Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Doğu Timor

Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Doğu Timor aile arkadaş ziyareti vizesi Doğu Timor’u  ziyaret etmek isteyen kişilerin amacı herhangi bir ziyaret ise o zaman talep edecekleri bir vize türüdür. Doğu Timor Demokratik Cumhuriyeti bağımsızlığını ilan etmiş Güney Asya’da olan bir ülkedir. Bu ülkeyi ülkemizden ziyaret etmek isteyen kişilerden vize talebi bulunmaktadır. Ülkemizde herhangi bir Konsolosluğu bulunmamaktadır. Vize başvurusunu Endonezya Konsolosluğuna gerçekleştirebilirsiniz.

Ziyaret etmek isteyen kişiler için farklı birçok belge talebi bulunmaktadır. Bu belgelerin eksiksiz düzenlenmemesi ise ülke ziyaretleri sırasında vize almanız ile ilgili sorunları ortaya çıkarabilir. Bu sorunların önlenebilmesi için ise long vize Turizm olarak bizler bütün belgelerin tam eksiksiz bir şekilde hazırlanması için sizlere rehberlik etmekteyiz. Böylelikle herhangi bir aşama da sorun çıkmasının önüne geçebiliriz.

Doğu Timor Vize Formu

Doğu Timor vize formu bu ülkeyi ziyaret etmek isteyenlerin hazırlaması gereken evraklardan bir tanesidir. Bu evrağın eksiksiz ve düzenli bir şekilde hazırlanması vizenizin onay alması için en önemli adımdır. Bu başvuru formunun yanı sıra en az 6 ay geçerli olan pasaportunuz, seyahat sağlık sigortanız, ulaşım belgeleriniz, aşı belgeleriniz, sağlık sigortanız gibi belgelerinde vize başvuru dosyasının içerisinde olması gerekmektedir.

Bunun dışında Doğu Timor, ülkesini ziyaret etmek isteyen kişilerin ülkede kalacakları süre içerisinde finansal durumlarının belgelenmesi için banka hesabını istemektedir. Bu belgenin de yine vize başvuru dosyasının içerisinde olması önemlidir. Ayrıca Doğu Timor vize ücreti ödenmesi ile ilgili olan dekont da dosyaya eklenmesi gereken belgeler arasındadır. Vize türüne göre ek bazı belgelerde talep edilmektedir. Özellikle aile arkadaş ziyareti vizesi için davetiye ve davetiye sahibinin ulusal elektronik kart fotokopi belgeleri gibi belgeler de muhakkak vize başvuru dosyasının içerisinde olmalıdır.

dogu timor aile arkadas ziyareti vizesi 1 1

Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Başvurusu Sırasında Bunlara Dikkat

Doğu Timur vizeniz yaklaşık 10 iş günü içerisinde onaylanacaktır. Bu onay sürecinde herhangi bir aksaklık çıkmaması için ülkenin önem gösterdi konu bütün belgelerin tam ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıdır. Ayrıca ülkeye Türkiye’den direk sefer bulunmamaktadır. Bu sebep ile bazı ülkelerden aktarma gerekecektir. Aktarma gerekecek olan ülkelerin transit vize talep edip etmediği konusunda araştırmanız önemli bir konudur. Vize alırken herhangi bir aksaklık yaşamamak için ve bu sürecin hızlı ve kolay bir şekilde geçebilmesi için long vize olarak  sizlere rehberlik edebi ediyoruz. Ücretler konusunda, vize onayının hızlı şekilde elde edilmesi konusunda tecrübelerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Başvurusu yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Doğu Timor dan gelen davetiyeye istinaden Doğu Timor Konsolosluğundan vize randevusu oluşturmalıdır. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvurusunu gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız davet mektubu Doğu Timor’da yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz , akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizmin uzman kadrosu ile yapacağınız Vize başvurularınız da profesyonel destek alabilir, hızlı ve eksiksiz bir başvuru işlem süreci gerçekleştirebilirsiniz

Doğu Timor Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurunuz için Doğu Timor’ da yaşayan ve oturuma sahip olan bir aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gerekmektedir. Doğu Timor Konsolosluğuna, vize başvurusunda bulunurken aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlayan davet mektubunuzu sunmanız gereklidir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli evrak ve belgelerin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvurusu sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlamakta en en önemli faktördür. Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden uzmanlarından bilgi ve destek alabilirsiniz.

Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Doğu Timor’a yapacağınız seyahat kısa süreli ziyaret amaçlı ise; başvuruda kullanmanız gerekecek davet mektubunun Doğu Timor’ da yaşayan, oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilmesi gerekmektedir. Bu davetiyeler sadece kısa süreli ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup; sunulan davetiye ile Doğu Timor Ticari Vize veya Çalışma Vizesi gibi başvurularda kullanılmaktadır. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluk tarafından onaylı olmalıdır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Doğu Timor aile arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız Doğu Timor Vize Randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp,gerekli formların doldurulup randevu gününde Büyükelçiliğe sunulması gereklidir. Sonraki adım olarak vize başvuru işlem ve sonuçlanması süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup; vize kullanım süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Doğu Timor ülkesi konsolosluğundan alacağınız Doğu Timor Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi ile Doğu Timor’ da yaşayan aile üyenizi, akrabalarınızı veya arkadaşlarınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Ancak bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesini kullanmanız uygun olmamaktadır vize kurallarına aykırı olmaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Doğu Timor Turistik Vize veya Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: