Vizesi Nasıl Alınrı Dubai

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Merak edenler için en kapsamlı bilgi sayfamızda mevcuttur. Dubai Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde yer alan yedi farklı ülkeden en büyüğüdür. Dubai vizesi için Long Vize Turizm şirketi profesyonel hizmet sağlayıp değerli yolcularımız için gerekli olan her işlemde destek sağlamaktadır.

Seyahatiniz vize türüne, mesleki statünüze ve ziyaret sürenize göre değişkenlik gösteren belge ve evraklar doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Öncelikle ilk yapmanız gereken Dubai seyahat amacınızı belirlemek olmalıdır. Bu amaç doğrultusunda vize başvurunuzu yapmalısınız. Dubai Konsolosluğu ve Büyükelçiliği ‘nin yetkin kıldığı vize merkezleri ile Dubai vize başvurularınızı yapabilirsiniz. Dubai vizesi için Dubai Konsolosluğu ve Büyükelçiliği tarafından belirlenen belge ve evrakların güncel olarak açıklandığı takdirde başvuru sürecine başlayabilirsiniz. Dubai Konsolosluğu tarafından yetkin kılınan bir vize firması ile anlaşıp vize işlemlerinize hız katabilirsiniz.

dubai vizesi nasil alinir 1

Dubai Vizesi Nasıl Alınır? Vize Türleri Nelerdir?

Dubai vize türleri belirlendiğinde sizler için hazırlanan başvuru formların da ziyaret amacınıza göre vize türünü belirtmelisiniz. Dubai vize türünü belirlemeniz amacınız doğrultusunda olmalıdır. Başvuru formunda belirttiğiniz amacınız dahilinde seyahatinizi gerçekleştirmeye özen gösteriniz. Bu vize türleri şunlardır.

  • Dubai turistik vizesi
  • Dubai transit vizesi
  • Dubai ticari vizesi
  • Dubai aile / arkadaş vizesi
  • Dubai 90 gün kalışlı vize
  • Dubai 30 gün kalışlı vize
  • Dubai tek girişli ve çok girişli vizeler

Yukarıda belirtilen vize türlerinden birini seçtiğinizde vize başvurunuz başvuru formu ile resmileşmiş olacaktır. Aynı zamanda başvuru formu Dubai Konsolosluğu tarafından önem arz eden bir belgedir. Bu formda eksik veya yalan bir beyan vize sonucunu olumsuz etkileyecektir. Long Vize Turizm şirketi olarak bu formu sizler adına doldurmaktadır. Yapmanız gereken Long Vize Turizm firmasına ulaşmaktır. Dubai Vizesi Nasıl Alınır? yazımız devam ediyor.

Dubai Vizesi Evrakları Ve Belgeleri

Dubai vize evrakları ve belgeleri tam teslim etmeniz oldukça önemli bir husustur. Hizmet Pasaport sahipleri, Hususi Pasaport sahipleri, Hizmet Pasaport sahipleri vize işlemleri hususunda yapılan anlaşma gereği muaf okurken aynı durum Umuma Mahsus Bordo Pasaport sahipleri için geçerli olmayıp bu pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarıların vize başvurusunda bulunmaları mecburidir.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: