Konsolosluğu Vize Eritre

Eritre Konsolosluğu Vize

Eritre Konsolosluğu vize işlemleri yapılırken, yetkili kurum tarafından konulmuş kurallara uyulması şarttır. Öyle ki Eritre Devleti’ne seyahat edecek olan umama mahsus, hususi, hizmet ve diplomatik pasaport hamili olan Türk vatandaşların, ilgili ülkeye giriş yapabilmesi için Katar Büyükelçiliği’nden vize talebinde bulunmaları gerekmektedir. Vize Turizm olarak hem vize talep randevularında hem gerekli evrakların toparlanma sürecinde hem de büyükelçiliklerin talepleri konusunda sizlerin yerinize tüm işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Eritre Konsolosluğu Vize İşlem Süreci

Eritre konsolosluğu vize işlem süreci kapsamında gerçekleştirilmesi gereken adımların kontrollü bir şekilde atılması gerekmektedir. Vize taleplerinin ilk aşamasınca öncelikle Vize Turizm firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde Eritre Devleti’ne gitmek için almak istediğiniz vize türü hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirileceksiniz. Daha sonraki aşamada ise Katar Büyükelçiliği’nin taleplerini yerine getirmek için randevu başvurusu yapılır. Randevu için belirtilmiş gün ve saatler hem başvuru sahibi hem de başvuru sahiplerinin temsilcileri yetkili kurumda bulunmalıdırlar.

Randevu gününe mutlaka büyükelçilik ve konsolosluklar tarafından talep edilen evrakların tamamlanmasıyla gidilmelidir. Evrakların eksik olması durumunda genellikle red yanıtı alınır. Seyahat sürecinin sekteye uğramaması açısından Vize Turizm ile tüm vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi daha sağlıklı olacaktır. Eritre Vizesi başvuru değerlendirme sürecinde konsolosluk ya da büyükelçilik evrakları yeterli görmezse ek evrak talep edebilir. Bu evrakların da en kısa süre içerisinde ilgili birimlere teslim edilmesi şarttır.Eritre Konsolosluğu Vize için Long Vize Turizm olarak hizmetinizdeyiz.

Eritre Konsolosluğu Adresi

Eritre başkonsolosluğu adres bilgileri şu şekildedir;

Eritre Devleti’nin ülkemizde konsolosluğu bulunmamaktadır. Bu nedenle tüm başvuru işlemleri Katar Doha Büyükelçiliği tarafından gerçekleştirilmektedir.

Oran, Ferit Recai Ertuğrul Cd. No:6, 06450 Çankaya/Ankara

Eritre- Katar Doha Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

eritre konsoloslugu vize 1

Eritre Katar Doha Büyükelçiliği çalışma saatleri hafta içindeki günlerde daha önceden belirlenmiş olan mesai saatleri kapsamındadır. Hafta sonlarında ve diğer özel tatil günlerinde kurum kesinlikle hizmet vermemektedir. Eritre Devleti’ni ziyaret edecek olan Türk vatandaşlarının, seyahat tarihlerinde aksaklık meydana gelmemesi için mutlaka önceden vize talep işlemlerinin gerçekleştirilmiş olması şarttır. Tüm işlemlerin randevu gününde ve saatinde gerçekleştirilmesi gerekir. Daha fazla bilgi için Vize Turizm firmamızı arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Eritre Konsolosluğu Vize Bölümünün Görevleri Nelerdir?

Eritre Konsolosluğu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından seyahat edecek olan kişilerin vize başvuru işlemlerini kabul eden mercidir. Vize başvuru işlemleri ile ilgili prosedürler Eritre Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirilir. Eritre Konsolosluğu vize bölümü vize randevusu vererek, vize başvurularını ve vize başvuru evraklarını kabul etme ve Eritre vize başvurularını sonuçlandırma görevlerinden sorumludur. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve başvurularınızı güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Eritre Konsolosluğundan Vize Başvurusu Yapılır Mı?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Eritre seyahatlerinden önce alması gerekli olan Eritre Vizesi için, vize başvuruları Eritre Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Eritre Konsolosluğundan vize başvurusu gerçekleştirebilmek için ilk olarak konsolosluktan vize randevusu almanız gereklidir. Vize randevunuzun alınmasının ardından vize başvurunuzu Eritre Konsolosluğu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurularında profesyonel bir destek almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Eritre Vizesi İçin Ücret Ödenir Mi?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Eritre seyahatlerinden önce vize almaları zorunlu bir işlem olmak ile birlikte vize başvuruları için bazı yerine getirilmesi gereken prosedürler mevcuttur. Eritre Vizesi almak için Eritre Konsolosluğunun belirlemiş olduğu belli bir vize harç bedeli vardır. Bu vize harç bedelleri her başvuru sahibi tarafından ödenmek zorunda olup, Eritre vize ücretleri farklı durumlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel vize ücretleri için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezini arayabilirsiniz.

Eritre Konsolosluğundan Vize Başvurusu İçin Randevu Almak Gerekir Mi?

Ülkemiz vatandaşlarından Eritre’ a seyahat planlayanların vize işlemi yapmaları zorunlu iken vize başvuruları ülkemizde Eritre Konsolosluğu tarafından kabul edilmektedir. Eritre Konsolosluğu Vize başvurularında yoğunluğun azaltılması ve evrak takibinin kolaylaştırılması için vize işlemleri randevu usulüne dayalı olarak gerçekleştirilir. Vize randevusu almanız durumunda vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eritre vize randevusu almak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Eritre Konsolosluğuna Vize Sonucu İçin İtiraz Edilebilir Mi?

Eritre Vize İşlemleri konsolosluk üzerinden gerçekleştirilmekte olup, vize başvuru evrakları konsolosluk tarafından kabul edilir. Konsolosluk başvuru evraklarını değerlendirerek vize başvurusunu sonuçlandırmaktadır. Vize başvurunuzun olumsuz yani red alması gibi durumlarda vize sonucuna itiraz etme hakkınız bulunmaktadır. Bu işlem için bir vize itiraz dilekçesi hazırlamanız gerekmektedir. Eritre Vize İtiraz Dilekçeniz yine konsolosluk tarafından kabul edilmektedir. Firmamız Long Vize Turizm ile vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: