Büyükelçiliği Vize Dubai

Dubai Büyükelçiliği Vize

Dubai Büyükelçiliği vize verme konusunda en yetkili kurumdur. Dubai vize alma şartlarını belirleyip güncellemek büyükelçiliğin görevidir. Aynı zamanda Dubai vizesi için gerekli evrak ve belge kontrolleri de büyükelçiliklerden geçer.

Dubai Büyükelçiliği Türkiye’de oturan ve çalışan vatandaşlara e-vize uygulamasını açmıştır. Bu uygulama ile vize başvurularını internet ortamından yapabilirsiniz. Ancak başvurular online sadece yetkili firmamız Long Vize Turizm tarafından yapılmaktadır. Müşterilerimizin gerekli bilgilerini aldıktan sonra Birleşik Arap Emirlikleri İkamet Genel Müdürlüğüne online olarak başvurulur. Başvuru sonuçları ise Birleşik Arap Emirliklerindeki iş gününe göre 2-3 gün içerisinde açıklanır. Birleşik Arap Emirlikleri Cuma, cumartesi ve Pazar günlerinde tatil yapmaktadır ve hizmet verememektedir. Bu gibi ayrıntılı ve detaylı bilgiler için yıllarca uzmanlaşmış yetkili firmamız Long Vize Turizm’den destek alabilirsiniz.

Dubai Büyükelçiliği Vizesi Evrakları

Dubai vize işlemi için evrak ve belgeler seçtiğiniz vize türüne göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda bazen sizlerden ek evraklar da istenebilir. Vize evraklarınız arasında bulunması gereken genel belgeleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Pasaport
  • Kimlik Fotokopisi
  • Banka dökümü
  • Çalışıyorsa iş bilgileri
  • Sponsor olacak kişi varsa sponsorun bilgileri
  • Vize ücretinin ödendiğine dair belge
  • Vize formunun

Bu gibi belgeler genel olup değişkenlik gösterebilir. Örneğin bir ev hanımıysanız iş yeri bilgilerinize ihtiyaç yoktur. Banka dökümü için de eşiniz çalışıyorsa onun banka dökümleri yeterli olabilir. Bu konudaki güncel bilgileri acentamızdan her saniye edinebilirsiniz.

dubai buyukelciligi vize 1

Dubai Vize İşlemi Ne Zaman Sonuçlanır?

Dubai vize işlemlerinin sonuçlanması Konsolosluğun tatil günlerine ve yoğunluğuna göre değişebilir. Ancak hızlı sonuçlanan ve kolay alınan bir vize olduğundan 5 gün içerisinde sonuçlar gelebilir. Yinede müşterilerimizin Dubai’ye zamanında varabilmesi için vize başvurularını 15 gün öncesinden yapması gerekmektedir. Vizeniz eksik belge ve hatalı belge olduğunda ret yanıtı alır. Siciliniz bundan olumsuz etkilenir ve bir sonraki yurt dışı seyahatlerinizde vize alırken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu tarz olumsuzluklarla karşılaşmamanız adına süreci yönetecek olan firmamız her zaman hazır bir durumdadır. Siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerini yerine getirmekten memnuniyet duyarız.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: