Vize Randevusu Dubai

Dubai Vize Randevusu

Dubai vize randevusu, Dubai’ye seyahat etmek isteyenlerin uygulaması gereken bir işlemdir. Bu işlemde online olarak bir randevu almanız gerekmektedir. Randevu günü ve saati sizlere e-mail aracılığıyla gönderilir. Dubai vizesi almak için detaylı bilgileri firmamız Long Vize Turizm aracılığıyla öğrenebilirsiniz.  Dubai vize işlemleri için belirlenmiş olan karmaşık prosedürleri yerine getirmek zor ve sıkıntılıdır. Bu süreçte yetkili merkezimizle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.

Dubai Vizesinin Sonuçlanma Süresi

Dubai vizesi çeşitli türlerde olmaktadır. Yani Dubai’ye hangi amaçla gideceğinizi belirten bir vize türü seçmeniz gerekmektedir. Örneğin; Dubai ticari vizesi, Dubai turistik vizesi bunlardan ikisidir. Vize türünüzü belirledikten sonra bazı evrak ve belgelerinizi hazır etmeniz gerekmektedir. Bu evrak ve belgeler hakkında detaylı bilgiler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  Evrak konusu çok hassastır ve eksik evrak durumunda veya hatalı evrak durumunda vizeniz red yanıtı alabilir. Bu da sicilinizin olumsuz etkilenmesine sebep olur. Siciliniz diğer yurt dışı seyahatlerinizde önünüze büyük engel olabilir. Tüm evraklar tamamlanıp Dubai Konsolosluğu’na iletildiğinde vizenizin sonuçlanması ortalama olarak 10 iş gününü bulabilmektedir. Bu süreç konsolosluğun tatil günleri ve yoğunluk zamanlarına göre de uzayabilmektedir.

dubai vize randevusu 1

Dubai Vize Ücretleri Hakkında Bilgi

Dubai vize ücretleri, Dubai Konsolosluğu veya Büyükelçisi tarafından belirlenir. Dubai vize ücreti seçtiğiniz vize türüne göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda Dubai’de ne kadar süreyle kalacak olmanız da diğer bir ücreti belirleyen konudur. Uzun süreli seyahat kalımında belirlenen ücretler daha fazla olacaktır. Firmamız konsolosluk ile sürekli irtibatta kalarak en güncel ve en doğru bilgileri size kısa sürede aktarır, herhangi bir aksilik yaşamamanız adına süreci yönetir.

Dubai Vize Randevusu Ve Evrakları

Dubai vizesi evrakları arasında pasaport, kimlik bilgisi, banka hesap dökümleri gibi bilgiler yer almalıdır. Ancak bunlar dışında belirlediğiniz vize türüne göre çeşitli evraklar da istenmektedir. Ayrıca konsolosluk sizden bazen ek evraklar da talep edebilmektedir. Dubai vize alım süreci biraz uzun olduğundan herhangi bir aksilik yaşamamanız adına vize başvurunuza 15 gün önceden başlamalısınız. Aksi halde seyahat gününüzde Dubai’ye gidemeyebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: