Ticari Vize Eritre

Eritre Ticari Vize

Eritre Ticari Vize başvurusu yapmak isteyen umama mahsus, hususi, hizmet ve de diplomatik pasaport hamili olan Türk vatandaşlarının Vize Turizm firmamızla iletişime geçerek tüm evraklarını tamamlaması gerekmektedir. Ticari vize başvurularında öncelikle Katar Büyükelçiliği’nden randevu alınması şarttır. Firmamız bünyesindeki profesyonel çalışanlarımız aracılığı ile kısa sürede aldığınız vize randevu gününde, evraklarınızı eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmuş olarak teslim ediyoruz. Böylece olası red yanıtına da engel olarak seyahat sürecinizin aksamasına engel oluyoruz.

Eritre Ticari Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Eritre ticari vizesi için gerekli evraklar; 3 farklı kategori altında incelenebilmektedir. Bunlar; kişisel, finansal ve mesleki evraklardır. Özellikle de ticari vize başvurularında mesleki evraklar büyük önem taşır. Mesleki evrakların ilgili meslek dallarına göre özel olarak hazırlanması gerekmektedir. Kişisel evraklar ise, vize başvurusu yapan kişilerin büyükelçilik tarafından tanınması açısından önemlidir ve başvuru sahibi hakkında bilgiler içerir. Eritre ticari vize başvurusu için gereken evraklar şunlardır;

Pasaport

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı fotokopisi

Son 6 ay içerisinde çekilmiş biometrik fotoğraf

Eritre vize başvuru formu

Eritre vize talep dilekçesi

Ziyaret edilecek şirketlerden gelen davetiye

Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği

Konaklama rezervasyonunu gösteren belge

Ulaşım rezervasyonunu gösteren belge

Seyahat sağlık sigortası

SGK prim dökümü

Eritre Vizesi Şirket Sahipleri İçin Mesleki Evraklar,

Şirket faaliyet belgesinin aslı ve fotokopisi

Şirket vergi levhası aslı ve fotokopisi

İmza sirküleri aslı ve fotokopisi

Ticaret sicil gazetesi aslı ve fotokopisi

Şirket banka dökümü

eritre ticari vize 1

Eritre Ticari Vize Ne Kadar Sürede Çıkar

Eritre ticari vizesi çıkış süresi normal vize başvurularına göre daha uzun olabilir. Peki Eritre ticari vize ne kadar sürede çıkar? Genellikle vize sonuçları için verilen ortalama süre 1 hafta ve 3 hafta arasında değişmektedir. Eğer büyükelçilik tarafından ek evrak istenmeyecekse ve teslim edilen evraklarda da yanlışlık ya da eksiklik bulunmuyorsa, sürenin uzaması da söz konusu olmayacaktır.

Eritre Vize Ücreti Ne Kadar?

Eritre vize ücreti için net bir rakam söylemek ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü vizeler için talep edilen vize harç ücretleri birçok faktöre göre ilgili ülkelerin konsolosluk ve büyükelçilikleri tarafından belirlenmektedir. Genellikle bu rakamlar başvuru türüne göre değişiklik gösterebileceği gibi, vize başvurusunun gerçekleştiği tarihe göre de değişmesi muhtemel bir durumdur. Vize ücretleri hakkındaki güncel bilgileri bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Eritre Ticari Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

Eritre Ticari Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken durumlar Eritre’dEn gelecek olan davetiyedir. Eritre’dEn gelen davetiye ya oradan bir firmayla iş yapacağınızı yazması gerekmektedir yada orada bulunan fuardan fuar giriş bileti olması gerekmektedir. Gelen davetiye ile birlikte Eritre Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturulup Ticari Vizeye başvuru yapılır. Bunun yanı sıra vize başvurusunda bazı iş yeri evraklarının da hazırlanarak konsolosluğa sunulması gereklidir. Firmamız Long Vize Turizm ile yapacağınız Ticari Vize Başvurusunda Eritre Konsolosluğundan Vize Randevusu alabilirsiniz.

Eritre Ticari Vize Nasıl Alınır?

Eritre Ticari Vizesi Eritre Ülkesinde bir ticaret yada bir fuar üzerine verilen bir vize türüdür. Eritre Ticari Vizesi alırken en önemli hususlardan birisi Eritre Hükumetinden gelen ticari bir davetiye yada bir fuar davetiyesidir. Bu davetiye şahsınıza veya iş yerinizin adına olabilir. Ticari vize başvurusu Eritre Turistik Vize başvurularına göre daha farklı evraklar içermektedir. Bu evraklar seyahat amacı ve çalışma durumunuza göre farklılıklar göstermektedir. Ticari vize için gerekli evraklar listesine Long Vize Turizmden ulaşabilirsiniz. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi Eritre Ticari Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir.

Eritre Ticari Vize Alırken Davetiye Kullanmam Şart mı?

Eritre Ticari Vize Başvurusu yaparken davetiye olması şarttır. Davetiye olmaması durumunda vize başvurunuzun türü Ticari Vize İşlemlerine girmemektedir. Eritre’den gelen davetiyede sizlerin orada ne tür bir iş yapacağınız kaç gün kalmanız gerektiğinin belirtilmesi gerekmektedir. Davetiye içeriğinin doğru olması yapılacak vize başvurusu açısından önem arz etmektedir. Bu açıdan vize başvuru işlemleriniz için profesyonel bir hizmet almanız faydalı olacaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi İle Eritre Vize İşlemlerinizi gerçekleştirebilir sizler için gerekli olan evrak listesini alabilirsiniz.

Eritre Ticari Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Eritre Ticari Vize başvurusu, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bütün pasaport sahiplerinin ticari amaçlı seyahatleri için yapılması gereklidir. Belgelenebilecek herhangi bir ticari amaçlı seyahat için pasaport ve diğer gerekli evrak ve belgelere sahip kişiler Eritre‘a Ticari Vize başvurusunda bulunabilirler. Ticari Vize başvurunuz için seyahat amacınızın ticari olarak belgelenebilir olması yani Eritre’ dan gelecek olan bir Ticari davetiye veya fuar bileti gibi Eritre vize evrakları ve belgeleri gereklidir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile vize işlemleriniz sizin adınıza en güvenli ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Eritre Ticari Vize Evrakları Nelerdir?

Eritre Ticari Vizesi için konsolosluktan yapılacak olan vize başvurusunda, diğer vize türlerine göre farklı evraklar istenmektedir. Bunun yanı sıra başvuru yapacağınız ticari vize, kendi içindede kişilere göre farklı evraklar gerektirebilmektedir. Bu evrak farklılıkları, başvuru sahiplerinin kişisel durumları, çalışma ve iş durumları ve yaşları gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir. Eritre ülkesine seyahatiniz için yapacağınız ticari vize başvurusunda gerekli olan bütün evrak ve belgeler ile Eritme vize formuna sahip olmak için firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: