Vize İşlemleri Danimarka

Danimarka Vize İşlemleri

Danimarka vize işlemleri için vatandaşları doğrudan konsolosluğa kabul etmemektedir.  Danimarka vize işlemlerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde tamamlamak için Long Vize Turizm’e başvurabilirsiniz.

Danimarka Vize İşlemleri için Gereken Belgeler

Başvuru işlemleri için en önemli belge pasaporttur. Pasaportunuzun son 10 yıl içerisinde çıkartılmış olması, en az 6 aylık geçerlilik süresi bulunmalıdır. Ayrıca yıpranmış veya eskimiş pasaportlarınız mutlaka yenilenmiş bir halde olmalıdır.

Vize başvuru işlemleri, pek çok ülke gibi direkt Danimarka Konsolosluğu’na tarafınızdan başvuru şeklinde değildir.  Danimarka Konsolosluğu tarafından belirlenen ve yetkilendirilen vize merkezleri vize kabul işlemini gerçekleştirir. Long Vize Turizm sizlere vize başvurusu için gereken belgeleri düzenlemede ve başvuru yapmakta yetkili firmalardan dır. Long Vize Turizm ile birebir iletişim kurarak vize işlemlerini hızlı ve zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Danimarka vizesi için iki tür evrak bulunur.  Birisi Danimarka Konsolosluğu tarafından hazırlanan ve sizin doğrudan bilgi vermeniz gereken evrak, diğerleri ise Danimarka Konsolosluğu’nun sizlerden talep ettiği evraklardır.   Danimarka vize evrakları Danimarka’ya gitme amacınıza göre değişiklik gösterir.  En sık başvurulan Danimarka turistik vize temel olarak şu evrakları ister:

  • Danimarka Schengen vize başvuru formu
  • Güncel fotoğraf
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Finans durumunu gösterir belge
  • Danimarka turistik vize dilekçesi

Tüm bu evraklara ek olarak Danimarka Konsolosluğu sizden başka evraklar da isteyebilir.

danimarka vize islemleri 1

Danimarka Vize İşlemleri Ne Zaman Sonuçlar?

Danimarka Konsolosluğu, evrak incelemesi sonucunda ek evrak talebinde bulunursa Danimarka vize işlemleri sonucu uzayabilir.  Ayrıca Danimarka resmî tatillerde konsolosluğa evrak kabul etmez.  Tüm bu durumlar göz önünde bulundurulursa Danimarka Konsolosluğu vizelere 15 ila 20 gün arasında cevap vermektedir.

Danimarka Vizesini Almam için Nereye Müracaat Edebilirim?

Danimarka vizesi almak için Long Vize Turizm’e başvurabilirsiniz. Long Vize Turizm, titiz ve özenli çalışmasıyla evrak toparlamayı hızlı bir şekilde yapar, evrakların eksik olup olmadığını ya da hatalı olup olmadığını defalarca kontrol ederek evrak eksikliğinden dolayı geri çevrilme durumunu ortadan kaldırır. Long Vize Turizm uzman çalışma kadrosu ve deneyimi, alanlarında uzman oluşları Danimarka vize alma sürecini olumlu yönde etkilemektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Danimarka Vize İşlemleri Nerede Yapılır?

Danimarka vize başvurusu elçiliğin yetkilendirmiş olduğu vize başvuru merkezinde gerçekleştirilir. Long Vize Turizm ile başvuru merkezine gerek kalmadan vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Seyahat Öncesi Herkes Vize Başvurusu Yapmalı Mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından bordo pasaporta sahip olan herkes vize işlemlerine tabiidir. Diğer pasaport türü sahiplerinin 180 gün içerisinde 90 güne kadar vizesiz seyahat hakkı vardır. Long Vize Turizm ile Danimarka vize randevusu alarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Vize İşlemleri Kaç Gün Sürer?

Danimarka vize başvuru süreciniz birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir ancak ortalama olarak başvurunuzun sonuçlanma süresi ile birlikte 20 ile 30 güne kadar sürebilmektedir. Danimarka vizesi kaç günde çıkar gibi diğer sorularınız için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: