Vizesi Dilekçe Örneği Dubai

Dubai Vizesi Dilekçe Örneği

Dubai vizesi dilekçe örneği, Dubai’ye seyahat etmek isteyenlerin doldurması gereken bir evraktır. Dubai vizesi için vize formu yanında dilekçesi de yazılmalıdır. Ancak dilekçe yazılırken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Dilekçenizin hızlı bir şekilde onaylanmasını istiyorsanız firmamız Long Vize Turizm’den detayları öğrenebilirsiniz.

dubai vizesi dilekce ornegi 1

Dilekçede Belirtilmesi Gereken Detaylar

Dubai seyahatinizde masrafları nasıl ödeyeceğinizin net bir şekilde belirtilmesi gerekmektedir. Çünkü Dubai konsolosluğu konaklama, yeme-içme ve barınma işlemlerinin karşılanabilir bir nitelikte olmasını istemektedir. Banka dökümünüzde yeterli miktarda para yoksa dilekçeniz kabul olmayacaktır.

Dubai vize formunda yazdıklarınızla dilekçenizde yazdıklarınız aynı olmak zorundadır. Bilgilerdeki çelişmeler vizenizin ret yanıtı almasına sebep olacaktır.Dilekçenizde Dubai’ye gidip döneceğiniz zamanların net bir şekilde belirtilmesi gerekmektedir. Uzun süreli seyahatleriniz de titiz davranılmakla beraber tarihin de net olması fazlasıyla önemlidir.Dubai’ye gitme sebebiniz açık ve net bir şekilde belirtilmelidir. Aile ziyaretleriniz, turistik gezileriniz, eğitim ve iş için yapılan ziyaretleriniz kısa ve açıklayıcı bir şekilde anlatılmalıdır.

Dubai Vize Dilekçesi Yazarken Nelere Değiniliyor

Dubai Dilekçeniz yazım örneklerine uygun bir şekilde yazılmalıdır. Dilekçe bilgisayar çıktısı ve el yazısıyla da yazılarak sunulabilmektedir. Önemli olan dilekçe tarzı bir metin niteliği taşımasıdır. Bütün dilekçelerde olduğu gibi sol üst kısma tarih belirtilmelidir.  Sol alt bölmeye de isim-soyisim yazılmalı ve imza atılmalıdır. Attığınız imza her yerde kullandığınız diğer imzalarla aynı olmalıdır.

Sonrasında Dubai’ye gidilip dönüleceğini ve masrafların karşılanacağını dilekçeye yazmanız gerekmektedir. Dilekçenize seyahat amacınızı açık bir şekilde yazmanız yani vize türünüzü yazmanız çok önemlidir. Dilekçenizin alt kısmına ek olarak size ulaşabilecekleri bir telefon numarası bırakmalısınız. Bu dilekçeyle beraber gerekli diğer tüm evraklarınızı teslim ederseniz Dubai vizeniz olumlu yanıt alabilir.

Dubai Vizesi Dilekçe Örneği Ve Onay Süresi

Dubai dilekçelerinin sonuçlanma süresi oldukça kısadır. Bu süreç ortalama 3 gün civarında olabilmektedir. Ancak yinede Dubai’ye gitmek istediğiniz tarihten 10 gün önce vize işlemlerinizi başlatın. Vizenizin olumlu sonuçlanmasını istiyorsanız Long Vize Turizm firmamızdan destek alabilirsiniz. Bizler sizin için gerekli tüm bilgileri aktararak işlemlerinizin daha hızlı yapılmasını sağlayabiliriz. Yıllardır vizelerle uğraşan bir firma olarak müşterilerimize üstün hizmetler vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: