Turistik Vİze Dubai

Dubai Turistik Vize

Dubai turistik vize bir vize türü olup merak ettiğiniz her ayrıntı için Long Vize Turizm vize merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Dubai Vize turistlerin en çok ilgisini çeken bir Ortadoğu ülkesidir. Özellikle bina yapısı hiç bitmeyen eğlence anlayışları ile ışıklarının hiç sönmediği bir Birleşik Arap Emirlikleri ülkesinin en büyük emirliğidir. Bu ülkeye ziyaret o kadar fazladır ki uluslararası havalimanları arasında en yoğun olan havalimanıdır.

Yolcuların burada saatlerce beklediği olmuştur. Tabi ki bu ülkenin bazı kurallarının da bilinmesi oldukça önem taşır. Ülkeyi ziyaret etmeden önce bu kurallara bakılması seyahatseverler için yarar teşkil edecektir. Dubai Turizm vizesi için Dubai Konsolosluğu’nun tetkik kıldığı bir başvuru merkezi ile başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu bağlamda başvuru merkezi arasında lider konumunda olan Long Vize Turizm siz değerli müşterilerini karşılamaktan mutluluk duymaktadır.

Dubai Turistik Vizesinin Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Dubai turistik vizesi hakkında bilinmesi gerekenlerhususunda bilmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlar öncelikle başvuru formunun doğru ve dikkatli doldurulması olacaktır. Bu bağlamda başvuru formunun eksik ve hatalı doldurulması sonucunda başvuru Dubai Vize işlemlerinizin süresinin uzayacağı gibi red cevabı almanıza da neden olabilir. Böyle bir olumsuzlukla karşılaşmamak adına Long Vize Turizm şirketi ile yolunuza devam edebilirsiniz. Dubai turistik vizesi için Dubai Konsolosluğu ‘nu takip etmeniz ve sürekli güncel kalmanız gerekmektedir.

Ama Long Vize Turizm sizler için bu takibi yapmaktadır. Hususi Pasaport, Hizmet Pasaportu ve Diplomatik Pasaporta sahip başvurusu sahipleri vize işlemleri başvurusunda bulunmalarına gerek yoktur. Ama bu 90 günü aşmamak kaydı ile olan vize türü için geçerlidir. Turistik vize türü hem uzun süreli turistik vizesi yani 90 gün hem de kısa süreli turistik vizesi 30 günden oluşan bir vize türüdür. Umuma Mahsus Bordo Pasaport için ise vize başvuru işlemleri yürütülmektedir.

dubai turistlik vize 1

Dubai Turistik Vize Başvurusu için Gerekli Belge ve Evraklar

Dubai turistik vizesi başvurusu için gerekli belge ve nelerdir diye merak edenler sayfamızı okumaya devam edebilir.

  • Pasaport
  • Nüfus cüzdanı örneği
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Başvuru formu ve başvuru dilekçesi
  • Dubai turistik vizesi ücreti dekontu

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: