Ekibimiz

longvize banner anasayfa 1
Genel Müdür / General Manager

Mehmet Ali GÜNEŞ

Ben Mehmet Ali Güneş aslen Ordulu,doğma büyüme Ankaralıyım. İlkokul ve ortaokulu Çankaya İlköğretim Okulunda okudum. Lise Öğrenimi Kocatepe Mimar Kemal Anadolu Lisesinde tamamladım. Turizm sektörüne Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümünü okuyarak geçmiş oldum.
2012 yılında Turizme ilk adımı Long Vize Turizm Acentesini kurarak başladım. Tüm çalışan kadromuz konusunda eğitim alarak uzmanlaşmış kişilerdir.2012 yılında 3 kişilik çalışan kadromuz şu an 9 kişi ile hizmet vermektedir.Şirketimiz Yurt içi ve Yurt dışı Tüm turizm faaliyetlerinde hizmet sağlamaktadır.

Genel Müdür Yardımcısı / Deputy General Manager

Tuğba AKANT

Ben Tuğba Akant 06.01.1981 yılında Adana’da doğdum. İlkokula Ankara İstiklal ilköğretim okulunda başladım. Liseyi Yıldırım Kayabazıt Süper Lisesinde okudum. Eğitim hayatımı Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesini bitirerek tamamladım. Turizm sektörüne olan ilgimden dolayı tüm iş tecrübelerimi bu alanda geliştirdim. Bilgi birikimim yanında tecrübelerimi de arttırmak adına Dünyanın birçok ülkesine seyahat ettim. Adı duyulmuş kurumsal turizm firmalarında idari yönetici ve Koordinasyon sorumlusu olarak görev aldım.2012 yılında kendi aile şirketimiz olan Long Vize Turizm Firmasında Yönetici olarak çalışmaya başladım. Şirketimizin Yurt dışı Vize Başvuruları, Elçilik iletişim sorumluğu ve şirket içi koordinasyon görevleri üstlenmekteyim.

Organizasyon Sorumlusu / Organization Responsible

Serkan KOLAY

Ben Serkan KOLAY 10.09.1998’ de Kastamonu’da Doğdum. İlk ve Ortaokulu Namık Kemal İlk Öğretim Okulunda, Liseyi Tosya Cumhuriyet Anadolu Lisesinde okudum. Eğitim Hayatımı Çankırı Karatekin Üniversitesi Ilgaz Turizm Ve Otelcilik Yüksekokulu, Turizm İşletmeciliği Ve Otelcilik Bölümünden mezun olarak tamamladım. Üniversite hayatımda tanıştığım Long vize Ailesiyle İlk iki yıl Staj eğitimi alma fırsatı yakaladım ve sonraki okul dönemlerimde ise part-time olarak çalışmaya devam ettim. Bana kattığı tecrübe ve sıcak çalışma ortamı sayesinde Mezun olduktan sonrada Long Vize Turizm Şirketinde; Yurt içi – Yurt dışı Tur Programları, Uçak ve Otel organizasyon sorumlusu olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Satış Sorumlusu / Sales responsible

Servet KAYNAK

Ben Servet KAYNAK, aslen Orduluyum. 08.06.1989 tarihinde Ankara/Çankaya’da doğdum. İlkokul ve Ortaokul eğitimimi Seyran bağları İlköğretim okulunda, Lise eğitimimi Öğretmen Necla Kızıl bağ Anadolu lisesinde tamamladım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldum. Seyahat ve turizm alanında iş geliştirme eğitimleri sertifikaları alarak kurumsal Turizm firmalarında Seyahat Danışma ve Halkla İlişkileri uzmanı olarak görev yaptım. Kişisel gelişim ve tecrübelerim sonrasında aile şirketi olan ve 2012 yılından itibaren hizmet veren Long Vize Turizm şirketinde Operasyon Sorumlusu olarak çalışmaya başladım.Halen Yurt dışı Vize İşlemleri, Yurt içi ve Yurt dışı Tur Programları, Gemi Tur Programları, Biletleme süreçlerini yönetme pozisyonları için görev almaktayım.

Saha Sorumlusu / Field Supervisor

Ayhan ÖZTÜRK

Ben Ayhan ÖZTÜRK Orduluyum. 29.08.1992 Yılında Ankara Doğdum. İlkokulu Ve Orta Öğrenimi Mi Ankara Gazi Osman Paşa Necla İlhan İpekçi İlköğretim Okulunda, Liseyi Öğretmen Necla Kızılbağ Lisesinde Okudum. Eğitim Hayatımı Erciyes Üniversitesi Süleyman Çetinsaya İletişim Fakültesinde Tamamladım. Büyük Firmalarda Halkla İlişkiler Sorumlusu Olarak Görev Yaptım. Akraba Şirketi Olan Long Vize Turizm Firmasına 2018 Yılında Katıldım. Şirketimizin Halkla İlişkiler Ve Dış Saha Koordinatörü Pozisyonunda Görev Almaktayım.

Vize Danışmanı / Visa Advisor

Seval DALEĞMEZ

01 Eylül 1988 Tarihinde Ankara’da Doğdum. Gülhane İlköğretim Okulunu Ve Aydınlık Evler Anadolu Lisesini Bitirdim. On Dokuz Mayıs Üniversitesi Turizm Fakültesi Rekreasyon Yönetimi Bölümünden Mezun Oldum. Eğitimimi Tamamladıktan Sonra Bölümümle İlgili Olan Long Vize Şirketinde Operasyon Sorumlusu Ve Vize Danışmanı Olarak İşe Başladım. 02 Nisan 2016 Dan Beri Bu Şirkette Görev Almaktayım. Şirketime Daha Katkılı Olabilmek Ve Kendimi Bu Alanda Geliştirmek Adına Kurslara Katılıp Sertifikalar Aldım. Bilgi Ve Deneyimlere Dayanarak Bu Sektörde En İyi Ve En Kaliteli Hizmeti Vermeye Çalışmaktayım.

Scroll to Top