Ticari Vize Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi Ticari Vize

Ekvator Ginesi ticari vize, Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ni iş ve ticari amaçlar ile ziyaret etmeyi isteyen umuma mahsus (bordo), hususi (yeşil), hizmet (gri) ve diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türk vatandaşlarının aldığı vize türdür. Ticari amaçlarla gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri aşağıda sıralandığı gibidir.

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi İçin Gereken Evraklar

 1. Ekvator Ginesi Vize Başvuru Formu

Ekvator Ginesi vize başvuru formu, Long Vize Turizm tarafından size iletilir. Vize başvurusu için formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz eder. Ekvator Ginesi’ne giriş yapmak isteyen her yetişkin ve çocuk için form doldurulmalıdır.

 1. İş Yeri Yazısı

İşvereniniz tarafından İngilizce yazılan bu yazı, şirkette çalıştığınız pozisyonu ve gidiş amacınızı, döndüğünüzde çalışmaya devam edeceğinizi içermelidir.

 1. Pasaport

Seyahat bitim tarihinden sonraki 6 ay boyunca geçerliliğe sahip olmalıdır.

 1. Aşı ve Aids Testi

Ekvator Ginesi vizesi almak için Hepatit A, Hepatit B, Sarıhumma ve salgın hastalık aşısı olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte Aids testinin sonucu da konsolosluğa ibraz edilmelidir.

 1. 2 tane biyometrik fotoğraf
 2. Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı fotokopisi
 3. Ulaşım ve Konaklama rezervasyonları
Ticari Vize Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi İçin Gereken Davet Mektubu

Ekvator Ginesi vize formu ve diğer belgeler ile birlikte ticari vize almak isteyen vatandaşlar, davet mektubuna sahip olmalıdır. Ekvator Ginesi’ndeki şirketlerden gelen bu davet mektubu orijinal halde ve şirket antetli kağıtta yer almalıdır.

 • Şirketin ismi
 • Şirketin adresi
 • Telefon numarası
 • İnternet adresi
 • Email adresi
 • Mektubu gönderenin kişinin isim, soyad ve şirketteki pozisyonu – unvanı
 • Şirketin yetkili temsilcisinin ıslak imzası
 • Şirketin sizi Ekvator Ginesi’ne çağırmasının nedeni
 • Ekvator Ginesi’nde ticari almayı kalmayı düşündüğünüz tarihler
 • Şirket ile daha önceki iletişimlerinize dair belgeler, örneğin: mektup ya da çıktısı alınmış emailler

Ekvator Ginesi vize yetkili merkezi Long Vize Turizm’den başvuru detaylarını öğrenebilirsiniz. Ekvator Ginesi vizesi dilekçe örneği yazımıza göz atarak doğru vize dilekçesi yazımıyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Ekvator Ginesinden gelecek olan davetiyedir. Ekvator Ginesinden gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir ya da orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Ticari Vize Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi Ekvator Ginesi Ülkesinde bir ticaret ya da bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Ekvator Ginesi Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Ekvator Ginesi Hükumetinden gelen ticari bir davetiye ya da bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Ekvator Ginesi ticari vize başvurusu, Ekvator Ginesi Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Ekvator Ginesi Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Ekvator Ginesi Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Ekvator Ginesi Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Ekvator Ginesinden gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Ekvator Ginesi Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Ekvator Ginesi Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli Ekvator Ginesi Vize Evrak ve Belgelerine sahip kişiler Ekvator Ginesine Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ekvator Ginesi Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Ekvator Ginesinden gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ekvator Ginesi Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Ekvator Ginesi ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Ekvator Ginesi Vize Formuna ulaşabilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: