Büyükelçiliği Vize Eritre

Eritre Büyükelçiliği Vize

Eritre Büyükelçiliği vize işlemlerini yapmak için öncelikle yetkili kurumlardan randevu alınması gerekmektedir. Eritre Devleti’nin ne yazık ki ülkemizde temsilcilikleri yer almaktadır. Bu ülkeye gitmek isteyen Türk vatandaşları vize başvuru işlemlerinin tamamını Vize Turizm firmamız öncülüğünde Katar Doha Büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilmektedir. Başvuruların doğru ve usulüne uygun bir şekilde yapılmasıyla birlikte, kısa süre içerisinde vize onayı alınabilir. Ayrıca Eritre Devleti’nin tüm ticari ve diplomatik ilişkilerinden de Katar Büyükelçiliği sorumlu tutulmaktadır.  Vize başvurusu yapacak olan vatandaşlarımızın firmamızla iletişime geçerek daha fazla bilgi alması mümkündür.

Eritre Büyükelçiliği Vize Başvurusu Nasıl Yapılır

Eritre Büyükelçiliği, Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında yer almaz. Çünkü bu devletin ülkemizde temsilcilikleri bulunmamaktadır. Peki Eritre Büyükelçiliği vize başvurusu nasıl yapılmaktadır? Eritre devletine ait bir temsilcilik olmamasından dolayı, tüm başvurular Eritre Devleti’ni temsilen Katar Doha Büyükelçiliği tarafından yapılmaktadır. Başvurunun ilk aşamasında, seyahat etmeyi düşünen vatandaşların firmamızla iletişime geçerek, vize taleplerini dile getirmeleri gerekir. Böylece süreç için gerekli olan tüm evraklar kısa süre içerisinde tamamlanarak ilgili temsilciliklere ulaştırılacaktır. Eritre Vizesi başvurusu için gereken evrakların eksiksiz olması ve hatasız bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Aynı zamanda başvuru için Katar Doha Büyükelçiliği’nden randevu alınması gerekiyor.

Vize Turizm firması olarak randevu aşamasından, vize işlemlerinin gerçekleştirildiği sürece kadar tüm aşamaları takip ederek, müşterilerimizi de detaylı bir şekilde bilgilendiriyoruz. Yapılan başvuruların kısa sürede onaylanarak, seyahatlerin planlanan tarihlerde gerçekleştirilmesi için süreci en iyi şekilde yönetmekteyiz. Eritre Devleti vize işlemlerine ilişkin tüm sorularınız ve detaylar için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

eritre buyukelciligi vize 1

Eritre- Katar Doha Büyükelçiliği Adresi

Eritre Büyükelçiliği adresi ülkemizde olmadığından, bu devlet adına tüm işlemler Katar Doha Büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilmektedir. Katar Doha Büyükelçiliği adresi şu şekildedir;

Oran, Ferit Recai Ertuğrul Cd. No:6, 06450 Çankaya/Ankara

Eritre- Katar Doha Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

Eritre adına Katar Doha Büyükelçiliği çalışma saatleri hafta içi günleri olmak kaydıysa mesai saatlerini kapsamaktadır. Hafta sonlarında ve bazı özel günlerde ilgili kurum hizmet vermemektedir. Vize talep işlemlerinin kısa sürede tamamlanması için mutlaka önceden bu kurumdan randevu alınması gerekmektedir. Eritre Büyükelçiliği Vize sorusunu Long Vize Turizm olarak cevaplandırdık.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Eritre Büyükelçiliği Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Eritre ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecekler için vize başvurusu büyükelçilikten yapılmamaktadır. Eritre vize işlemleri ile ilgilenen merci Eritre Konsolosluğu dur. Vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilirken, Büyükelçilik Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili diplomasi işlemlerini yürütmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleri ve vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alarak vize başvurunuzu güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Eritre Büyükelçiliğinden Vize İşlemleri Yapılıyor Mu?

Eritre Büyükelçiliği Türkiye Cumhuriyeti ile Eritre ülkesi arasındaki diplomasi ile ilgili konularda ilgilenir. Eritre Vize Başvurusu, ülkemizden seyahat edecek vatandaşlar için konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmektedir. Eritre Vize başvuru işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde ilgilenmemektedir. Vize işlemleri ile ilgili prosedürleri ve gerekli evrak listeleri ile ilgili bilgi almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezinden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Eritre Büyükelçiliği Vize Randevusu Alınır Mı?

Eritre seyahatleri için vize başvuruları konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup vize işlemleri ile de yine konsolosluk ilgilenmektedir. Bu nedenle vize başvurusunun ilk adımı olan vize randevusu da Eritre konsolosluğundan alınmaktadır. Eritre vize randevusu almak ve vize işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel bir hizmet almanız vize işlemlerinizi kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi sizin adınıza vize randevunuzu alarak vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirir.

Eritre Vize Ücreti Büyükelçiliğe Mi Ödenir?

Eritre Vizesi almak için vize başvurularında ödenecek olan Vize Ücretleri büyükelçilik tarafından alınmamaktadır. Vize işlemleri ile büyükelçilik herhangi şekilde sorumlu olmamakta, vize başvuruları ve vize ile ilgili işlemlerde konsolosluk görevli olmaktadır. Bu durumdan ötürü vize ücreti büyükelçilik tarafından kabul edilmemektedir. Eritre Vize ücretleri başvuru öncesinde bankaya yatırılarak, işlem dekontu vize evrakları ile birlikte konsolosluğa sunulur. Güncel vize ücretleri için Long Vize Turizm ile irtibat kurabilirsiniz.

Eritre Büyükelçiliği Vize Sonucu İçin İtiraz Edilir Mi?

Eritre vize başvuruları Eritre Büyükelçiliği üzerinden kabul edilmemektedir. Eritre vize başvuruları konsolosluk tarafından kabul edilerek, işlemler bu merci üzerinden devam ettirilmektedir. Vize başvuru sonucunun olumsuz gelmesi yani red almanız durumunda vize sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Ancak bu itirazı vize başvurusunun gerçekleştirildiği konsolosluğa yapılması gerekmektedir. Eritre vize itiraz dilekçesi için detaylı bilgi almak adına firmamız Long Vize Turizmden profesyonel ve kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: