Vizesi Kaç Günde Çıkar Dubai

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabını merak ediyorsanız sayfamızı okumaya devam etmelisiniz. Dubai vizesi en hızlı sonuçlanan ve alması kolay olan nadir bir vize türüdür. Ama belli kuralları vardır ve bu kurallar ihlal edildiğinde tepkileri çok net olan bir yerdir Dubai. Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde yer alan yedi ülkeden biri olup ve her zaman cezbedici bir özelliğe sahip ender ülkelerden biridir. Dünyanın 1.en kalabalık havalimanına sahip olsa dahi seyahatseverlerin gözünden hiç düşmemiştir.

Bu Ortadoğu ‘nun en popüler ülkesine diğer bir adıyla Ortadoğu’ nun Paris ‘ine gitmek isterseniz ilk yapmanız gereken size en iyi şekilde hizmet verecek bir vize yetkili merkez ile anlaşmak olacaktır. Bunun için de Long Vize Turizm siz değerli müşterilerini karşılamaktan memnuniyet duyacaktır. Aynı zamanda Dubai vizesinin alımı birden fazla yol ile gerçekleşmesinden ötürü seyahatseverlerin kafasının karışmasına neden olmaktadır. En doğru ve en net bilgi arayışında iseniz alanında uzman çalışanlar ve gurur verici geçmiş başarıları ile Long Vize Turizm firması olarak vize işlemlerinde en önde yerini almaktadır.

Dubai Vize Türleri

Dubai vize türleri vize alma yolunuzda en önemli adımdır. Vizenizin türüne göre vize ücretiniz, vize kurallarınız ve vize başvuru sonucunuz değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden ilk yapmanız gereken ziyaret amacınıza göre vize türünüzü belirlemek olacaktır. Bu süreçte merak ettiklerinizi Long Vize Turizm çalışanlarına sorabilir ve bir yol haritası çıkartmanıza yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Bu vize türleri nelerdir, sizler için derledik.

  • Dubai kısa süreli vize türü
  • Dubai uzun süreli vize türü
  • Dubai transit vize türü
  • Dubai çok girişli vize türü
  • Dubai 14 günlük servis vizesi

şeklindedir. Ayrıntılı bilgi için Long Vize Turizm şirketi ile irtibata geçebilirsiniz.

dubai vizesi kac gunde cikar 1

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar – Vize Başvurusu?

Dubai vize başvuru kaç günde belli olurdiye merak edenler için bu süre 24 ile 72 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Başvurunuzun tatil günlerine denk gelmesi ya da Dubai Konsolosluğu’ ndaki yoğunluk sürenin değişmesine neden olur. Ek olarak da vize türünüz de başvurunuzun farklı değerlendirmesine neden olur.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: