Skip to content

Ekvator Ginesi Vizesi

Hemen Başvur

Whatsapp

+90 553 716 0325

Telefon

0312 426 0325

Ekvator Ginesi vizesi Başvuru Ve Randevu 2024 bir Orta Afrika ülkesi olan Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ni ziyaret etmek için Türk vatandaşlarının aldığı vize türüdür. Umuma mahsus (bordo), hususi (yeşil), gri (hizmet) ve diplomatik (siyah) pasaport sahipleri vize almak durumundadırlar.

Banner Soru Sor
Soru Sorun
Banner Ön Bilgi Formu
Ön Bilgi Formu

Ekvator Ginesi Vizesi Nereden Alınır?

Ekvator Ginesi Ankara Büyükelçiliği, başvuruları vize yetkili merkezi olan Long Vize Turizm aracılığıyla yapabilirler. Long Vize Turizm, öncelikli olarak seyahat amacınıza göre başvurmanız gereken vize türünü belirler. Yanlış vizeye başvurmak ret almanıza neden olabilir. Long Vize Turizm, vize türünüze bağlı olarak teslim etmeniz gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri tarafınıza iletir. Vize formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır ve Ekvator Ginesi vize ücreti ödendikten sonra Long Vize Turizm, sizin için Ekvator Ginesi randevusu alır.

Ekvator Ginesi vize türleri, ülkeye giriş amacınıza bağlı olarak değişir. Bunlar:

 • Ekvator Ginesi Ticari Vize.
 • Aile/Arkadaş Ziyaret Vizesi.
 • Ekvator Ginesi Turistik Vize.

Güvenilir ve profesyonel ekibiyle Long Vize Turizm, Ekvator Ginesi vize türlerinden hangisine ihtiyacınız varsa buna uygun olarak planlı ve programlı bir şekilde Ekvator Ginesi vize hizmeti almanızı sağlar. Bununla birlikte teslim edilmesi gereken evraklar, doğru ve eksiksiz bir biçimde tamamlandığında yetkililerimiz sizin için başvuru gerçekleştirir ve evraklarınızı tamamlar. Long Vize Turizm sayesinde kolaylıkla Ekvator Ginesi vizesi sahibi olabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Sonucu Ne Zaman Belli Olur?

Ekvator Ginesi Vize, ortalama olarak 3 günde ve en geç 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bununla birlikte seyahatinizden 1 ay öncesinde başvuru işlemlerinizi başlatmış olmanızı tavsiye ederiz. Ekvator Ginesi vize için randevu aldıktan sonra Ekvator Ginesi Konsolosluğu’na mülakata gitmeniz gerekir.

Mülakat ile ilgili detaylar ve yanınızda götürmeniz gereken belgeler ile ilgili Long Vize Turizm size bilgilendirmeleri yapar. Aynı zamanda biyometrik kaydınızın oluşturulması için parmak izi vermeniz zorunludur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, ilk vize başvurularında 30 günlük vize, ikinci vize başvurularında 60 günlük vize alabilirler.

Vizesi Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vizesi

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği vize verme konusunda yetkili organdır. Ekvator Ginesi Cumhuriyeti Dış İşleri’ne bağlı olan büyükelçilik, Ankara’da bulunmaktadır. Ekvator Ginesi vize başvurusu yapmak isteyen Türk vatandaşları, Long Vize Turizm ile doğru ve eksiksiz başvuruyu kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği’nden Nasıl Randevu Alırım?

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği’nden Long Vize Turizm aracılığıyla Ekvator Ginesi vize randevusu alabilirsiniz. Ekvator Ginesi vize yetkili merkezi olarak görev yapan Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden iletişim kurabilir, vize merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Yetkililerimiz öncelikli olarak seyahat amacınıza göre başvurmanız gereken vize türünü belirler. Daha sonra gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri listesini size iletir. Bu sırada vize formunun eksiksiz olarak doğru şekilde doldurulması ve gereken vize ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Yetkililerimiz sizin için vize başvuru sürecinin her adımını yakından takip ederek sizleri bilgilendirir.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Başvuru Sonucum Ne Zaman Belli Olur?

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği, vize verme konusunda yetkili merciidir. Long Vize Turizm, yalnızca doğru evrakları eksiksiz bir şekilde tamamlamanızı sağlayarak sizin için randevu ayarlar ve böylelikle sürecin profesyonel ve hızlı yönetimini sağlar. Ekvator Ginesi vize başvuruları ortalama olarak 3 iş gününde ya da genel olarak en geç 7 gün içerisinde belli olmaktadır. Bu süre, Ekvator Ginesi Büyükelçiliği’ndeki yoğunluk durumuna ve tatil günlerine bağlı olarak değişebilir. Dönemsel yoğunluklar ile ilgili olarak Long Vize Turizm’den bilgi alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Tatil Günleri;

 • Emek ve Dayanışma Günü – 1 Mayıs.
 • Cumhurbaşkanı Günü – 5 Haziran.
 • Corpus Christi (Katolik Tatil) – 11 Haziran.
 • Yaz Tatili Başlangıcı – 1 Temmuz.
 • Silahlı Kuvvetler Günü – 3 Ağustos.
 • Anayasa Günü – 15 Ağustos.
 • Cumhuriyet Bayramı – 29 Ekim.
 • Ramazan Bayramı (her sene değişmektedir.).
 • Kurban Bayramı (her sene değişmektedir.).

Ekvator Ginesi vizesi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Long Vize Turizm yetkilileri ile telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Büyükelçiliği Vize Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize

Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize

Ekvator Ginesi Konsolosluğu vize alıp almayacağınıza karar vermekle yetkili mercidir. Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ne bağlı olan konsolosluk, Türkiye’de konumlanmaktadır. Long Vize Turizm, Ekvator Ginesi vize başvurusu yapmanızı sağlayan vize merkezidir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu, vize başvurularını vize merkezleri üzerinden kabul eder. Long Vize Turizm yetkililerimize seyahat amacınızı açıkladıktan sonra başvurmanız gereken vize türünüz belirlenir. Yanlış vize türüne başvurmak, ret almanıza neden olabilir. Daha sonra Ekvator Ginesi vize randevusu için gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri yetkililerimiz tarafından size iletilir.

Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize Formu Ve Ücreti

Ekvator Ginesi vize formu, Long Vize Turizm aracılığıyla temin edilebilir. Formun İngilizce doldurulması gerekmektedir, İngilizce bilmiyorsanız yetkililerimiz size yardımcı olurlar. Vize almak için Ekvator Ginesi konsolosluğu vize tarafından belirlenen ücreti ödemeniz gerekir. Durumunuza göre vize ücretinde değişiklikler meydana gelebilir. Ödemeniz gereken güncel tutarı vize yetkili merkezimizden öğrenebilirsiniz. Türk vatandaşları ilk başvurularında 30 günlük, ikinci başvurularında 60 günlük vize alabilirler.

Ekvator Ginesi Konsolosluğu’ndan Nasıl Randevu Alırım?

Long Vize Turizm aracılığıyla Ekvator Ginesi Konsolosluğu’ndan randevu alabilirsiniz. Yetkililerimiz sizin için en uygun güne randevunuzu alır ve randevunuz ile ilgili kapsamlı bilgileri size iletir. Bu sayede vize sürecinin her aşamasından haberiniz olur. Aynı zamanda en hızlı ve kolay şekilde Ekvator Ginesi vizesi sahibi olursunuz. Daha fazla bilgi için Long Vize Turizm irtibat numaralarını kullanın. Ekvator Ginesi vize başvurusu ortalama olarak 3 iş günü içerisinde açıklanır.

Bu süre en geç 7 iş günüdür. Seyahat planlarınızı açıklanma süresini göz önünde bulundurarak yapmalısınız. Bazı durumlarda konsolosluk ek belge talebinde bulunur ve belgelerin bir an önce hazırlanıp teslim edilmesi gerekmektedir. Bu da vize sürecinizin uzamasına neden olabilir. Aynı zamanda Ekvator Ginesi Konsolosluğu’nda yaşanan yoğunluklar da vize sonuçlanmasında etkilidir. Dönemsel yoğunluklar ile alakalı olarak kapsamlı ve güncel bilgileri Long Vize Turizm’den edinebilirsiniz. Vize süreci hakkında daha fazla bilgi için bizimle telefon ya da e-mail üzerinden iletişime geçebilir, Ekvator Ginesi vize yetkili merkezimiz Long Vize Turizm’i ziyaret edebilirsiniz.

Konsolosluğu Vize Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize

Ekvator Ginesi Aile yada Arkadaş Ziyareti Vizesi

Ekvator Ginesi aile yada arkadaş ziyareti vizesi, Orta Afrika’da yer alan Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ndeki yakınlarını ziyaret etmek isteyen Türk vatandaşlarının aldığı vize türüdür. Ekvator Ginesi vize başvurusu, Ekvator Ginesi Ankara Büyükelçiliği’ne ve Long Vize Turizm aracılığıyla yapılmaktadır. Yetkililerimiz, sizi gereken evraklar, ödenmesi gereken güncel vize ücreti ve tamamlanması gereken Ekvator Ginesi vize işlemleri ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgilendirir. Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Aile yada Arkadaş Ziyareti Vizesi İçin Gereken Evrakların Listesi

Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri aşağıda sıralandığı gibidir.

 • Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ni seyahat amacınızı anlatan vize talep dilekçesi.
 • Pasaport.
 • 2 tane vesikalık fotoğraf: Vize başvurusu yapan kişiye ait son zamanlarda çekilen, 45×35 mm boyutlarında, beyaz arka fona sahip kurallara uygun olarak çekilen vesikalık fotoğraf teslim edilmelidir.
 • Davet Mektubu: Ekvator Ginesi’nde oturma iznine sahip aile veya arkadaşlarınız tarafından ya da Ekvator Ginesi vatandaşı yakınlarınız tarafından yazılan davet mektubu. Davet mektubu şunları kapsamalıdır: Yazan kişisinin ismi, soyadı, Ekvator Ginesi’nde kalmayı düşündüğünüz süre, ziyaret amacınız, seyahatinizin sponsorunun kim olacağı ve geri döneceğinize dair ibare.
 • Seyahat Sağlık Sigortası: Sağlık sigortanız Ekvator Ginesi Cumhuriyeti dahil olmak üzere uluslararası geçerliliğe sahip olmalıdır.
 • Gelir Belgeleri: Mevcut ise kira sözleşmesi, araç ruhsatı ya da tapu fotokopileri.
 • Aşı Belgeleri ve AIDS Testi Sonucu: Salgın hastalık, sarıhumma Hepatit A ve Hepatit B aşıları ile birlikte güncel aşılarınızı olduğunuza dair Sağlık Bakanlığı’ndan alınan resmi belgeler konsolosluğa ibraz edilmelidir. Bunlara ek olarak AIDS testi sonucunuzu da teslim etmeniz gerekir.
 • Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı fotokopisi.

Kimler Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine Başvurur?

Türkiye Cumhuriyeti ile Ekvator Ginesi Cumhuriyeti arasında herhangi bir vize serbestliği anlaşması bulunmamaktadır. Bu nedenle tüm Türk vatandaşlarının Ekvator Ginesi vizesi almaları zorunludur. Aile arkadaş ziyareti vizesi ortalama olarak 3 gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi

Ekvator Ginesi Ticari Vize

Ekvator Ginesi ticari vize, Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ni iş ve ticari amaçlar ile ziyaret etmeyi isteyen umuma mahsus (bordo), hususi (yeşil), hizmet (gri) ve diplomatik (siyah) pasaport sahibi Türk vatandaşlarının aldığı vize türdür. Ticari amaçlarla gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri aşağıda sıralandığı gibidir.

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi İçin Gereken Evraklar

 • Ekvator Ginesi Vize Başvuru Formu: Ekvator Ginesi vize başvuru formu, Long Vize Turizm tarafından size iletilir. Vize başvurusu için formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önem arz eder. Ekvator Ginesi’ne giriş yapmak isteyen her yetişkin ve çocuk için form doldurulmalıdır.
 • İş Yeri Yazısı: İşvereniniz tarafından İngilizce yazılan bu yazı, şirkette çalıştığınız pozisyonu ve gidiş amacınızı, döndüğünüzde çalışmaya devam edeceğinizi içermelidir.
 • Pasaport: Seyahat bitim tarihinden sonraki 6 ay boyunca geçerliliğe sahip olmalıdır.
 • Aşı ve Aids Testi: Ekvator Ginesi vizesi almak için Hepatit A, Hepatit B, Sarıhumma ve salgın hastalık aşısı olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte Aids testinin sonucu da konsolosluğa ibraz edilmelidir.
 • 2 tane biyometrik fotoğraf
 • Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Ulaşım ve Konaklama rezervasyonları

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi İçin Gereken Davet Mektubu

Ekvator Ginesi vize formu ve diğer belgeler ile birlikte ticari vize almak isteyen vatandaşlar, davet mektubuna sahip olmalıdır. Ekvator Ginesi’ndeki şirketlerden gelen bu davet mektubu orijinal halde ve şirket antetli kağıtta yer almalıdır.

 • Şirketin ismi,
 • Şirketin adresi,
 • Telefon numarası,
 • İnternet adresi,
 • Email adresi,
 • Mektubu gönderenin kişinin isim, soyad ve şirketteki pozisyonu – unvanı,
 • Şirketin yetkili temsilcisinin ıslak imzası,
 • Şirketin sizi Ekvator Ginesi’ne çağırmasının nedeni,
 • Ekvator Ginesi’nde ticari almayı kalmayı düşündüğünüz tarihler,
 • Şirket ile daha önceki iletişimlerinize dair belgeler, örneğin: mektup ya da çıktısı alınmış emailler.

Ekvator Ginesi vize yetkili merkezi Long Vize Turizm’den başvuru detaylarını öğrenebilirsiniz. Ekvator Ginesi vizesi dilekçe örneği yazımıza göz atarak doğru vize dilekçesi yazımıyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ticari Vize Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Ticari Vize

Ekvator Ginesi Turistik Vize

Ekvator Ginesi turistik vize, Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ni turistik amaçlar ile ziyaret etmek isteyen tüm Türk vatandaşlarının alması gereken vize türüdür. Ekvator Ginesi vize başvurusu Long Vize Turizm aracılığı ile yapılmaktadır. Teslim edilmesi zorunlu Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri aşağıda sıralandığı gibidir.

Ekvator Ginesi Turistik Vize Gereken Belgeler Listesi

 • Turistik vize talep dilekçesi,
 • Ekvator Ginesi vize başvuru formu,
 • Pasaport,
 • 2 tane vesikalık fotoğraf,
 • Başvuran kişiye ait Banka hesap dökümü,
 • Gelir Belgeleri,
 • Aşılar ve AIDS Testi,
 • Kimlik fotokopisi.

Şirket Çalışanı Kişiler İçin Ek Belgeler

 1. Şirket Evrakları: Vergi levhası, imza sirküleri fotokopileri, faaliyet belgesi ve sicil gazete gibi güncel niteliğe sahip belgeler.
 2. Banka Hesap Özeti: Son 3 ayı kapsayan, minimum tutarda bakiyeye sahip, imza, imza sirküleri ve kaşesi bulunan banka hesap özeti.
 3. Maaş Bordrosu: Son 3 ayı kapsayan, kaşe ve imzalı maaş bordrosu.

Ekvator Ginesi Turistik Vizesi Ne Kadar Sürede Alınır?

Ekvator Ginesi turistik vize ortalama olarak 3 gün içerisinde en geç olarak da 7 günde sonuçlanmaktadır. Türk vatandaşları ilk başvurularında 30 günlük ikinci başvurularında ise 60 günlük vize sahibi olabilirler. Ekvator Ginesi vizesi hakkında ayrıntılı bilgi için Long Vize Turizm’e danışabilirsiniz.

Turistik Vize Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Turistik Vize

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu

Ekvator Ginesi vize başvurusu, Long Vize Turizm aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu, başvuruları vize yetkili merkezi üzerinden kabul eder. Ekvator Ginesi vize randevusu almadan önce gereken evrak ve belgeler tamamlanmalıdır. Durumunuza ve seyahat amacınıza uygun vize türünü belirleyen Long Vize Turizm, gerekli Ekvator Ginesi vize evrak ve belgeleri tarafınıza iletir.

Long Vize Turizm ile telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden iletişime geçebilir, Ekvator Ginesi vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Seyahat amacınıza uygun belgeler, yetkililerimiz tarafından size iletilecektir. Gereken evrakların doğru ve eksiksiz olması gerekir aksi takdirde vize başvurunuz ret edilebilir. Vize türünüze bağlı olarak teslim edilmesi gereken belgelerde değişiklikler meydana gelebilir. Kapsamlı bilgiyi yetkililerimizden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Şekilde Vize Sahibi Olun

Ekvator Ginesi vizesi Long Vize Turizm aracılığıyla kolaylıkla ve hızlı bir şekilde alınabilir. Bunun için yetkililerimizin sizden istedikleri evrakları vize merkezimize getirmeniz ya da kargo ile yollamanız gerekir. Ardından yetkililerimiz, Ekvator Ginesi vize formunu doldurmanıza yardım eder ve vize ücretini ödediğiniz takdirde başvuru yapmak için hazır hale gelirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu Niye Reddedilir?

Ekvator Ginesi vize başvurunuzun reddedilmesi de olasılıklar dahilindedir. Bunun için konsolosluk tarafından belirtilen nedenler arasında şunlar yer almaktadır:

 • Belgelerde hatalı bilgi olması,
 • Eksik belge olması,
 • İbraz edilen belgelerin sahte olması,
 • Seyahat amacının kanıtlanamaması,
 • Pasaportun geçersiz, sahte ya da gereken koşulları karşılayamayacak şekilde olması,
 • Ekvator Ginesi’ne giriş yapmak isteyen kişinin daha önce ülkeden sınır dışı edilmesi,
 • Başvuru yapan kişinin Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’nin toplum düzenini bozacak ya da tehlike yaratacak olduğuna kanaat getirilmesi,
 • Başvuran kişinin seyahati sonrasında ülkeyi terk edeceğini kanıtlayamaması.

Ekvator Ginesi vize başvurusu öncesinde Hepatit A, Hepatit B, Sarıhumma ve salgın hastalık aşılarını yaptırmış olmanız gerekmektedir. Aşıları vurulduğunuza dair Sağlık Bakanlığı onaylı resmi belgeleri ibraz etmeniz zorunludur. Ayrıntıları Long Vize Turizm ile öğrenebilirsiniz.

Vize Başvurusu Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vize Başvurusu

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgeleri

Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri doğru ve eksiksiz olarak iletilmediği takdirde Ekvator Ginesi vize başvurusu ret ile sonuçlanabilir. Tek seferde, hızlı ve kolay bir şekilde kabul almak için Long Vize Turizm yetkililerine telefon numarası ve e-mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm, Ekvator Ginesi vize yetkili merkezi olarak görev yapmaktadır. Konsoloslukta Ekvator Ginesi vize randevusu Long Vize Turizm aracılığıyla alınabilmektedir. Başvurduğunuz vize türüne göre gereken evraklarda değişiklik olsa da vize başvurusu yapan herkesin teslim etmesi gereken belgeler aşağıdaki gibidir.

Ekvator Ginesi Vize Evrakları ve Belgeleri Nelerdir?

 1. Ekvator Ginesi vize formu;
 • Vize başvurusu için formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önemlidir. Ebeveyn pasaportuna kayıtlı reşit olmayan çocuklar için de form, gereken şekilde doldurulup teslim edilmelidir.
 1. Pasaport;
 • Ekvator Ginesi seyahati dönüşünden itibaren en az 3 ay süre ile geçerliliği bulunan pasaportta aynı zamanda vize için 2 adet boş sayfa bulunmalıdır. Ekvator Ginesi Vize Evrakları ve Belgeleri;
 1. Oturum kartı ya da kimlik kartının fotokopisi (önlü arkalı olmalıdır.).
 2. 2 tane biyometrik fotoğraf.
 • Başvuru yapan kişinin güncel halinin 35×40 mm boyutlarında, beyaz fon önünde çekilen biyometrik fotoğrafların %70 – 80’i yüzü kapsamalıdır. Aynı zamanda omuz ve başların da yer alması gereken fotoğraf, yakın çekim olmalıdır.
 1. Aşı ve AIDS Testi;
 • Ekvator Ginesi vizesi almak isteyen vatandaşlar Hepatit A, Hepatit B, Sarıhumma ve Salgın hastalık aşısı yaptırmalı, aşı yaptırdığına dair Sağlık Bakanlığı onaylı resmi belgeyi ibraz etmelidir. Buna ek olarak AIDS test sonucu da konsolosluğa bildirilmesi gereken evraklar arasında yer alır.
 1. Uçak ve otel rezervasyonları;
 • Vize almadan önce uçak bileti satın almanıza gerek yoktur ancak uçak ve otel rezervasyonlarına dair belgeler başvuru dosyasına eklenebilir.
 1. Seyahat masraflarını karşılayan kişiye dair evraklar;
 • Banka hesabı: Son 3 ayı kapsayan banka hareketleri kaşe ve ıslak imzalı olmalıdır.
 • Maaş bordrosu: Son 3 ayın dahil olduğu maaş bordrosu, vize için gereken evraklar arasında yer alır.
Vize Evrakları Ve Belgeleri Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgeleri

Ekvator Ginesi Vize Formu

Ekvator Ginesi vize formu, Ekvator Ginesi vize başvurusu yaparken doldurulması gereken formdur. Vize formu, Long Vize Turizm’den kolaylıkla edinilebilir. Vizenizin kabul ile sonuçlanması için formun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması önemlidir. Ekvator Ginesi vize randevusu Long Vize Turizm aracılığıyla alınabilmektedir. Form ile ilgili ayrıntılı bilgi için Long Vize Turizm’e telefon numarası ya da e-mail adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Formunda Neler Sorulur?

Ekvator Ginesi vizesi için doldurulması gereken formda öncelikli olarak kişisel bilgilerinizi vermeniz istenir. Kişisel bilgiler arasında isim, soy isim, doğum tarihi, doğum yeri, vatandaşlık, cinsiyet ve medeni durum yer alır. Daha sonra pasaport bilgilerini belirtmeniz gerekmektedir. Pasaport türü ve detaylarını yazdıktan sonra seyahat bilgileri kısmı bulunur.

Bu bölümde seyahat amacınız, ne kadar süre ile Ekvator Ginesi’nde kalmak istediğiniz gibi sorular bulunmaktadır. Telefon numarası ve e-mail adresi gibi iletişim bilgileri, formdaki uygun yere yazılmalıdır. Ekvator Ginesi’ne biri tarafından davet ediliyorsanız davet eden taraf ile ilgili ayrıntılar da istenmektedir.

Ekvator Ginesi Vize Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

Ekvator Ginesi vize formunda, kişisel bilgileriniz, pasaport bilgileriniz ve seyahat bilgileriniz yer almalıdır. Formun doğru ve hatasız doldurulması önemlidir, aksi halde vize başvurunuz geçersiz sayılarak ret alabilirsiniz. Vize formu, İngilizce olarak doldurulabilir. İngilizce bilmiyorsanız Long Vize Turizm yetkilileri, formu doldurmanıza yardım etmektedir.

Tüm vize tipleri için Ekvator Ginesi vize formunun doldurulması zorunludur. Formda yer alan ‘’Konsolosluk kullanımı içindir. / For consular use only.’’ kısmı doldurmayın ya da hiçbir işaretleme yapmayın. Bu bölüm, konsolosluk yetkilileri tarafından doldurulacaktır. Form, ıslak imzalı olmalıdır ve doldurulan tarih doğru bir şekilde yazılmalıdır.

Ekvator Ginesi Vize Formu İle İlgili Dikkat Edilmesi Gerekenler

Form İngilizce olarak ve Türkçe karakter olmaksızın doldurulmalıdır. Vize formunun sağ üst köşesine vizeye başvuran kişinin vesikalık fotoğrafı yerleştirilir. Fotoğraf, beyaz fonda çekilen vesikalık fotoğraf, koşullara uygun olmalıdır. Gerekli fotoğraf koşulları için Long Vize Turizm’den detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Ekvator Ginesi vize işlemleri için Long Vize Turizm’e danışın.

Vize Formu Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vize Formu

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri

Ekvator Ginesi vize işlemleri Long Vize Turizm tarafından sizin için iletilecektir. Öncelikli olarak başvurmanız gereken vize türünü belirlemeniz gerekmektedir. Vize türünüze bağlı olarak yürütmeniz gereken işlemlerde değişiklikler meydana gelebilir. Long Vize Turizm yetkilileri size teslim etmeniz gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri hakkında bilgi verir.

Ekvator Ginesi vize işlemlerini başlatmak üzere Long Vize Turizm’e başvurabilir ve en kısa zaman için randevu alabilirsiniz. Ekvator Ginesi Konsolosluğu vize başvurusu için gereken belge ve evrakları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Deneyimli ekibimiz güncel Ekvator Ginesi vize ücreti ve yapılması gereken işlemler ile ilgili her aşamada sizlere yardımcı olarak sürecin sorumluluğunu üstlenir. Bu sayede hiçbir sorun yaşamaksızın, doğru belgeler ile ve en hızlı şekilde vize sürecini tamamlarsınız. Aynı zamanda profesyonel ve yüksek kaliteli vize desteğinden yararlanarak Ekvator Ginesi vizesi sahibi olursunuz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri İçin Gereken Evraklar

Ekvator Ginesi vizesi için gereken evraklar şunlardır:

 • Pasaport – seyahatin bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliğe sahip.
 • Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Vize başvuru formu.
 • Biyometrik 2 adet vesikalık fotoğraf – beyaz fonda çekilmelidir.
 • Uçak Bileti rezervasyonunu gösteren belgeler.
 • Otel rezervasyonunu kanıtlayan nitelikte belgeler.
 • Ekvator Ginesi vize ücreti – güncel tutar hakkında durumunuza göre Long Vize Turizm sizi bilgilendirecektir.
 • Mevcut ise davet mektubu.
 • Hepatit A ve Hepatit B aşınızı yaptırdığınıza dair resmi belge.
 • Salgın hastalıklar ve sarıhumma aşılarına dair Sağlık Bakanlığı onaylı belge.
 • AIDS (HIV) testinin sonucu.
 • Seyahat Sağlık Sigortası.

Ekvator Ginesi Vize Başvuru İşlemleri Ne Zaman Sonuçlanır?

Ekvator Ginesi vizesi başvuruları kısa sürede açıklanmaktadır. Ortalama olarak süre 3 gün olmak ile birlikte en geç 7 günde vize sonuçlanır. Bu neden ekspres Ekvator Ginesi vizesi bulunmamaktadır. Long Vize Turizm ile Ekvator Ginesi vize işlemlerini doğru ve eksiksiz olarak sizin için yürütür. Bu sayede kısa sürede kolaylıkla Ekvator Ginesi vizesi sahibi olursunuz.

Vize İşlemleri Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vize İşlemleri

Ekvator Ginesi Vize Randevusu

Ekvator Ginesi vize randevusu, Long Vize Turizm ile hızlı ve kolay bir şekilde alınabilmektedir. Yetkililerimize telefon numarası ve email adresi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Nasıl Ekvator Ginesi Vize Randevusu Alırım?

Ekvator Ginesi vize randevusu almak için hangi belgeleri teslim etmeniz ve adımları uygulamanız gerektiği ile ilgili kapsamlı bilgi için Long Vize Turizm ile iletişime geçin. Daha sonra vize randevusu almak üzere aşağıdaki adımlar takip edilecektir.

 1. Başvuru Formu ve Evraklar;

Ekvator Ginesi vizesi almak için teslim etmeniz gereken başvuru formu ve evrakların uygun şekilde doğru ve eksiksiz olarak doldurulması gerekir. Aksi takdirde başvurunuz geçersiz sayılabilir. Vize türünüze ve size uygun olan güncel evrak listesini Long Vize Turizm’den öğrenebilirsiniz. Long Vize Turizm olarak gereken evrakları en iyi şekilde doldurmanız için tüm vize süreci boyunca yardımcı oluyoruz.

 1. Vize Ücreti;

Ekvator Ginesi vize randevusu almak için, Ekvator ginesi vize ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu vize ücreti, durumunuza ve başvurduğunuz vize türüne bağlı olarak değişecektir. Güncel vize ücreti tutarı, yetkililerimiz tarafından size iletilecektir.

 1. Aşılar ve Aids Testi;

Ekvator Ginesi vize başvurusu yapmak için kendi ve toplum sağlığınız için Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından belirlenen aşıları yaptırmış olmanız gerekmektedir. Bu aşıları eksiksiz olarak Long Vize Turizm yetkililerinden öğrenebilirsiniz. Aşılara ek olarak AIDS test sonucu da konsolosluğa ibraz edilmelidir.

 1. Davet mektubu;

Almak istediğiniz vize türüne bağlı olarak farklı içeriklerdeki davet mektubunu doğru şekilde yazmak önemlidir. Vize almanızda büyük bir role sahip olan davet mektubunu almak için Long Vize Turizm’den destek alın.

 1. Parmak İzi Uygulaması;

Parmak izi uygulaması, vize başvuru sürecinin bir diğer önemli noktasıdır. Long Vize Turizm parmak izi vermeniz için size randevu ayarlar.

 1. Vize Randevusu Alma;

Tüm adımların eksiksiz olarak tamamlandığından emin olan Long Vize Turizm yetkilileri sizin için vize randevusu alır.

Ekvator Ginesi vize başvurusunu doğru bir şekilde, eksiksiz evrak ile gerçekleştirdiğinizde kolaylıkla kabul alabilirsiniz. Long Vize Turizm ile hızlı bir şekilde Ekvator Ginesi vizesi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Vize Randevusu Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vize Randevusu

Ekvator Ginesi Vize Ücreti

Ekvator Ginesi vize ücreti, başvuru yapmanız için ödemeniz gereken ücrettir. Ekvator Ginesi vize randevusu almadan önce paranın yatırılmış olması gerekmektedir. Durumunuza göre değişebilen vize ücretini öğrenmek için Ekvator Ginesi vize yetkili merkezi Long Vize Turizm ile e-mail ya da telefon aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 • Ret Alırsam Ekvator Ginesi Vize Ücretim İade Edilir Mi?

Cevap ne yazık ki; hayır. Ekvator Ginesi vize başvurusu olumsuz sonuçlandığı takdirde ödenen ücreti geri almanız mümkün değildir. Planlarınızı bu yönde yapmanız yararlıdır.

 • Ekvator Ginesi Vize Ücreti Nereye Ödenir?

Ekvator Ginesi vize işlemleri sizin için Long Vize Turizm tarafından yönetilir. Vize ücretini yetkililerimize ödediğiniz takdirde sizin için Ekvator Ginesi vize birimine ücret iletilir. Bu sayede başvuru işlemleriniz tamamlanır.

Ekvator Ginesi Vize Ücreti Hakkında

Ekvator Ginesi vize başvurusu yapmadan amaçlarınıza uygun olan vize türünü belirlemeniz gerekir. Daha sonra teslim etmeniz gereken evraklar ve akabinde de vize ücreti güncel olarak belirlenerek Long Vize Turizm tarafımızdan size bildirilir. Vize için aldığınız randevu gününde yaşanacak aksiliklerin önüne geçmek için tecrübeli görevlilerimiz size destek olur. 

Ekvator Ginesi Konsolosluğu, bazı durumlarda vize talebi olan kişileri arayarak mülakata davet ederler. Bu durumda yetkililerimizi arayarak bilgi edinebilirsiniz. Ekvator Ginesi vize ücreti bir kereye mahsus olarak tarafımıza ödenir. Long Vize Turizm, Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından belirlenen yere ücreti yatırır. Toplam meblağı TL ya da döviz cinsinden ödeyebilir, detaylı bilgileri danışanlarımızdan edinebilirsiniz. Seyahatiniz için ihtiyacınız olan uluslararası sağlık sigortası, biyometri işlem bedeli, hizmet bedeli ve danışmanlık bedeli bu ücretin içerisine dahil değildir.

Ekvator Ginesi vize başvurunuz için acentemize gelmenize gerek yoktur. Talep edilen evrakları kargo ile yollayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Long Vize Turizm sizin için vize sürecini titizlik ile takip eder ve her aşamasında sizi bilgilendirir. Ekvator Ginesi vizesi ile ilgili sorularınız ve merak ettikleriniz için Long Vize Turizm’e telefon ya da eposta üzerinden danışabilir, vize yetkili merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Vize Ücreti Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vize Ücreti

Ekvator Ginesi Vizesi Dilekçe Örneği

Ekvator Ginesi vizesi dilekçe örneği ile vize dosyanızda yer alması gereken dilekçenin nasıl yazıldığı hakkında bilgi sahibi olursunuz. Gerekli Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri ile birlikte teslim edilmesi gereken dilekçe, Ekvator Ginesi vize başvurusu yapmak için önemlidir. Ekvator Ginesi Turistik vize, Ekvator Ginesi Ticari vize ve aile/arkadaş ziyareti vizesi için dilekçelere birtakım ifadelerin eklenip çıkarılması gerekebilir. Ayrıntılı bilgi almak için Ekvator Ginesi vize merkezi olarak görev yapan Long Vize Turizm ile telefon ya da e-mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Dilekçe Örneği İçeriği

 • Dilekçeyi Yazdığınız Günün Tarihi.
 • İsim ve soyad.
 • Islak İmza.
 • Telefon numarası.
 • Ev Adresi.
 • Ekvator Ginesi’ne seyahat etmeyi düşündüğünüz giriş ve çıkış tarihleri.
 • Ziyaretin amacı (diplomatik, turistik, ziyaret, konser, ticari, ölüm…).
 • Ekvator Ginesi seyahatiniz için varsa sponsorunuza ait bilgiler, yok ise masrafları karşılayabileceğinize dair ibare, sponsorunuz başkası ise ad, soyad, unvan bilgileri.
 • Geri döneceğinizi belirten taahhüt cümleleri.
 • Özellikle ticari amaçlı yapılan geziler için maaş bilgisi ve maaşı kanıtlayan nitelikle evraklar.

Ekvator Ginesi Vize Talep Dilekçesi Hakkında

Ekvator Ginesi vizesi dilekçenizde Ekvator Ginesi’ne hangi amaçla giriş yapmak istediğinizi açık ve tam olarak belirtmeli ve eksiksiz bir biçimde yazmalısınız. Ticari amaçlı yapılan gezilerde iş ile ilgili bilgiler ya da turistik amaçlı gezilerde tur ile ilgili tüm bilgiler verilmelidir. Ekvator Ginesi’nde kalacağınız süre zarfında masraflarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayacağınızı belirten ibarelere yer vermelisiniz.

Konaklama, ulaşım, yeme ve içme gibi ihtiyaçlarınızı herhangi bir problem yaşamadan ödeyebileceğinizi göstermek önemlidir. Bunlara ek olarak vize süresi bitiminde ülkeyi terk edeceğinizi açık bir dille yazmanız gerekmektedir. Ekvator Ginesi Vizesi Dilekçe Örneği için sizleri ofislerimize bekliyoruz.

Ekvator Ginesi vize talep dilekçesi, Long Vize Turizm’e teslim edilmektedir. Yetkililerimiz dilekçenizi inceleyip doğru ve eksiksiz olduğuna kanaat getirdikten sonra vize başvurunuz için gereken evrakları bir dosyada toplayarak Ekvator Ginesi Konsolosluğu’na iletmenizi sağlar.

Vizesi Dilekçe Örneği Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vizesi Dilekçe Örneği

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Ekvator Ginesi vizesi kaç günde çıkar? sorusu Ekvator Ginesi vize başvurusu yapanların merak ettiği sorulardan biridir. Ekvator Ginesi vizesi ortalama olarak 3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu süre bazı durumlarda 7 iş gününe kadar uzayabilir. Ekvator Ginesi vize randevusu Long Vize Turizm aracılığıyla alınabilmektedir. Ekvator Ginesi vizesi kısa sürede sonuçlansa da gereken Ekvator Ginesi vize evrakları ve belgeleri tamamlandığı takdirde vize başvurunuzu gerçekleştirmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Bazı durumlarda konsolosluk ek belge talebinde bulunabilir. Aynı zamanda yoğunluklar yaşanabilir ya da Ekvator Ginesi Konsolosluğu’nun tatil günlerine denk gelebilirsiniz. Bunları göz önünde bulundurarak planladığınız Ekvator Ginesi Cumhuriyeti seyahatinizden en az 10 gün önce başvuru yapmış olmanız gerekmektedir. Tavsiye edilen başvuru süresi seyahatinizden 1 ay öncesidir.

Ekvator Ginesi Ekspres Vize Var Mı?

Ekvator Ginesi, hali hazırda kısa sürede sonuçlandığı için ekspres vize seçeneği bulunmamaktadır. Belgeleriniz tam ve doğru olduğu takdirde en geç bir hafta içerisinde vizeniz sonuçlanır. Aciliyetiniz var ise Long Vize Turizm ile hızlı ve kolay bir şekilde vize alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Ne Kadar Süre İçin Alınabilir?

Ekvator Ginesi vizesi için ilk kez başvuruyorsanız 30 günlük, ikinci başvurunuzda ise 60 günlük vize alabilirsiniz. Vize sonucu ortalama olarak 3 iş günü içerisinde belli olur. Ekvator Ginesi Konsolosluğu’nda yaşanan yoğunluk ya da tatil günleri nedeniyle bu süre 7 iş günü olabilmektedir. Dönemsel yoğunluk ve konsolosluğun kapalı olduğu günler hakkında Long Vize Turizm’den destek alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi vize başvuruları, vize yetkili merkezi olan Long Vize Turizm aracılığıyla kolaylıkla yapılabilmektedir. Long Vize Turizm yetkilileri öncelikle seyahat amacınıza göre vize türünü belirler ve daha sonra vize türünüze uygun olarak teslim etmeniz gereken evrakların listesini size iletir. Ekvator Ginesi vize formu eksiksiz olarak doldurulduktan, güncel vize ücreti ödendikten ve tüm evraklar teslim edildikten sonra Long Vize Turizm yetkilileri sizin için konsolosluktan vize randevusu alır.

Vizesi Kaç Günde Çıkar Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır

Ekvator Ginesi vizesi nasıl alınır, bir Orta Afrika ülkesi olan Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ne seyahat etmek isteyenler tarafından merak edilmektedir. Ekvator Ginesi vize başvurusu, vize yetkili merkezi olarak görev alan Long Vize Turizm aracılığıyla gerçekleştirilebilir Ekvator Ginesi vizesi almak için öncelikli olarak seyahat amacınıza bağlı olarak vize türünüzü belirlemeniz gerekmektedir. Yanlış vize türü için başvuru yapmak ret almanıza neden olabilir. Long Vize Turizm yetkilileri, sizin için doğru seyahat amacını belirler ve buna göre yapılması gereken Ekvator Ginesi vize işlemleri sıralanır.

Ekvator Ginesi Vize Türleri

Ekvator Ginesi vize türleri arasında: turistik vize, ticari vize ve aile ve arkadaş ziyareti vizesi yer almaktadır. Turistik amaçlar ile yapılan gezilerde turistik vizeye ve Ekvator Ginesi’nde yaşayan yakınlarınızı ziyaret etmek için planladığınız seyahatlerde ise aile ve arkadaş ziyareti vizesi almanız gerekmektedir. Ekvator Ginesi ticari vize aşağıdaki sebeplerden dolayı alınabilir:

 • İş anlaşmaları yapmak.
 • İş için görüşmeye gitmek.
 • İş sözleşmesi imzalamak.
 • İş ile ilgili toplantı, konferans, seminer vb. katılmak.
Vizesi Nasıl Alınır Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır

Kimler Ekvator Ginesi Vizesine Başvurmalıdır?

Türkiye Cumhuriyeti ile Ekvator Ginesi Cumhuriyeti arasında vize serbestisi bulunmadığı için tüm Türk vatandaşlarının Ekvator Ginesi’ne giriş yapmak için vize başvurusu yapmaları gerekmektedir. Hususi pasaport, hizmet pasaportu ve diplomatik pasaport sahiplerinin vizesiz ziyaret hakkı bulunmamaktadır.

Ekvator Ginesi Vizesi Almak İçin Gereken Evraklar

 1. Pasaport – vize için boş sayfası bulunan en az 6 ay geçerliliğe sahip pasaportlar.
 2. Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı fotokopisi.
 3. Vize formu – Long Vize Turizm’den temin edilebilir.
 4. Vesikalık fotoğraf – beyaz fonda çekilen güncel vesikalık fotoğraf.
 5. Seyahat sağlık sigortası – Ekvator Ginesi Cumhuriyeti’ni kapsadığından emin olmalısınız.
 6. Vize talep dilekçesi – vize türünüze göre içeriği değişebilir.
 7. Aşı belgeleri – Hepatit A, Hepatit B, sarıhumma ve salgın hastalıklara karşı Sağlık Bakanlığı’ndan alınan resmi belgeler.
 8. AIDS test sonucu – resmi kurumdan alınmalıdır.
 9. Otel ya da uçak rezervasyonu.
 10. Vize ücretini ödediğinize dair dekont.
 11. Davet mektubu.
 12. Banka hesap dökümü.

Ekvator Ginesi’nin Vize İstemediği Ülkeler

Sadece ABD vatandaşları vizesiz Ekvator Ginesi ziyaret edebilirler. Diğer bütün ülkelerin vatandaşlarının transit geçiş de dahil olmak üzere tüm amaçlar için vize alması gerekmektedir. Ayrıca, Küba, Çin ve Fas vatandaşlarına verilen diplomatik, resmi ya da hizmet pasaportu sahipleri Ekvator Ginesi için vize almaları gerekmez.

Ekvator Ginesi Hakkında Genel Bilgiler

Nüfus1.454.789
Para BirimiCentral African CFA franc (XAF)
Resmi Diliİspanyolca, Fransızca ve Portekizce
DiniKatolik
Telefon Kodu+240
Trafik Akış YönüSağdan
En Popüler YemekleriEkvator Ginesi mutfağının tamamı çevre ülkelerin yemeklerinden oluşmaktadır. Afrika mutfağıyla İspanya mutfağının karışımıdır.
Gezilecek YerlerRio Muni – Elobey Grande – Pico Basilé Dağı – Ebebiyín Katedrali – Aziz Elizabeth Katedrali
BaşkentMalabo
ŞehirleriBata – Malabo – Ebebiyín – Aconibe – Añisoc – Luba – Evinayong
Yüz Ölçümü28.050 km²
Zaman DilimiUTC+1 (WAT)
İnternet Alan Adı.gq
KurucusuFernando Póo
BaşkanıTeodoro Obiang
Asgari Ücret380 Euro
İklimiTopikal
Asker Sayısı1.320
Komşu ÜlkeleriKamerun – Gabon – Atlas Okyanusu
Kuruluş Tarihi12 Ekim 1968
Ekvator Ginesi Hakkında Genel Bilgiler
Ekvator Ginesi
Ekvator Ginesi
mail longvize E-mail
[email protected]
whatsapp longvize WhatsApp Hattı
0553 716 03 25
Long Vize Çağrı Merkezi Mobil Hat
0553 716 03 25
longvize çalışma saatleri Pazartesi – Pazar
08:30 – 00:00
İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınmalıdır?

Ekvator Ginesi, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Ekvator Ginesi Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Ekvator Ginesi Konsolosluğundan öncelikli olarak Ekvator Ginesi Vize Randevusu alması gerekmektedir. Randevu oluşturulduktan sonra Ekvator Ginesi Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayıp Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesine Konsolosluktan Mı Başvuru Yapılır?

Ekvator Ginesi Vizesine başvuru yapacak vize başvuru sahipleri Ekvator Ginesi Ülkesinin bir başvuru merkezi olmadığı için Ekvator Ginesi Vizesine Konsolosluktan gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Randevu sistemi ile çalıştığı için öncelikli olarak randevu alınması gerekmektedir. Randevunuzu aldıktan sonra gerekli evrakların tamamlanması ile vize başvurusu yapılır. Firmamız Long Vize Başvuru Merkezi sizlerin bilgileriyle Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Randevusu alıp Başvurunuzu gerçekleştirebilir. Ekvator Ginesi vize başvuru işlemleriniz için detaylı bilgiye ulaşabilmek için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkartılır?

İşlemler Konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Ekvator Ginesi Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Başvuru İşlemleri İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ekvator Ginesi vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Ekvator Ginesi Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak Ekvator Ginesi Vize Başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Ekvator Ginesi Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi İle Hangi Ülkelere Seyahat Edilebilir?

Ekvator Ginesi, ülkemizde seyahat planı yapan vatandaşlarımız için seyahat öncesinde vize talep eden ülkelerden birisidir. Seyahat öncesinde Ekvator Ginesi Vize İşlemleri yapmanız zorunlu bir prosedür dür. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirerek alacağınız vize ile Ekvator Ginesi seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız vize sadece Ekvator Ginesi seyahatinizde kullanılabilmektedir. Bu vize ile Ekvator Ginesine giriş yapabilir ancak buradan başka bir ülkeye geçiş yapamazsınız. Vize başvuru ve randevu işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini tercih ederek profesyonel bir hizmet alabilir ve Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Ekvator Ginesi ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için vize başvurusu Büyük elçilikten yapılmamaktadır. Ekvator Ginesi Vize İşlemleri ile ilgilenen merci Ekvator Ginesi Konsolosluğu dur. Vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliğinden Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Ekvator Ginesi ülkesi arasındaki diplomasi ile ilgili konularda ilgilenir. Ekvator Ginesi Vize Başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Vize başvuru işlemleri ile Büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Ekvator Ginesi Vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ve gerekli evrak listeleri ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilir ve Ekvator Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Ekvator Ginesi seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Bu nedenle vize işlemlerinizin ilk adımı olan vize randevusu da Ekvator Ginesi konsolosluğu üzerinden alınmaktadır. Ekvator Ginesi Vize Randevusu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza vize randevunuzu alarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir.

Ekvator Ginesi Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Ekvator Ginesi Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vize Ücretleri Büyükelçilik tarafından alınmamaktadır. Ekvator Ginesi vize işlemleri ile Büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize başvuruları ve vize ile ilgili işlemlerde konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti Büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Vize ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu ve vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel Ekvator Ginesi Vize Ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Ekvator Ginesi vize başvuruları Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Vize Bölümü üzerinden kabul edilmemektedir. Ekvator Ginesi vize başvuruları konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam ettirilmektedir. Ekvator Ginesi vize başvuru sonucunun olumsuz gelmesi yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Ekvator Ginesi Vize İtiraz Dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Ekvator Ginesi Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecek olan kişilerin vize başvuru işlemlerini kabul eden mercidir. Ekvator Ginesi Vize Başvuru işlemleri ile ilgili prosedürler Ekvator Ginesi Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu vize bölümü vize randevusu vererek, vize başvurularını ve vize başvuru evraklarını kabul etme ve vize başvurularını sonuçlandırma görevlerinden sorumludur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve başvurularınızı güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Başvurusu Yapılır Mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Ekvator Ginesi seyahatlerinden önce alması gerekli olan Ekvator Ginesi Vizesi için, vize başvuruları Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleştirebilmek için ilk olarak konsolosluktan vize randevusu almanız gereklidir. Ekvator Ginesi Vize Randevunuzun alınmasının ardından vize başvurunuzu Ekvator Ginesi Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurularında profesyonel bir destek almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi İçin Ücret Ödenir Mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Ekvator Ginesi seyahatlerinden önce vize almaları zorunlu bir işlem olmak ile birlikte vize başvuruları için bazı yerine getirilmesi gereken prosedürler mevcuttur. Ekvator Ginesi Vizesi almak için Ekvator Ginesi Konsolosluğunun belirlemiş olduğu belli bir vize harç bedeli vardır. Bu vize harç bedelleri her başvuru sahibi tarafından ödenmek zorunda olup, vize ücretleri farklı durumlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel vize ücretleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ülkemiz vatandaşlarından Ekvator Ginesine seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Vize randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilir ve Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Konsolosluğuna Vize Sonucu İçin İtiraz Edilebilir Mi?

Vize İşlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuru evrakları konsolosluk tarafından kabul edilir. Konsolosluk başvuru evraklarını değerlendirerek vize başvurusunu sonuçlandırmaktadır. Vize başvurunuzun olumsuz yani red alması gibi durumlarda vize sonucuna itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Bu işlem için bir vize itiraz dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. Ekvator Ginesi Vize İtiraz Dilekçeniz yine konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesine Başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Ekvator Gine’sinden gelen davetiyeye istinaden Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize randevusu oluşturmalıdır. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvurunuzu gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız vize davetiyesi Ekvator Ginesinde yaşayan veya oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Vize Başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazırız. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurunuz için Ekvator Ginesinde yaşayan ve oturumu bulunan aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gereklidir. Ekvator Ginesi Konsolosluğunu, vize başvurusunda Aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız gereklidir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli evrak ve belgelerin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Ekvator Ginesine yapacağınız Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilir ve Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Ekvator Ginesi’ne yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken ziyaret vizesinin başvurusunda kullanacağınız davetiye Ekvator Ginesinde yaşayan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilir. Bu davetiyeler sadece ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Ekvator Ginesi Ticari Vize veya Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluğa onaylatılmalı dır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Ekvator Ginesi aile arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Ekvator Ginesi Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Ekvator Ginesi ülkesi konsolosluğundan alacağınız Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi ile Ekvator Ginesinde yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmaz uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Ekvator Ginesi Turistik Vize veya Ekvator Ginesi Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Ekvator Ginesinden gelecek olan davetiyedir. Ekvator Ginesinden gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir ya da orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Ticari Vize Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi Ekvator Ginesi Ülkesinde bir ticaret ya da bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Ekvator Ginesi Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Ekvator Ginesi Hükumetinden gelen ticari bir davetiye ya da bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Ekvator Ginesi ticari vize başvurusu, Ekvator Ginesi Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Ekvator Ginesi Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Ekvator Ginesi Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Ekvator Ginesi Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Ekvator Ginesinden gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Ekvator Ginesi Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Ekvator Ginesi Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli Ekvator Ginesi Vize Evrak ve Belgelerine sahip kişiler Ekvator Ginesine Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ekvator Ginesi Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Ekvator Ginesinden gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi evraklar gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Ekvator Ginesi Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Ekvator Ginesi Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Ekvator Ginesi ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Ekvator Ginesi Vize Formuna ulaşabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Turistik Vize Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi Turistik Vize Başvuru sahipleri öncelikli olarak Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturması gerekmektedir. Oluşturulan Vize Randevusuna istinaden Ekvator Ginesi Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır. Bu Evrakların içinde en önemlisi vize talep dilekçesidir. Yazılan dilekçe örneğinde neden turistik gitmek istediğinizi Ekvator Ginesi gittiğinizde ne yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması ihtimali arttırmaktadır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Ekvator Ginesi Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Turistik Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Turistik Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi seyahatinin turistik olduğunu Ekvator Ginesi Konsolosluğu vize memuruna inandırmanız gerekmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğuna vereceğiniz evrakların içinde en önemlisi opsiyonlu otel uçak biletleriniz olmasıdır. Vize Başvuru işlemleriniz deki diğer önemli faktör ise evrakların ve belgelerin hatasız ve eksiksiz şekilde hazırlanması gerekliliğidir. Eksik veya hatalı evrak ile başvuru yapılması vize sonucunun doğrudan red almasına neden olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri merkezimizi arayarak Ekvator Ginesi Vize İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Turistik Vize Şartları Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vize Şartları Ekvator Ginesi Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alınması gerekmektedir. Randevu işlemleri gerçekleştirildikten sonra meslek durumunuza göre vize evraklarınızı hazırlayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi hazırlamanız gereken evraklar meslek durumunuzun haricinde yaşınız ve sosyal güvenceniz gibi faktörler göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Ekvator Ginesi da Vize Evraklarınızı ve Ekvator Ginesi Vize Randevunuzu Oluşturabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Turistik Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Ekvator Ginesi ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından turistik amaçlı seyahat etmek isteyen ve herhangi pasaport sahibi olan kişiler başvuru yapabilirler. Ekvator Ginesine turistik vize alabilmek için tatil, gezi, tarihi yerleri görmek gibi seyahat amaçlarınız olması gereklidir. Vize randevusu ve vize başvuru işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız vize başvuru işlemlerinizi ve vize almanızı kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Ekvator Ginesi Vizesine dair detaylı bilgiye ulaşabilir, vize başvurunuzu güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Turistik Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Ekvator Ginesi Turistik Vizesi turistik amaçlı seyahatleriniz için başvuru yapmanız gereken vize türüdür. Bu nedenle herhangi davetiyeye ihtiyaç yoktur. Davetiye mektupları genellikle Ticari Vize, Ekvator Ginesi Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Çalışma Vizesi gibi vize türlerinde kullanılmaktadır. Ekvator Ginesine gerçekleştireceğiniz vize başvurusu için en önemli belge Vize Dilekçesidir. Vize dilekçesinde seyahatinin turistik amaçlı yapıldığına dair inandırıcı olmanız gereklidir. Ekvator Ginesi turistik vize başvurusunda Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması ve diğer gerekli evrak ve belgelerin listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır 2021?

Ekvator Ginesi Vizesi Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Başvurusu Yapılırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vizesi Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Ekvator Ginesi Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vizesi Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Ekvator Ginesi ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün Ekvator Ginesi Vize Evrak ve Belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Başvurusunda Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Ekvator Ginesi Vizesi İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Ekvator Ginesi Vizesi Başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Turizm vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Ekvator Ginesi vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu vize başvurularını ve Ekvator Ginesi başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Ekvator Ginesi Vizesi başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Ekvator Ginesi ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Ekvator Ginesi Vize Formuna sahip olabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Gerekli Evrak Listesini Nereden Öğrenebilirim?

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgeleri, Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Vize başvuru evrakları birçok unsura göre farklılıklar içermektedir. Evraklarda ki farklılıklar, başvuru yapacağınız vize türüne, başvuru sahibinin özel durumlarına, meslek durumunuza ve yaşınıza göre oluşur. Vize başvurunuzda hangi evraklara ihtiyacınız olduğu bu faktörlerin bir araya gelmesiyle belirlenir. Ekvator Ginesi Vize Başvuru evraklarının güncel listesine Long Vize Turizm ile kolayca ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgeleri Nereye Verilir?

Ekvator Ginesi vize işlemleri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için, Ekvator Ginesi Konsolosluğundan yapılmakta olup gerekli evrak ve belgeler yine Ekvator Ginesi konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Ekvator Ginesi Vize Randevusu ve Ekvator Ginesi vize başvuru işlemleri ile doğrudan konsolosluk ilgilenmekte olup hazırlanan evrak ve belgeler yine konsolosluğa sunulmaktadır. Vize başvuru işlemleriniz ve vize randevunuz için yetkili başvuru merkezi olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayarak profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Evrakları Ve Belgeleri Teslimi Ne Zaman Yapılır?

Ekvator Ginesi Vizesi Evrakları Ve Belgeleri, konsolosluk tarafından vize başvurusu olarak kabul edilmektedir. Vize evrakları hazırlanmadan önce ilk olarak Ekvator Ginesi Vizesi Randevusu alınmalıdır. Vize randevusunun alınmasının ardından randevu tarihine kadar gerekli evrak ve belgeler hazırlanır. Daha sonra hazırlanan belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası randevu gününde konsolosluğa sunulur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere vize başvurusu konusu da profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Ekvator Ginesi Vize Evraklarını Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Ekvator Ginesi vizesi başvuru işlemlerini kabul eden Ekvator Ginesi Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Ekvator Ginesi Vize İşlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Formu Nasıl Doldurulur?

Ekvator Ginesi Vizesi Formu, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Vize başvuru formu konsolosluktan temin edilmekte olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Kişisel bilgilerinizin ağırlıklı olduğu evrakta çalışma bilgileriniz, gidiş amacınız ve gideceğiniz yer ve pasaport bilgileri gibi bilgiler yer almaktadır. Ekvator Ginesi Vize Başvuru formuna ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Formunu Nereden Alabilirim?

Ekvator Ginesi Vizesinin önemli başvuru evraklarından birisi olan Ekvator Ginesi Vizesi Formu, vize başvurusu yapacak başvuru sahipleri tarafından Ekvator Ginesi Konsolosluğundan temin edilebilmektedir. Ekvator Ginesi Vizesi Randevusunun alınmasının ardından hazırlanacak olan başvuru evrak ve belgeleri, randevu gününde Ekvator Ginesi Konsolosluğuna sunulurken vize formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmuş olması gereklidir. Ayrıca vize başvuru formuna firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçerek de sahip olabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Formu Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ekvator Ginesi vizesi başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize başvuru formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmalıdır. Konsolosluktan alınacak olan vize başvuru formunda ağırlıklı olarak kişisel bilgileriniz yer almakta bunun yanı sıra pasaport bilgileri, seyahat tarihleri ve gidiş amacınız bulunmaktadır. Bu nedenle vize formu doldurulurken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Ekvator Ginesi Vizesi formunuzu doldururken firmamız Long Vize Turizmden hizmet alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Formu Ücretli Midir?

Ekvator Ginesi Vize başvurusunda gerekli belge ve evraklar arasında bulunan Ekvator Ginesi Vizesi Başvuru Formu konsolosluktan temin edilmekte olup, herhangi bir ücret karşılığında verilmemektedir. Vize randevusu alındıktan sonra temin edilecek olan vize başvuru formu tamamen ücretsizdir. Vize başvuru formuna konsolosluktan ve firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm Ekvator Ginesi Vizesi İşlemlerinizde sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Ekvator Ginesi Vize Formunun Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Ekvator Ginesi Vize Formu, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin kişisel bilgilerini, seyahat amacını ve seyahat tarihlerini içermesi sebebiyle Ekvator Ginesi Vizesi Başvuru Evrakları arasında önemli bir yer tutar. Başvuru formunun teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak tesliminin konsolosluk tarafından kabul edilmez. Yani Ekvator Ginesi vize işlemlerinizi gerçekleştiremezsiniz. Başvuru formuna ulaşmak ve doğru bir şekilde doldurmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Ekvator Ginesi vizesi randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Ekvator Ginesi vizesi işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vizesi İşlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Ekvator Ginesi Vizesi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Başvuru yapacağınız vize türü, kendi içinde de kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Ekvator Ginesi ülkesine seyahatiniz için yapacağınız vize işlemlerinde gerekli olan bütün Ekvator Ginesi Vizesi Evrak Ve Belgeler için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri Nereden Yapılır?

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Ekvator Ginesi Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemlerine Kendim Gelmek Zorunda Mıyım?

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Ekvator Ginesi Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Ekvator Ginesi Vize Başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi vize başvurularında sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Ekvator Ginesi Vize Randevusu Nereden Alınır?

Ekvator Ginesi vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Ekvator Ginesi Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Ekvator Ginesi Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Randevusu Nasıl Alınır?

Ülkemiz vatandaşlarından Ekvator Ginesine seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için Ekvator Ginesi Vize İşlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Ekvator Ginesi Vize Randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi İçin Randevu Almak Zorunlu Mudur?

Ekvator Ginesi Vize İşlemlerinin ilk adımı olan Ekvator Ginesi Vize Randevusu, ülkemiz vatandaşlarından başvuru yapacaklar için konsolosluk tarafından verilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğunun vize başvurularını randevu usulüne dayalı olarak kabul etmesi vize randevusu alınmasını zorunlu kılmaktadır. Vize başvuru işlemleri vize randevusunun alınmasıyla başlayan bir süreç olup Ekvator Ginesi Vizesi başvurunuzun sonuçlanmasıyla sona eren bir süreçtir. Vize randevunuzu hemen almak ve vize başvuru işlemlerinizi hemen gerçekleştirmek için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Ekvator Ginesi Vize Randevusu, Ekvator Ginesi Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle vize randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ekvator Ginesi Vize Randevusunu almak ve Ekvator Ginesi Vize Başvuru işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Randevusunda Kendim Bulunmak Zorunda Mıyım?

Ekvator Ginesi vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Ekvator Ginesi Vize İşlemleri randevu usulüne bağlı olarak gerçekleştirilirken, başvuru sahiplerinin randevu gününde şahsen konsoloslukta bulunmaları gerekmektedir. Vize başvuru işlemlerinde profesyonel bir hizmet almanız vize başvurunuz açısından faydalı olmaktadır. Ekvator Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenmeniz için firmamız Long Vize Turizm sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Ekvator Ginesi Vize Ücreti Ne Kadar?

Ekvator Ginesi Vize Ücreti, vize başvurusu karşılığında Ekvator Ginesi Konsolosluğa ödenen vize harç bedelidir. Vize ücreti her vize türüne göre farklı olmakta ve başvuru yapacağınız vize türüne göre değişmektedir. Başvuru yapacağınız vize türünün haricinde vize süreniz ve yaşınız gibi unsurlarla da değişkenlik gösterebilmektedir. Vize ücretlerinin güncel ve detaylı listesine ise firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden ulaşabilirsiniz. Long Vize Turizm olarak bütün Ekvator Ginesi Vize İşlemlerinizde sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ekvator Ginesi Vize Ücreti Nereye Ödenir?

Ekvator Ginesi Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Ekvator Ginesi Vize Ücreti, vize başvurusu öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Ekvator Ginesi Vizesi başvuru ücretlerinin birçok unsura göre farklılık göstermesi sebebiyle vize ücreti ödenmeden önce ne kadar ödemeniz gerektiğini yetkili vize başvuru merkezimiz olan Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezimizden öğrenmeniz faydalı olacaktır. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Ücretini Kim Belirler?

Ekvator Ginesi vize başvuruları, ülkemizden seyahat edecek olan Türk vatandaşlar için konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Vize işlemleri ile baştan sona kadar Ekvator Ginesi Konsolosluğunun ilgilenmesi, başvuru evrakları ve belgeleri ile vize ücretlerinin belirlenmesinde de konsolosluk yetkilidir. Vize başvuru ücretini bankalar aracılığı ile kabul eden Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize evrakları arasında işlem dekontunu da istemektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize ücretleri ve vize evrakları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Ücreti Ne Zaman Ödenir?

Ekvator Ginesi Vize Ücreti, vize başvurusu yapacak kişiler tarafından ödenmektedir. Vize ücretleri konsolosluk tarafından belirtilmekte olup, vize türü, vize süresi ve başvuru sahibinin yaşı gibi nedenlerle değişkenlik gösterebilmektedir. Konsolosluktan alınan Ekvator Ginesi Vize Randevusu sonrası vize evraklarının hazırlanması ile vize başvurusuna gidilir. Randevu öncesinde vize başvuru ücreti ilgili banka hesaplarına ödenir ve işlem dekontu konsolosluğa sunulur. Vize ücretlerinin güncel listesi için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Harç Bedeli Neye Göre Belirlenir?

Ekvator Ginesi Vize harç bedelleri konsolosluk tarafından belirlenmekte olup vize harç bedelleri birçok unsura bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Vize ücretleri, başvuru yapacağınız vize türüne, vize sürenize ve başvuru sahiplerinin özel durumlarına göre belirlenmektedir. Başvuru işlemlerinde vize ücretinin belirlenmesi işlemi konsolosluğun belirlediği koşullar doğrultusunda olur. Ekvator Ginesi Vize Başvuru işlemleriniz ve vize harç bedellerinin güncel listesi için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Dilekçe Örneği Nasıl Yazılır?

Ekvator Ginesi Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvuru işlemlerinde gerekli evrak ve belgeler içerisinde yer alan ve vize başvurusu açısından önem teşkil eden bir evraktır. Vize başvuru dilekçesi konsolosluk tarafından gerekli kılınmakta olup doğru ve hatasız hazırlanması gereken bir evraktır. Vize talep dilekçesi konsolosluğun istediği dilde, seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar ile ilgili bilgiler belirtilerek yazılmalıdır. Ekvator Ginesi Vize Başvuru dilekçesi örneğine ulaşmak için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Dilekçesinin Olmaması Eksik Evrak Sayılır Mı?

Ekvator Ginesi Vizesi Dilekçe Örneği, vize başvurusu yapacak olan vize başvuru sahibinin seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar hakkında bilgiler sebebiyle başvuru evrakları arasında önemli bir yer tutar. Ekvator Ginesi vize talep dilekçesi teslim edilmemesi eksik evrak olarak değerlendirilir ve evrak teslimi Ekvator Ginesi konsolosluğu tarafından kabul edilmez. Yani vize başvurunuzu gerçekleştiremezsiniz. Ekvator Ginesi Vizesi Dilekçe Örneğine ve Ekvator Ginesi Vize Formuna ulaşmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunar.

Ekvator Ginesi Vize Dilekçe Örneği Doldurulurken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ekvator Ginesi vizesi dilekçe örneği başvuru evraklarının en önemlilerinden birisi olan vize talep formu çok dikkatli, eksiksiz ve hatasız bir şekilde yazılmalıdır. Konsolosluğa sunulacak olan talep dilekçesinde seyahat amacınız, ülkede kalacağınız tarihler, yapacağınız harcamalar yer almaktadır. Bu nedenle vize talep dilekçesi hazırlanırken konsolosluğun istediği dilde hatasız ve eksiksiz olarak yazılmalıdır. Ekvator Ginesi Vizesi talep dilekçesi örneği için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021?

Ekvator Ginesi vize işlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvurusu, randevu sistemi üzerine kuruludur. Ekvator Ginesi Vize İşlemleriniz için randevunuzun alınması ve randevu gününe kadar evraklarınızın güncel olarak hazırlanması işlemi ile devam edilir. Randevu günü tamamlanmış olan evraklar ile bir başvuru dosyası hazırlanır ve konsolosluğa sunularak başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemler ve başvurunun sonuçlanması ortalama 7 ile 15 gün kadar sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvurunuzu sorunsuz gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar ve Vize Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Ekvator Ginesi vize başvurusu yetkili bir başvuru merkezinin bulunmaması nedeniyle Ekvator Ginesi Konsolosluğu tarafından kabul edilir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize başvurularını ve başvuru evraklarını değerlendirerek, vize başvurularını sonuçlandırmaktadır. Vize başvuru işlemleri ile vizenizin sonuçlanma süresi sabit bir süreç olmamak ile birlikte ortalama olarak 7 gün ile 15 gün arasında sürmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Randevusu Kaç Gün Sonraya Verilir?

Ekvator Ginesi Vize Randevusu, Ekvator Ginesi Konsolosluğunun vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için uygulanan bir yöntemdir. Bu nedenle Ekvator Ginesi Vize Randevusu ortalama olarak 5 ile 10 gün sonrasına kadar verilmektedir. Tabi bu durum konsolosluğun vize başvurusundaki yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Vize randevusunu almak ve vize başvuru işlemlerini gerçekleştirerek bu süreci kontrol altında tutmak için firmamız Long Vize Turizm ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir hizmet alabilir ve Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Evrakları Ve Belgelerini Ne Zaman Hazırlamalıyım?

Ekvator Ginesi vize başvuru işlemlerini kabul eden Ekvator Ginesi Konsolosluğu, vize işlemleri için randevu usulü ile evrak kabul etmektedir. Ekvator Ginesi Vize Başvuru işlemleri, vize randevunuzun alınması ile başlar. Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken önemli husus, başvuru evraklarının güncel olmasıdır. Bu nedenle vize randevusunun alınmasının ardından evrak ve belgelerin hazırlanması ve tamamen güncel olması gereklidir. Güncel evrak ve belge listesi için Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilir ve Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Ekvator Ginesi vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Ekvator Ginesi Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Turizm sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır?

Ekvator Ginesi, seyahatlerini gerçekleştirebilmeniz için gerekli olan Ekvator Ginesi Vizesine başvuru yapmak isteyen vize başvuru sahipleri Ekvator Ginesi Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alması gerekmektedir. Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır sorunuz için Randevu oluşturulduktan sonra Ekvator Ginesi Konsolosluğunun istemiş olduğu Evrak Listesi hazırlanarak randevu gününde konsolosluğa takdim edilir ve Vize Başvurusu gerçekleştirilir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini Arayıp Ekvator Ginesi Konsolosluğundan Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz. Vize işlemleri ile ilgili diğer detaylar için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ekvator Ginesi vize başvurusu yetkili bir vize başvuru merkezi olmamasından ötürü Ekvator Ginesi Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi Konsolosluğu Vize başvuruları esnasında yoğunluk yaşanmaması ve evrak takibinin kolay yapılması adına vize başvurularında randevu usulü çalışmaktadır. Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır sorusu için vize randevusu yine konsolosluk üzerinden alınarak vize başvuru işlemleri gerçekleştirilir. Ekvator Ginesi Vize randevunuzu almak ve vize başvurunuzu gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde bu ayrıcalıklı hizmetten faydalanabilmek için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır ve vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Ekvator Ginesi Vize Randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra Ekvator Ginesi vize başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Ekvator Ginesi Vizesi Nasıl Alınır ve Ekvator Ginesi Vize Başvurusu yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi hazırlayacağız vize evrakları dır. Bu Vize Evrakları kişilerin İş Ve Meslek durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu Meslekler Çalışan, İşveren, Çiftçi, Emekli, Kamu Çalışanı, Ev Hanımı, Öğrenci, Avukat ve Eczacı olarak sınıflandırabiliriz. Bunun yanı sıra diğer gerekli evraklar da başvuru sahibinin yaşı ve özel durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Ekvator Ginesi Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri Nasıl Yapılır 2021?

Ekvator Ginesi Vize İşlemleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ekvator Ginesi konsolosluğu vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak çalışmakta olduğu için vize işleminin ilk adımı olarak vize randevusu alınır. Vize randevusu alındıktan sonra vize evrakları güncel olarak hazırlanır ve randevu gününde konsolosluğa sunulur. Bu aşamadan sonra başvuru işlemleri tamamlanmış olur ve başvuru sonucu beklenmeye başlanır. Bütün bu işlemleri güven içerisinde gerçekleştirmek ve Ekvator Ginesi Vizesi Kaç Günde Çıkar öğrenmek için firmamız Long Vize Turizmi arayabilirsiniz.
Whatsapp Vize Ülkeleri Destek Merkezi Vize Ön Başvuru Formu