Vize Evrakları ve Belgeleri Danimarka

Danimarka Vize Evrakları ve Belgeleri

Danimarka vize evrakları ve belgeleri, Danimarka Konsolosluğu tarafından belirlenen Danimarka vizesi almak için gereken şartların taşınıp taşınmadığını kontrol etme amacı güden bilgi işlem ürünleridir. Danimarka Konsolosluğu bu evrak ve belgeleri değiştirme hakkını saklı tutar. Bu bakımdan istenilen evraklar hakkında güncel bilgi sahibi olmak için Long Vize Turizm’i arayabilirsiniz.

Danimarka Vize Evrakları Ve Belgeleri Nelerdir?

Danimarka vize evrakları Danimarka konsolosluğu tarafından belirlenmiştir. Ayrıca Danimarka’ya gitme amacına göre vize evrakları çeşitlilik göstermektedir. Aşağıda verilen, genel anlamda istenen belgelerdir.

 • Şirket yazısı
 • Pasaport:
 • Fotoğraf: 2 adet
 • Şirket Evrakları
 • İşe giriş belgesi
 • Hizmet dökümü
 • Maaş bordrosu
 • Banka hesap özeti
 • Kimlik fotokopisi
 • Nüfus kayıt örneği
 • Ulaşım ve konaklama
 • Seyahat Sağlık Sigortası

Danimarka vize evrakları hakkında daha geniş bilgi için Long Vize Turizm çalışanlarından gece 23.30’a kadar destek alabilir, web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Danimarka Vize Evrakları Ve Belgeleri Eksik ya da Hatalı Çıkarsa Ne Olur?

Danimarka konsolosluğu, eksik ya da hatalı belgeyle başvuran kişinin başvurusunu ikinci bir randevu talep ettirmeden geri çevirebilir. Ayrıca pasaportun yıpranmış ya da eskimiş olması da başvuru reddine neden olan bir durumdur.

danimarka vize evraklari ve belgeleri 1

Kızlık soy isimle pasaport sahibi olanların evlendikten sonraki soy isimleri ile yeni pasaport alması şartı bulunur. Danimarka konsolosluğu yetkileri bu durumu iki ayrı kişi olarak sayıp başvuruya ret cevabı verir. Tüm bu durumlardan etkilenmemek için alanında uzman kişilerle vize başvuru sürecinizi yönetebilirsiniz. Long Vize Turizm, tüm süreç boyunca, alanında uzman çalışanlarıyla sizin sağlıklı ve hızlı bir başvuru süreci geçirmenizi temenni etmektedir.

Danimarka Vize Evrakları Teslim Edildikten Sonraki Süreç Nedir?

Danimarka vize evraklarını tamamladıktan sonra evraklarınız Danimarka Konsolosluğu yetkililerine teslim edilmektedir. Danimarka konsolosluğu, başvurunuzu inceler ve gerekli gördüğü zaman sizi mülakata çağırır. Ayrıca evraklardaki bilgilerden ikna olmazlarsa sizden ek belge talep edebilirler. Tüm bunlar göz önüne alındığında Danimarka vizesi sonucunuz 10 ile 20 iş günü arasında çıkar. Danimarka resmi tatilleri ya da konsolosluğun yoğunluk durumuna göre Danimarka vize sonucunuzun bildirilme süresi uzayabilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Danimarka Gerekli Vize Evraklarını Nereden Öğrenebilirim ?

Danimarka gerekli vize evrakları Danimarka Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden alacağınız profesyonel hizmet ile gerekli bütün evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Vize Başvuru Evraklarını Ne Zaman Hazırlamalıyım ?

Vize başvurusunda başvuru merkezine sunacağınız evrakların güncel evraklar olması gerektiği için Danimarka vize randevusu alındıktan sonra evrakların temin edilmesi gereklidir. Long Vize Turizm ile hangi evrakların güncel olması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru Evrakları Online Temin Edilebilir Mi ?

Başvuru işlemlerinde başvuru merkezine sunacağınız Danimarka vize formu gibi bazı evraklar online temin edilebilmektedir. Diğer evrakların nereden nasıl hazırlanması gerektiğini Long Vize Turizm ile irtibata geçerek kolayca öğrenebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi:
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar