Vize Evrakları Ve Belgeleri Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgeleri

Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri doğru ve eksiksiz olarak iletilmediği takdirde Ekvator Ginesi vize başvurusu ret ile sonuçlanabilir. Tek seferde, hızlı ve kolay bir şekilde kabul almak için Long Vize Turizm yetkililerine telefon numarası ve email adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm, Ekvator Ginesi vize yetkili merkezi olarak görev yapmaktadır. Konsoloslukta Ekvator Ginesi vize randevusu Long Vize Turizm aracılığıyla alınabilmektedir. Başvurduğunuz vize türüne göre gereken evraklarda değişiklik olsa da vize başvurusu yapan herkesin teslim etmesi gereken belgeler aşağıdaki gibidir.

Ekvator Ginesi Vize Evrakları ve Belgeleri

  1. Ekvator Ginesi vize formu

Vize başvurusu için formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önemlidir. Ebeveyn pasaportuna kayıtlı reşit olmayan çocuklar için de form, gereken şekilde doldurulup teslim edilmelidir.

  1. Pasaport

Ekvator Ginesi seyahati dönüşünden itibaren en az 3 ay süre ile geçerliliği bulunan pasaportta aynı zamanda vize için 2 adet boş sayfa bulunmalıdır. Ekvator Ginesi Vize Evrakları ve Belgeleri;

ekvator ginesi vize evraklari ve belgeleri 1
  1. Oturum kartı ya da kimlik kartının fotokopisi (önlü arkalı olmalıdır.)
  2. 2 tane biyometrik fotoğraf

Başvuru yapan kişinin güncel halinin 35×40 mm boyutlarında, beyaz fon önünde çekilen biyometrik fotoğrafların %70 – 80’i yüzü kapsamalıdır. Aynı zamanda omuz ve başların da yer alması gereken fotoğraf, yakın çekim olmalıdır.

  1. Aşı ve AIDS Testi

Ekvator Ginesi vizesi almak isteyen vatandaşlar Hepatit A, Hepatit B, Sarıhumma ve Salgın hastalık aşısı yaptırmalı, aşı yaptırdığına dair Sağlık Bakanlığı onaylı resmi belgeyi ibraz etmelidir. Buna ek olarak AIDS test sonucu da konsolosluğa bildirilmesi gereken evraklar arasında yer alır.

  1. Uçak ve otel rezervasyonları

Vize almadan önce uçak bileti satın almanıza gerek yoktur ancak uçak ve otel rezervasyonlarına dair belgeler başvuru dosyasına eklenebilir.

  1. Seyahat masraflarını karşılayan kişiye dair evraklar

– Banka hesabı: Son 3 ayı kapsayan banka hareketleri kaşe ve ıslak imzalı olmalıdır.

– Maaş bordrosu: Son 3 ayın dahil olduğu maaş bordrosu, vize için gereken evraklar arasında yer alır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekvator Ginesi Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Ekvator Ginesi ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Ekvator Ginesi Vize Formuna sahip olabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgeleri, Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok unsura göre farklılıklar içermektedir. Evraklarda ki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza ve yaşınıza göre oluşur. Vize başvurunuzda hangi evraklara ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Ekvator Ginesi Vize Başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Ekvator Ginesi vize işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Ekvator Ginesi Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeler yine Ekvator Ginesi konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Ekvator Ginesi Vize Randevusu ve Ekvator Ginesi vize başvuru işlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan evrak ve belgeler yine konsolosluğa sunulmaktadır. Vize başvuru işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgeleri, konsolosluk tarafından vize başvurusu olarak kabul edilmektedir. Vize evrakları hazırlanmadan önce ilk olarak Ekvator Ginesi Vizesi Randevusu alınmalıdır. Vize randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli evrak ve belgeler hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere vize başvurusu konusu da profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Ekvator Ginesi vize başvuru işlemlerini kabul eden Ekvator Ginesi Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Ekvator Ginesi Vize İşlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: