Turistik Vize Eritre

Eritre Turistik Vize

Eritre Turistik Vize başvuruları, Vize Turizm firmamız nezdinde Doha Katar Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Eritre’ye turistik bir gezi için gitmek isteyen Türk vatandaşlarının vize almaları şarttır. Vize zorunluluğu; umama mahsus, hizmet, hususi ve de diplomatik pasaport hamillerinin tümü için geçerlidir. Vize başvurularında yetkili merci tarafından talep edilen evrakların daha önceden belirtilen prosedürlere uygun olarak hazırlanarak teslim edilmesi gerekmektedir. Evrakları doğru bir şekilde toparlamak için Vize Turizm firmamızın profesyonel çalışanlarından destek alınmalıdır.

Eritre Turistik Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar

eritre turistlik vize 1

Eritre turistik vize başvurusu için gerekli evraklar genellikle standarttır. Ancak bazı durumlarda konsolosluk ya da büyükelçilikler tarafından ek evrak talebinde bulunulabilmektedir. Katar Büyükelçiliği Eritre vize başvurusu için gereken evraklar şunlardır;

Seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay süre boyunca geçerliliği bulunan pasaport

Doğru ve eksiksiz doldurulmuş Eritre vize başvuru formu

Son 6 ay içerisinde çekilmiş biometrik fotoğraf

Eritre vize talep dilekçesi

Şirketler için; faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküleri ve ticaret sicil gazetesi fotokopileri

Kişisel Evraklar; SGK işe giriş bildirgesi, son 4 aylık maaş bordrosu, SSK prim dökümü, şahsi banka hesap dökümleri, varsa tapu ve ruhsat

Konaklama ve uçuş rezervasyonlarını gösterir belge,

Seyahat sağlık sigortası

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Varsa evlilik cüzdanı

Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği

Eritre Turistik Vize Ne Kadar Sürede Çıkar

Eritre turistik vizesinin kısa sürede sonuçlanması için gereken şartların tam olarak yerine getirilmiş olması gerekmektedir. Vize Turizm olarak büyükelçilik tarafından belirlenmiş tüm şartları sizin yerinize tamamlayarak, en kısa süre içerisinde sonuç almanızı sağlıyoruz. Peki Eritre turistik vizesi ne kadar sürede çıkar? Eğer evraklarda bir sorun yoksa ve büyükelçilik tarafından ek evrak istemi söz konusu olmazsa 1 ya da 3 hafta içerisinde olumlu geri dönüş alınması mümkündür.

Eritre Turistik Vize Ücreti Ne Kadar

Erite turistik vize ücretleri Doha Katar Büyükelçiliği tarafından belirlenmiştir. Ücretlerin belirlenmesinde zaman son derece önemlidir. Çünkü yılın belli dönemlerinde rakamlarda artış ta da azalma meydana gelebilmektedir. Peki Eritre turistik vize ücreti ne kadar? Ücretler hakkında ne yazık ki net bir rakam söylemek mümkün olmayacaktır. Başvuru ücretleri kişisel birçok özelliğe göre de farklılık gösterebilir. Net olarak ücretler hakkında bilgi alabilmek için Vize Turizm firmamızı arayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Eritre Turistik Vize Nasıl Alınır?

Eritre Turistik Vize Başvuru sahipleri öncelikli olarak Eritre Konsolosluğundan Vize Randevusu oluşturması gerekmektedir. Oluşturulan Vize Randevusuna istinaden Eritre Konsolosluğunun istemiş olduğu evraklar hazırlanır.Bu Evrakların içinde en önemlisi vize talep dilekçesidir. Yazılan dilekçe örneğinde neden turistik gitmek istediğinizi Eritre gittiğinizde ne yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması, vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması ihtimali arttırmaktadır. Firmamız Long Vize Merkezini arayarak Eritre Vize Başvuru İşlemlerini Gerçekleştirebilirsiniz.

Eritre Turistik Vize Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Eritre Turistik Vizesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi seyahatinin turistik olduğunu Eritre Konsolosluğu vize memuruna inandırmanız gerekmektedir. Eritre Konsolosluğuna vereceğiniz evrakların içinde en önemlisi opsiyonlu otel uçak biletleriniz olmasıdır. Vize Başvuru işlemleriniz deki diğer önemli faktör ise evrakların ve belgelerin hatasız ve eksiksiz şekilde hazırlanması gerekliliğidir. Eksik veya hatalı evrak ile başvuru yapılması vize sonucunun doğrudan red almasına neden olmaktadır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri merkezimizi arayarak Eritre Vize İşlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Eritre Turistik Vize Şartları Nelerdir?

Eritre Vize Şartları Eritre Konsolosluğundan öncelikli olarak Vize Randevusu alınması gerekmektedir. Eritre Vize Randevu işlemleri gerçekleştirildikten sonra meslek durumunuza göre vize evraklarınızı hazırlayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Tabi hazırlamanız gereken evraklar meslek durumunuzun haricinde yaşınız ve sosyal güvenceniz gibi faktörler göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu işlemleri merkezimizi arayarak Eritreda Vize Evraklarınızı ve Eritre Vize Randevunuzu Oluşturabilirsiniz.

Eritre Turistik Vizeye Kimler Başvuru Yapabilir?

Eritre ülkesine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından turistik amaçlı seyahat etmek isteyen ve herhangi pasaport sahibi olan kişiler başvuru yapabilirler. Eritre’ a turistik vize alabilmek için tatil, gezi, tarihi yerleri görmek gibi seyahat amaçlarınız olması gereklidir. Vize randevusu ve vize başvuru işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmanız vize başvuru işlemlerinizi ve vize almanızı kolaylaştıracaktır. Firmamız Long Vize Başvuru Ve Randevu İşlemleri Merkezi ile Eritre Vizesine dair detaylı bilgiye ulaşabilir, vize başvurunuzu güven içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Eritre Turistik Vizesi Alırken Davetiye Kullanmam Şart Mı?

Eritre Turistik Vizesi turistik amaçlı seyahatleriniz için başvuru yapmanız gereken vize türüdür. Bu nedenle herhangi davetiyeye ihtiyaç yoktur. Davetiye mektupları genellikle Eritre Ticari Vize, Eritre Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi, Çalışma Vizesi gibi vize türlerinde kullanılmaktadır. Eritre’ a gerçekleştireceğiniz vize başvurusu için en önemli belge Vize Dilekçesidir. Vize dilekçesinde seyahatinin turistik amaçlı yapıldığına dair inandırıcı olmanız gereklidir. Eritre turistik vize başvurusunda Eritre vize talep dilekçesinin doğru hazırlanması ve diğer gerekli evrak ve belgelerin listesine ulaşmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Soru sorun

Scroll to Top
%d blogcu bunu beğendi: