Büyükelçiliği Vize Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği vize verme konusunda yetkili organdır. Ekvator Ginesi Cumhuriyeti Dış İşleri’ne bağlı olan büyükelçilik, Ankara’da bulunmaktadır. Ekvator Ginesi vize başvurusu yapmak isteyen Türk vatandaşları, Long Vize Turizm ile doğru ve eksiksiz başvuruyu kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği’nden Nasıl Randevu Alırım?

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği’nden Long Vize Turizm aracılığıyla Ekvator Ginesi vize randevusu alabilirsiniz. Ekvator Ginesi vize yetkili merkezi olarak görev yapan Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da email adresi üzerinden iletişim kurabilir, vize merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Yetkililerimiz öncelikli olarak seyahat amacınıza göre başvurmanız gereken vize türünü belirler. Daha sonra gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri listesini size iletir. Bu sırada vize formunun eksiksiz olarak doğru şekilde doldurulması ve gereken vize ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Yetkililerimiz sizin için vize başvuru sürecinin her adımını yakından takip ederek sizleri bilgilendirir.

ekvator ginesi buyukelciligi vize 1

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Başvuru Sonucum Ne Zaman Belli Olur?

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği, vize verme konusunda yetkili merciidir. Long Vize Turizm, yalnızca doğru evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanızı sağlayarak sizin için randevu ayarlar ve böylelikle sürecin profesyonel ve hızlı yönetimini sağlar. Ekvator Ginesi vize başvuruları ortalama olarak 3 iş gününde ya da genel olarak en geç 7 gün içerisinde belli olmaktadır. Bu süre, Ekvator Ginesi Büyükelçiliği’ndeki yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak değişebilir. Dönemsel yoğunluklar ile ilgili olarak Long Vize Turizm’den bilgi alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Tatil Günleri

  • Emek ve Dayanışma Günü – 1 Mayıs
  • Cumhurbaşkanı Günü – 5 Haziran
  • Corpus Christi (Katolik Tatil) – 11 Haziran
  • Yaz Tatili Başlangıcı – 1 Temmuz
  • Silahlı Kuvvetler Günü – 3 Ağustos
  • Anayasa Günü – 15 Ağustos
  • Cumhuriyet Bayramı – 29 Ekim
  • Ramazan Bayramı (her sene değişmektedir.)
  • Kurban Bayramı (her sene değişmektedir.)

Ekvator Ginesi vizesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Long Vize Turizm yetkilileri ile telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Ekvator Ginesi ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için vize başvurusu Büyük elçilikten yapılmamaktadır. Ekvator Ginesi Vize İşlemleri ile ilgilenen merci Ekvator Ginesi Konsolosluğu dur. Vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliğinden Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Ekvator Ginesi ülkesi arasındaki diplomasi ile ilgili konularda ilgilenir. Ekvator Ginesi Vize Başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vize başvuru işlemleri ile Büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Ekvator Ginesi Vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ve gerekli evrak listeleri ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilir ve Ekvator Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Ekvator Ginesi seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Bu nedenle vize işlemlerinizin ilk adımı olan vize randevusu da Ekvator Ginesi konsolosluğu üzerinden alınmaktadır. Ekvator Ginesi Vize Randevusu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza vize randevunuzu alarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir.

Ekvator Ginesi Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Ekvator Ginesi Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vize Ücretleri Büyükelçilik tarafından alınmamaktadır. Ekvator Ginesi vize işlemleri ile Büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize başvuruları ve vize ile ilgili işlemlerde konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti Büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Vize ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu ve vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel Ekvator Ginesi Vize Ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Ekvator Ginesi vize başvuruları Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Bölümü üzerinden kabul edilmemektedir. Ekvator Ginesi vize başvuruları konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam ettirilmektedir. Ekvator Ginesi vize başvuru sonucunun olumsuz gelmesi yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Ekvator Ginesi Vize İtiraz Dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: