Turistik Vize Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi Turistik Vize

Ekvator Ginesi turistik vize, Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ni turistik amaçlar ile ziyaret etmek isteyen tüm Türk vatandaşlarının alması gereken vize türüdür. Ekvator Ginesi vize başvurusu Long Vize Turizm aracılığı ile yapılmaktadır. Teslim edilmesi zorunlu Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri aşağıda sıralandığı gibidir.

Ekvator Ginesi Turistik Vize Gereken Belgeler Listesi

 1. Turistik vize talep dilekçesi

Şirketin antetli kağıdına yazılan dilekçede ıslak imza ve kaşe yer almalıdır.

 1. Ekvator Ginesi vize başvuru formu

Gerekli Ekvator Ginesi vize formu, Long Vize Turizm aracılığıyla edinilebilir.

 1. Pasaport

En az seyahat süresinden 6 ay sonrası için geçerliliği bulunan pasaport.

 1. 2 tane vesikalık fotoğraf

Başvuran kişiye ait güncel, 35×45 boyutlarında, beyaz arka fona sahip gerekli kurallara uyan 2 adet vesikalık fotoğraf.

 1. Başvuran kişiye ait Banka hesap dökümü

Son 3 ayı kapsayan minimum tutarda bakiyeye sahip banka hesabının imza ve imza sirkülerine sahip özeti.

 1. Gelir Belgeleri

Mevcut ise başvuran kişiye ait tapu, kira sözleşmesi, araba ruhsatı gibi gelir belgeleri.

 1. Aşılar ve AIDS Testi

Ekvator Ginesi vizesi almak için Hepatit A, Hepatit B, Sarıhumma ve salgın hastalık aşıları ile birlikte güncel aşılarınızı vurulduğunuza dair Sağlık Bakanlığı onaylı resmi belgeleri sunmanız gerekmektedir.

 1. Türkiye Cumhuriyeti kimlik fotokopisi
Turistik Vize Ekvator Ginesi

Şirket Çalışanı Kişiler İçin Ek Belgeler

 • Şirket Evrakları

Vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri, faaliyet belgesi ve sicil gazete gibi güncel niteliğe sahip belgeler.

 • Banka Hesap Özeti

Son 3 ayı kapsayan, minimum tutarda bakiyeye sahip, imza, imza sirküleri ve kaşesi bulunan banka hesap özeti.

 • Maaş Bordrosu

Son 3 ayı kapsayan, kaşe ve imzalı maaş bordrosu.

Ekvator Ginesi Turistik Vizesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Ekvator Ginesi turistik vize ortalama olarak 3 gün içerisinde en geç olarak da 7 günde sonuçlanmaktadır. Türk vatandaşları ilk başvurularında 30 günlük ikinci başvurularında ise 60 günlük vize sahibi olabilirler. Ekvator Ginesi vizesi hakkında ayrıntılı bilgi için Long Vize Turizm’e danışabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekvator Ginesi Turistik Vize Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi Turistik Vize Başvuru sahipleri öncelikli olarak Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturması gerekmektedir. Oluşturulan Vize Randevusuna istinaden Ekvator Ginesi Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır. Bu Evrakların içinde en önemlisi vize talep dilekçesidir. Yazılan dilekçe örneğinde neden turistik gitmek istediğinizi Ekvator Ginesi gittiğinizde ne yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması ihtimali arttırmaktadır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Ekvator Ginesi Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Turistik Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Turistik Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi seyahatinin turistik olduğunu Ekvator Ginesi Konsolosluğu vize memuruna inandırmanız gerekmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğuna vereceğiniz evrakların içinde en önemlisi opsiyonlu otel uçak biletleriniz olmasıdır. Vize Başvuru işlemleriniz deki diğer önemli faktör ise evrakların ve belgelerin hatasız ve eksiksiz şekilde hazırlanması gerekliliğidir. Eksik veya hatalı evrak ile başvuru yapılması vize sonucunun doğrudan red almasına neden olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri merkezimizi arayarak Ekvator Ginesi Vize İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Turistik Vize Şartları Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vize Şartları Ekvator Ginesi Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alınması gerekmektedir. Randevu işlemleri gerçekleştirildikten sonra meslek durumunuza göre vize evraklarınızı hazırlayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi hazırlamanız gereken evraklar meslek durumunuzun haricinde yaşınız ve sosyal güvenceniz gibi faktörler göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Ekvator Ginesi da Vize Evraklarınızı ve Ekvator Ginesi Vize Randevunuzu Oluşturabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Turistik Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Ekvator Ginesi ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından turistik amaçlı seyahat etmek isteyen ve herhangi pasaport sahibi olan kişiler başvuru yapabilirler. Ekvator Ginesine turistik vize alabilmek için tatil, gezi, tarihi yerleri görmek gibi seyahat amaçlarınız olması gereklidir. Vize randevusu ve vize başvuru işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız vize başvuru işlemlerinizi ve vize almanızı kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Ekvator Ginesi Vizesine dair detaylı bilgiye ulaşabilir, vize başvurunuzu güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Turistik Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Ekvator Ginesi Turistik Vizesi turistik amaçlı seyahatleriniz için başvuru yapmanız gereken vize türüdür. Bu nedenle herhangi davetiyeye ihtiyaç yoktur. Davetiye mektupları genellikle Ticari Vize, Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Çalışma Vizesi gibi vize türlerinde kullanılmaktadır. Ekvator Ginesine gerçekleştireceğiniz vize başvurusu için en önemli belge Vize Dilekçesidir. Vize dilekçesinde seyahatinin turistik amaçlı yapıldığına dair inandırıcı olmanız gereklidir. Ekvator Ginesi turistik vize başvurusunda Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması ve diğer gerekli evrak ve belgelerin listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: