Vize Formu Dubai

Dubai Vize Formu

Dubai vize formu ile ilgili merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Dubai’ye seyahat etmek isteyenler başvuru formunu eksiksiz ve tam bir şekilde doldurmak zorundadır. Dubai vize formunun eksik veya hatalı doldurulması durumunda vizeniz ret yanıtı alacaktır. Vizenizin ret yanıtı alması bir sonraki yurt dışı seyahatlerinizde engel olarak karşınıza çıkacaktır. Sicilinizin böyle sıkıntılı durumlara maruz kalmaması adına vize konusunda yetkin bir firma olan Long Vize Turizm’den destek alabilirsiniz. Evrakların hazırlanması konusunda birçok sıkıcı prosedür vardır ve bu prosedürlerin doğruluğu son derece hassas bir konudur.

dubai vize formu 1

Dubai Vize Formu Hakkında Önemli Bazı Detaylar

Dubai vize formunda ifade edilmesi gereken önemli yerler vardır. Dubai vizesi almak için bu doldurulması gereken formda eksik veya hatalı bilgi olmamalıdır. Bizler firmamız Long Vize Turizm sayesinde sizlerin formunuzu doğru olarak doldurmanıza yardımcı oluyoruz. Firmamız Dubai için gerekli belgeleri Dubai Konsolosluğu’ndan öğrenir ve sizlere aktarır. Adeta müşterilerimiz ve konsolosluklar arasında bir köprü görevi görmekteyiz.

Bu form, sizin Dubai vizesi için başvurduğunuzun en önemli kanıtıdır ve başvuru sahibi hakkında detaylı bilgiler içerir.  Dubai’ye giriş için bir anahtar görevi görür de diyebiliriz.

Dubai Vizesi Formu İçin İstenilen Bilgiler

Dubai vizesi formu için sizden istenen bazı bilgiler mevcuttur. Dubai vize formu aynı zamanda sizden istenilen dil doğrultusunda doldurulmalıdır. Firmamız en sağlıklı ve en hızlı hizmeti almanız için mücadele etmektedir. Her ihtimale karşı Dubai vize başvurunuzu 15 gün öncesinden yapmanız daha iyi bir sonuç almanızı sağlayacaktır. Forma doldurmanız gereken bilgiler:

  • Güncel olarak yazılmış kişisel bilgileriniz
  • Pasaportunuzun numarası ve türü
  • Mali bilgilerinizi gösteren belgeler
  • Eğer çalışıyorsanız işiniz ile ilgili bilgiler
  • Aileniz hakkında bilgiler
  • İletişim bilgileriniz (Mail, ikamet adresi gibi)
  • Daha önceki yurt dışı seyahatleriniz hakkında bilgiler

Dubai vizesi için atacağınız imzanın pasaportunuzla aynı olmasına dikkat etmelisiniz. İmzaların uyuşmaması konsolosluğu şüpheye düşürür. Başvurunuzu mutlaka tükenmez bir kalemle yapmanız da önemlidir. Bu prosedürleri yerine getirmeyenlerin vizesi reddedilir.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: