Konsolosluğu Vize Dubai

Dubai Konsolosluğu Vize

Dubai Konsolosluğu vize hakkında öğrenmek istediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Dubai’ye gitmek isteyenler mutlaka Dubai Konsolosluğu’nun prosedürlerini yerine getirmelidir. Bu prosedürler hakkında güncel bilgileri almak için Long Vize Turizm olarak bizlere başvurabilirsiniz. Bizler sizin için sürecin hızlandırılmasını sağlamaktayız.

Dubai Konsolosluğu Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai Konsolosluğu vize işlemleri için kişisel başvuruları doğrudan almaz. Yetkili firmalar aracılığıyla kişilerin vize başvurularını alır. Bu anlamda yetkilendirilmiş olan Long Vize Turizm sizlere vize konusunda en detaylı hizmeti sunacaktır. Dubai Vize başvurunuzdan sonuçlanan süreye kadar müşterilerimizin yanında olarak onlara yardımcı oluyoruz. Firmamızın her yerde gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir şubesi de bulunmaktadır. Ancak bunun için direkt olarak şubelerimize gelmenize gerek yoktur. Evraklarınızı kargo yoluyla da bizlere iletebilirsiniz.

Dubai vizesi için konsolosluğun belirlemiş olduğu genel evraklar aşağıdaki gibidir. Ancak konsolosluk isterse sizden ek evrak talebinde de bulunabilir.

Pasaport

Fotoğraf

Şirket evrakları

İşe giriş belgeleri

Maaşını gösteren bordro

Kimlik fotokopisi

Ulaşım ve konaklama yapacağınız hizmetlerin bilet ve belgeleri

Seyahat Sağlık Sigortası

Özel şirket çalışanları için şirketten alınmış yazı

Bu evraklar seçtiğiniz Dubai vize türüne göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden net ve güncel bilgileri firmamızdan öğrenmeniz gerekmektedir. Bir örnek verecek olursak öğrenciler vize almak istediğinde onlardan parasal bir bilgi istenmez. Ancak sponsor olabilecek diğer kişilerden istenir. Bu gibi birçok farklılık da olabilmektedir. Vizenizin ret yanıtı almaması için güncel bilgileri öğrenmeniz gerekir.

dubai konsoloslugu vize 1

Dubai Vize Ücreti

Dubai vizesi almak isteyenler mutlaka vize ücretini ödemelidir. Dubai vize ücreti seçtiğiniz vize türüne ve seyahat sürenizin uzunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Dubai konsolosluğu ve büyükelçiliği vize ücret bilgilerini sadece firmalarımız aracılığıyla iletir. Vatandaşlara vize ücreti hakkında detaylı bilgiler verilmez. Long Vize Turizm bu anlamdaki uzman kadrosu ve uzman haberleşme ağı sayesinde sizler için en doğru bilgileri alıp iletecektir. Dubai Vize başvurunuz ortalama olarak 10 gün içerisinde sizlere bildirilir. Çabuk sonuçlanan bir vize olduğu için çok sıkıntı yaşanmaz. Ama yinede sonuçlanma süresi konsoloslukta yaşanan yoğunluk ve tatil günlerine göre değişkenlik gösterebilir.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: