Vizesi Ekvator Ginesi

Ekvator Ginesi Vizesi

Ekvator Ginesi vizesi, bir Orta Afrika ülkesi olan Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ni ziyaret etmek için Türk vatandaşlarının aldığı vize türüdür. Umuma mahsus (bordo), hususi (yeşil), gri (hizmet) ve diplomatik (siyah) pasaport sahipleri vize almak durumundadırlar.

Ekvator Ginesi Vizesi Nereden Alınır?

Ekvator Ginesi Ankara Büyükelçiliği, başvuruları vize yetkili merkezi olan Long Vize Turizm aracılığıyla yapabilirler. Long Vize Turizm, öncelikli olarak seyahat amacınıza göre başvurmanız gereken vize türünü belirler. Yanlış vizeye başvurmak ret almanıza neden olabilir. Long Vize Turizm, vize türünüze bağlı olarak teslim etmeniz gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri tarafınıza iletir. Vize formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır ve Ekvator Ginesi vize ücreti ödendikten sonra Long Vize Turizm, sizin için Ekvator Ginesi randevusu alır.

ekvator ginesi vizesi 1

Ekvator Ginesi Vize Türleri Nelerdir?

Ekvator Ginesi vize türleri, ülkeye giriş amacınıza bağlı olarak değişir. Bunlar:

Profesyonel Vize Hizmeti Alın

Güvenilir ve profesyonel ekibiyle Long Vize Turizm, Ekvator Ginesi vize türlerinden hangisine ihtiyacınız varsa buna uygun olarak planlı ve programlı bir şekilde Ekvator Ginesi vize hizmeti almanızı sağlar. Bununla birlikte teslim edilmesi gereken evraklar, doğru ve eksiksiz bir biçimde tamamlandığında yetkililerimiz sizin için başvuru gerçekleştirir ve evraklarınızı tamamlar. Long Vize Turizm sayesinde kolaylıkla Ekvator Ginesi vizesi sahibi olabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Ekvator Ginesi Vize, ortalama olarak 3 günde ve en geç 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bununla birlikte seyahatinizden 1 ay öncesinde başvuru işlemlerinizi başlatmış olmanızı tavsiye ederiz.

Ekvator Ginesi Vizesi Hakkında

Ekvator Ginesi vize için randevu aldıktan sonra Ekvator Ginesi Konsolosluğu’na mülakata gitmeniz gerekir. Mülakat ile ilgili detaylar ve yanınızda götürmeniz gereken belgeler ile ilgili Long Vize Turizm size bilgilendirmeleri yapar. Aynı zamanda biyometrik kaydınızın oluşturulması için parmak izi vermeniz zorunludur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, ilk vize başvurularında 30 günlük vize, ikinci vize başvurularında 60 günlük vize alabilirler.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Ekvator Ginesi Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Ekvator Ginesi Konsolosluğundan öncelikli olarak Ekvator Ginesi Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Ekvator Ginesi Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayıp Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Ekvator Ginesi Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Ekvator Ginesi Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Ekvator Ginesi Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Ekvator Ginesi vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Ekvator Ginesi vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Ekvator Ginesi Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ekvator Ginesi vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Ekvator Ginesi Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak Ekvator Ginesi Vize Başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Ekvator Ginesi Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Ekvator Ginesi, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Ekvator Ginesi Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedür dür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Ekvator Ginesi seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Ekvator Ginesi seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Ekvator Ginesine giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilir ve Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: