Vize İşlemleri Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri

Ekvator Ginesi vize işlemleri Long Vize Turizm tarafından sizin için iletilecektir. Öncelikli olarak başvurmanız gereken vize türünü belirlemeniz gerekmektedir. Vize türünüze bağlı olarak yürütmeniz gereken işlemlerde değişiklikler meydana gelebilir. Long Vize Turizm yetkilileri size teslim etmeniz gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri hakkında bilgi verir.

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Ekvator Ginesi vize işlemlerini başlatmak üzere Long Vize Turizm’e başvurabilir ve en kısa zaman için randevu alabilirsiniz. Ekvator Ginesi Konsolosluğu vize başvurusu için gereken belge ve evrakları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Deneyimli ekibimiz güncel Ekvator Ginesi vize ücreti ve yapılması gereken işlemler ile ilgili her aşamada sizlere yardımcı olarak sürecin sorumluluğunu üstlenir. Bu sayede hiçbir sorun yaşamaksızın, doğru belgeler ile ve en hızlı şekilde vize sürecini tamamlarsınız. Aynı zamanda profesyonel ve yüksek kaliteli vize desteğinden yararlanarak Ekvator Ginesi vizesi sahibi olursunuz.

ekvator ginesi vize islemleri 1

Ekvator Ginesi Vizesi İçin Gereken Evraklar

Ekvator Ginesi vizesi için gereken evraklar şunlardır:

 • Pasaport – seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliğe sahip
 • Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Vize başvuru formu
 • Biyometrik 2 adet vesikalık fotoğraf – beyaz fonda çekilmelidir.
 • Uçak Bileti rezervasyonunu gösteren belgeler
 • Otel rezervasyonunu kanıtlayan nitelikte belgeler
 • Ekvator Ginesi vize ücreti – güncel tutar hakkında durumunuza göre Long Vize Turizm sizi bilgilendirecektir.
 • Mevcut ise davet mektubu
 • Hepatit A ve Hepatit B aşınızı yaptırdığınıza dair resmi belge
 • Salgın hastalıklar ve sarıhumma aşılarına dair Sağlık Bakanlığı onaylı belge
 • AIDS (HIV) testinin sonucu
 • Seyahat Sağlık Sigortası

Ekvator Ginesi Vize Başvuruları Ne Zaman Sonuçlanır?

Ekvator Ginesi vizesi başvuruları kısa sürede açıklanmaktadır. Ortalama olarak süre 3 gün olmak ile birlikte en geç 7 günde vize sonuçlanır. Bu neden ekspres Ekvator Ginesi vizesi bulunmamaktadır. Long Vize Turizm ile Ekvator Ginesi vize işlemlerini doğru ve eksiksiz olarak sizin için yürütür. Bu sayede kısa sürede kolaylıkla Ekvator Ginesi vizesi sahibi olursunuz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Ekvator Ginesi vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Ekvator Ginesi vize işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Ekvator Ginesi Vizesi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Ekvator Ginesi ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize işlemlerinde gerekli olan bütün Ekvator Ginesi Vize Evrak Ve Belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Ekvator Ginesi Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Ekvator Ginesi Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Ekvator Ginesi Vize Başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: