yürütülmesinde yetkili bir şirkettir. Vize hakkındaki sorularınızı uzman müşteri temsilcilerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Turistik Vize İçin Gerekli Evraklar

Cezayir turistik vize için evrakları tamamlanması gerekir. Vize başvurularında olumlu sonuç alabilmek için Konsolosluk ve Büyükelçilik tarafından belirlenen kurallara uygun bir şekilde doğru bilgilerle doldurulması çok önemlidir. Cezayir vize evrakları ve belgeleri hakkında detaylı bilgi almak için uzman kişilerden destek alınması gereklidir. Long Vize Turizm şirketi, bünyesinde çalışan ülke temsilcilerinden yardım alabilirsiniz.  Merkezimiz evrakların temininde işlemlerin yapılmasında yol gösterici olarak hizmet sunmaktadır. Cezayir turistik vize başvurularında gerekli evraklar şunlardır:

  • En az 3 ay geçerli pasaport. Pasaportun son 10 yıl içerisinde çıkarılmış olması gerekir.
  • 3,5 x 4,5 cm ebatlarında biyometrik fotoğraf
  • T.C. kimlik fotokopisi
  • Dilekçe
  • Uçak gidiş dönüş biletleri
  • Otel rezervasyonları
  • Sağlık sigortası poliçesi

Vize işlemleri için gerekli evraklar hakkında detaylı bilgi almak için şirketimizdeki müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

cezayir turistlik vize 1

Turistik Vize İle Bilgiler

Cezayir vize başvurusu yapacak kişilerin merak ettiği konulardan birisi vize zorunlu olup olmadığıdır. Cezayir turistik vizesi almak için bordo pasaport sahibi kişilerin, vize alması zorunludur. İlk defa vize başvurusu yapan kişilerin, Konsolosluğa veya Büyükelçiliğe giderek parmak izi bilgisi vermesi zorunlu bir işlemdir. Cezayir turistik vizesi, ortalama 10 iş günü içerisinde verilmektedir. Vize başvurusu yapacak kişilerin bu süreyi göz önünde bulundurması gerekir. Cezayir turistik vize ile ilgili gerekli bilgileri şirketimizden öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: