Vizesi Dubai

Dubai Vizesi

Dubai vizesi için cevap aradığınız tüm sorularınıza sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Birleşik Arap Emirliğinin 7 emirliği vardır ve Dubai de onlardan biridir. Birleşik Arap Emirlikleri Devleti, Umuma Mahsus (Bordo) Pasaportu olan kişilerden vize almak zorundadır. Dubai’ye seyahat etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Dubai’ye yapacakları seyahat öncesinde Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu temsilciliklerine Dubai Vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.  Hususi (Yeşil) Pasaport, Hizmet (Gri) Pasaport sahipleri ise Dubai Vize başvurusu yapmadan 180 gün içerisinde toplamda 90 günü geçmeyecek şekilde Dubai’de kalabilirler. Dubai vizesi’ne dair detaylı bilgiler için Long Vize Turizm’den profesyonel bir yardım alınabilmektedir.

dubai vizesi 1

Dubai Vize Başvurusu

Dubai’ye seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının vize başvurusu öncesinde, seyahatin amacına uygun olan Dubai Vize türünü belirlemeleri gerekmektedir. Vize türü belirlendikten sonra bir diğer aşamada, başvuru için gerekli evraklar temin edilmesi gerekmektedir. Dubai Vize Konsolosluğu yetkilileri, Dubai vize başvurusu yapan kişilerin başvuru için hazırladıkları belgelerle şahısların kişisel durumlarını net bir şekilde görmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle şahsın çalışma durumu, okul durumu, gelir-gider durumu, mal varlığı, Türkiye veya yurt dışındaki aile fertlerine dair belgelerle birlikte dosyanızın hazırlanıp sunulması gerekmektedir. Dubai Vize işlemleri yapıldıktan sonra başvurunuz tamamlanır ve Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşa belirttiği sürede vatandaş vizesine kavuşur. Tüm bu işlemleri Long Vize Turizm sizin adınıza profesyonel bir şekilde halletmektedir.

Dubai Vize Türleri

Dubai vizesi için seyahat amacınıza uygun vize türleri;

48 Saatlik Dubai Transit Vize

96 Saatlik Vize

30 Günlük Kısa Dönem Tek Girişli Vize

Çok Girişli Cruise Vize

14 Günlük Servise Vizesi

30 Günlük Kısa Dönem Çok Girişli Vize

90 Günlük Uzun Dönem Tek Girişli Vize

90 Günlük Uzun Dönem Çok Girişli Vize

24 Saatten Kısa Sürede Sonuçlanan VIP/EXPRESS Vize

Dubai Vize Sonucu Kaç Günde Çıkar?

Dubai işlemlerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde yürütülmesi halinde yaklaşık olarak 72 saat içinde Dubai Vize başvurusu sonuçlanmaktadır. Karşılaşılabilecek bazı durumları göz önünde bulundurarak en az bir hafta önce vize başvurusunun yapılması daha doğru olacaktır.

Detaylı bilgi almak için tıklayınız

Sıkça Sorulan Sorular

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: