Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi Eritre

Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi

Eritre aile/arkadaş ziyareti vizesi başvurusu yapmak ve olumlu sonuç almak için olmazsa olmaz bazı belgelerin temine dilerek Vize Turizm firmamıza teslim edilmesi gerekir. Bu belgeler arasında en önemlisi ise Eritre Devleti sınırları içerisinde yaşayan, vize başvurusu sahiplerinin akrabası ya da arkadaşları tarafından yazılmış davetiyedir. Davetiye gönderen kişi eğer ilgili ülkenin vatandaşı değilse ve sadece orada oturma izni bulunuyorsa da kimlik ve pasaport bilgilerini gösteren belgelere de gereksinim duyulur. Eritre aile ve arkadaş ziyareti vizesi için gereken diğer evraklar ve prosedür hakkındaki bilgileri Vize Turizm merkezinden alabilirsiniz.

Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi Almak İçin Gerekli Belgeler

eritre aile arkadas ziyareti vizesi 11

Eritre aile ve arkadaş ziyareti vizesi almak için gerekli belgelerin toplanma süreci diğer vize türlerine göre biraz daha uzun sürebilmektedir. Bu nedenle seyahat tarihinden en az 1 ay önce gerekli işlemlerin yerine getirilmesi ve vize talebinin yetkili mercilere iletilmesi şarttır. Eritre aile ve arkadaş ziyareti vizesi almak için gerekli belgeler şunlardır;

Seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerliliği bulunan pasaport

Son 6 ay içerisine çekilmiş biometrik fotoğraf

Eritre vize talep dilekçesi

Eritre sınırları içerisinde yaşayan aile bireyi ya da arkadaştan gelen davetiye

Davetiye eden kişi Eritre Devleti vatandaşı değilse kimlik bilgisi, pasaport bilgisini gösteren belgeler ve oturma izin belgesi

Konaklama ve seyahat rezervasyon bilgilerini gösteren belge

Banka hesap dökümü

Eritre aile ve arkadaş vizesi almak için güncel evrak listesini Vize Turizm firmamızı arayarak temin edebilirsiniz.

eritre aile arkadas ziyareti vizesi 1

Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi Geçerlilik Süresi

Eritre aile ve arkadaş ziyareti vizesi geçerlilik süresi, genellikle 60 günlük bir süreci kapsamaktadır. Bu süreler büyükelçiliklerin güncel kararları neticesinde değişebilir. Yani verilen bilgi güncelliğini yitirmiş olabilir. Çünkü planlanan seyahatin süresi ve de seyahat edecek olan kişilerin maddi durumlarına göre vize geçerlilik süresinin uzaması ya da kısalması gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Daha güncel bilgiler için bizleri arayabilirsiniz.

Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi Ücreti Ne Kadar

Eritre aile ve arkadaş ziyareti vizesi için Katar Büyükelçiliği tarafından belirlenmiş olan harç ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Peki Eritre aile ve arkadaş ziyareti vizesi ücreti ne kadar? Eritre Vize Ücreti konusunda net bir rakam söylemek yanlış olur. Çünkü harç ücretleri kişisel durumlara, talep edilen vize türüne ve de başvuru yapılan yıllara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Daha güncel bilgiler için Vize Turizm merkezimize ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi Nasıl Alınır?

Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesine Başvuru yapacak vize başvuru sahiplerinin öncelikli olarak Eritre’ den gelen davetiyeye istinaden Eritre Konsolosluğundan vize randevusu oluşturmalıdır. Başvuru sahibi kişisel evrakları ve gelen davetiye ile birlikte randevu günü başvurunuzu gerçekleştirebilir. Ziyaret vizesi için alacağınız vize davetiyesi Eritre’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeniz veya akrabanız ya da arkadaşınız tarafından gönderilmelidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Vize Başvurunuzda sizlere en iyi vize desteğini vermeye firma olarak hazırız. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet almak için Long Vize Turizm ile iletişim kurabilirsiniz.

Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesinde Davetiye Olmak Zorunda Mı?

Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vize başvurunuz için Eritre’ de yaşayan ve oturumu bulunan aile üyesi veya arkadaşınızın bulunması gereklidir. Eritre Konsolosluğunu, vize başvurusunda Aile üyesi, akraba veya arkadaşınızı ziyarete gideceğinizi beyan etmeniz ve bu durumu kanıtlamanız için davetiye almanız gereklidir. Bu koşulun sağlanması ile ziyaret vizesi başvuru yapabilmektesiniz. Ziyaret vizesi için diğer gerekli evrak ve belgelerin doğru ve eksiksiz tamamlanması vize başvuru sonucunun olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Eritre’ ye yapacağınız Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi başvurusu ve Eritre Vizesi Nasıl Alınır öğrenmek için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Eritre Aile/Arkadaş Ziyaretinde Davetiyesini Kimler Gönderebilir?

Eritre’ a yapacağınız ziyaret amaçlı seyahatleriniz için almanız gereken ziyaret vizesinin başvurusunda kullanacağınız davetiye Eritre’ da yaşayan ve oturumu olan aile üyeleri, akrabalar veya arkadaşlar tarafından gönderilebilir. Bu davetiyeler sadece ziyaret vizesi başvurusunda kullanılabilmekte olup bu davetiye ile Eritre Ticari Vize veya Çalışma Vizesi gibi vize başvurularında kullanılamaz. Davetiye mektubunu gönderen kişilerin davetiyeyi bulunduğu ülkede konsolosluğa onaylatılmalı dır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuru işlemlerinize dair detaylı bilgilere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eritre Aile/Arkadaş Ziyaret Vizesi Kaç Günlük Verilir?

Eritre aile/arkadaş ziyareti vizesi için ülkemiz vatandaşlarından herhangi pasaport hamili kişiler başvuru yapabilmektedir. Vize başvuru işlemleri için konsolosluktan alacağınız vize randevusu başvuru işlemlerinin ilk adımı olmaktadır. Vize randevu tarihinize kadar gerekli evraklarınızın hazırlanıp randevu gününde elçiliğe sunulması gereklidir. Daha sonra vize başvurunuzun sonuçlanması süreci başlar. Vizenizin olumlu sonuçlanması halinde sizlere verilen seyahat süresi kişilere göre farklı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterebilmekte olup vize süreniz 90 güne kadar çıkabilmektedir. Eritre Vize Başvuru işlemleriniz için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizlere profesyonel bir hizmet vermektedir.

Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi İle Hangi Ülkelere Gidilir?

Eritre ülkesi konsolosluğundan alacağınız Eritre Aile/Arkadaş Ziyareti Vizesi ile Eritre’ da yaşayan aile üyeniz, akrabanız veya arkadaşınızı ziyarete gidebilirsiniz. Ancak alacağınız bu vize ile bu ülkeden başka bir ülkeye herhangi bir amaçla geçiş yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda bu ülkeye yapacağınız ticari veya turistik amaçlı seyahatleriniz için de ziyaret vizesi kullanmaz uygun olmamaktadır. Tabi ki ziyaret amaçlı seyahatleriniz için de Eritre Turistik Vize veya Ticari Vize başvurusunda bulunmanız mümkün değildir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize işlemlerinizde profesyonel bir hizmet alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: