Ticari Vize Dubai

Dubai Ticari Vize

Dubai ticari vize için merak ettikleriniz sayfamızdadır. Başvuru işlemleri arasında en yetkin firma olan Long Vize Turizm şirketidir. Vizenizi gönül rahatlığıyla alabilir ve sürecin her adımından haberdar olabilirsiniz. Long Vize Turizm şirketinin sizler için tayin ettiği bir çalışan eşliğinde vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dubai ticaretin bir nevi kalbi sayılmaktadır. Bu bakımdan ticari vize başvurusu için izlenen yolda protokol oldukça hassastır. Bunun yanında istenilen belgelerin önemi de durumun ehemmiyetini gözler önüne sermektedir. Dubai ‘de yapacağınız ticaret 3 aydan fazla ise bu durumda Dubai vizesi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Hizmet Pasaportu sahipleri, Diplomatik Pasaport sahipleri ve Hususi Pasaport sahipleri vize başvurularında muaf iken Umuma Mahsus Bordo Pasaport sahipleri vize başvurusunda bulunmak zorundadır.

Başvuru belgeleri ve evrakları arasına eksik veya yanlış beyanlarınız Konsolosluk tarafından incelenip ortaya çıktığında başvurunuz reddedilmek ile kalmayıp başvuru sicilinize olumsuz bir etki bırakmaktadır. Bu olumsuzluk ile karşılaşmamak adına Dubai ticari vize işlemleriniz için Long Vize Turizm şirketi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Dubai Ticari Vizesi için Gerekli Belge ve Evraklar

Dubai ticari vize için gerekli belge ve evrakların temini oldukça önem arz eden bir durumdur.

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Pasaport bilgileriniz
  • Dubai ticari vize başvuru ücreti dekontunuz
  • Oturum belgeniz
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Nüfus kayıt örneği
  • İki biyometrik fotoğrafınız ve arka fonun beyaz olmasına önem verilmesi
dubai ticari vize 1

Yukarıda belirtilen gerekli evrak ve belgelerin temini doğrultusunda vize işlemleriniz gerçekleşmektedir. Bunun yanında seyahatinizin süresi ve mesleki statünüze göre değişkenlik gösteren belgeler de olmaktadır. Eksik veya hatalı belgelerin olması durumunda vize sonucunuz olumsuz olmakla birlikte bir sonraki vize başvurunuz için risk durumuna girmenize neden olur. Bu yüzden Long Vize Turizm şirketi olarak her zaman siz kıymetli seyahat severlerin yanında olup sürecin takibi ve yönetimi kısmında destek vermektedir.

Dubai Vize Long Vize Turizm Şirketi Hakkında

Long Vize Turizm şirketi hakkında bilmeniz gereken en önemli unsur bizlere online olarak ulaşma imkanını olmasıdır. Bu bağlamda sizden istediğimiz belgeleri kargo ile yollayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Başvuru süreci belgeler ulaştığı an başlamaktadır.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: