Vize Başvurusu Dubai

Dubai Vize Başvurusu

Dubai vize başvurusu yapmak isteyenler detaylı bilgileri sayfamızda bulabilir. Dubai vizesi kolay sonuçlanabilen ve hızlı alınabilen bir vize türüdür.  Ama yinede belli prosedürlerin yerine getirilmesi şarttır. Birleşik Arap Emirlikleri’nin en fazla ziyaret edilen ülkesi Dubai, seyahat severlerin gözdesi durumundadır.  Bu Ortadoğu’nun eşsiz ülkesine seyahat etmek isteyenler Dubai vizesi almak zorundadır. Bunun içinde Dubai Konsolosluğu’nun belirlemiş olduğu prosedürlerin yerine getirilmesi gerekir.  Bu prosedürler hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz ve vizenizin olumlu olma şansını arttırmak isterseniz bu alanda en yetkili firma olan Long Vize Turizm’den destek alabilirsiniz.

Dubai Vize Başvurusu Türleri

Dubai’ye seyahat etmek isteyenler öncelikle vize türünü belirlemelidir. Birçok vize türü vardır ve bunların içinden birini seçerek başvuru yapmanız gerekmektedir. Dubai için vize türünüze karar verdikten sonra gerekli olan evraklar da değişiklik gösterecektir. Bu evrakların neler olduğunu net bir şekilde öğrenmek istiyorsanız çalışanlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Temel vize türleri şöyledir:

Dubai turistik vize

Dubai ticari vize

Dubai aile-arkadaş ziyareti vizesi

Bu vizelerin türü belirlendikten sonra vizenizin uzunluğuyla ilgili bir vize türü de seçmelisiniz. Bu uzunluk türleri de şu şekildedir:

  • Dubai kısa süreli vize
  • Dubai uzun süreli vize
  • Dubai transit vize türü
  • Dubai 14 günlük vize
  • Dubai çok girişli vize

Bunların her biri için istenen evraklar ve ücretler farklılık göstermektedir. Net bilgileri Konsolosluklardan alan yetkili firmamız sizlere anında ulaştıracaktır.

dubai vize basvurusu 1

Dubai Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Dubai vizesi için başvuranlar vizenin kaç günde çıkacağını sıklıkla merak etmektedir. Bu sorunun net bir cevabı olmasa da ortalama olarak 5 gün civarındadır. Hızlı sonuçlanan bir vize olduğundan kısa sürede sonuçlar gelir. Ancak Dubai seyahatinizden 10 gün önce Dubai vize başvurusu işlemlerinize başlamanız yararınıza olacaktır. Çünkü bu süreler Konsoloslukların yoğunluk günleri ve tatil günlerine göre uzama gösterebilir. Bu durumda Dubai Konsolosluğu’ndaki tatil günlerinin de detaylı incelenmesi gerekmektedir. Ancak firmamız bu konulardaki en iyi bilgileri konsolosluklardan tedarik eder. Bu sayede vakit kaybınızı en aza indirir.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: