Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Dubai

Dubai Aile / Arkadaş Ziyareti Vizesi

Dubai aile / arkadaş ziyareti vizesi hakkında merak edilen her şey sayfamızda mevcuttur. En doğru ve en kapsamlı bilgiyi bulacağınız tek adres Long Vize Turizm olup sizlerin vize işlemlerinizin sağlıklı yürütülmesi sürecinde vize merkezleri arasında liderliğini korumaktadır. Dubai aile ve arkadaş vizesi başvurunuz ile Dubai ‘de yaşayan vatandaşlığını almış ya da Dubai vatandaşı olan sevdiklerinize kavuşmanın en hızlı yoludur Long Vize Turizm. Sizlerin vizeyi alma talebindeki hassasiyetinizin farkında olup aynı hassasiyet ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Dubai Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde yer alan yedi farklı ülkeden en büyüğüdür. Bu ülkeler Dubai, Abu Dabi, Şarika ve Ummül Kayveyn, Acman, Resül Hayme, Füceyre ‘ dir.

Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri arasında bir vize anlaşması vardır. Bu antlaşma gerekli Diplomatik Pasaport, Hizmet Pasaportu, Hususi Pasaport sahipleri Dubai ziyaretleri için herhangi bir vize işlemlerine gerek duymadan ziyaretini gerçekleştirebilirler. Ama bu ziyaret süresi 90 gün sınırlıdır. Bu durum Umuma Mahsus Bordo Pasaport sahipleri için geçerli değildir. Merak ettiğiniz her şey için Long Vize Turizm şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Dubai Aile / Arkadaş Ziyareti Vizesi için Gerekli Belgeler

Dubai aile / arkadaş ziyareti vizesi için gerekli belgeler için alanında uzman ve profesyonel ekibiyle Long Vize Turizm şirketine başvurabilirsiniz. Firmamız vize işlemlerinizi sizlerin yerine gerçekleştirip siz değerli müşterilerimizin sadece seyahatine konsantre olmasını istemektedir.

dubai aile arkadas ziyareti vizesi 1

Dubai vize türlerinden biri olan aile ve arkadaş ziyareti vizesi için gerekli olan birincil belge davetiyedir. Dubai’den sizin adınıza gönderilen bir davetiye gereklidir. Bunun yanında pasaportunuz 10 yıldan eski olmalı ve pasaportunuzun herhangi bir yerinde yıpranma ve yırtılma olmamalıdır. Ama eğer bir pasaporta sahip değilseniz kayıtlı olduğunuz semtin karakolunda parmak iziniz ve kişisel bilgilerinizle bir pasaport temin edebilirsiniz.

Daha sonra Dubai vize başvurunuz mesleki statünüze ve maddi imkanlarınıza göre ve ziyaretiniz süresine göre değişkenlik göstermektedir.

Dubai vizesi kaç günde çıkar?

Dubai vize kaç günde çıkar? sorusuna yanıtımız ortalama 24 gün ile 72 saat aradadır. Elbette ki bu değişkenliğin nedeni Konsolosluktaki yoğun ve tatil günlere denk gelişi olmasıyla birlikte başvur sahibinin ziyaret günü de etkendir.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: