Amerika Vize Randevusu

Vize Randevusu Amerika
Amerika Vize Randevusu

Amerika Vize Randevusu

Amerika vize randevusu, Amerika Konsolosluğu’na/Büyükelçiliği’ne gerekli evrakların ve belgelerin teslim edilmesi adına gereklidir. Amerika vize randevusu online yani internet üzerinden oluşturulabilir. Vize randevusu vize başvurusu icra eden birey yada bireyler tarafından şahsen gerçekleştirilebilir.

Bunun yanı sıra Amerika vize randevusu Long Vize turizm şirketimiz aracılığı ile de gerçekleştirilebilmektedir. Long Vize turizm şirketi, müşterilerinin istekleri/talepleri ve amaçları doğrultusunda vize işlemlerini uzman ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirir. Bu sayede herhangi bir ret durumunun da önüne geçmiş oluyorsunuz bu da vize işlemlerinizin hızlı ve kolay şekilde halledilmesini sağlamaktadır. Amerika vize randevusu, Konsolosluk/Büyükelçiliği’n yoğunluk durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Amerika Vize Randevusu Ne Zaman Alınmalıdır?

Amerika,  çok sayıda bireyin seyahat etmek istediği bir ülke olması sebebi ile vize başvurularının minimum 8 hafta öncesinden oluşturulması daha doğru olacaktır. ABD vizesi randevusunu kısa süre içerisinde hızlı ve pratik bir halde oluşturmak için Long Vize turizm aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. ABD Konsolosluğu vize işlemlerinde, ülkenin güvenliği sebebiyle çok titiz davranılmaktadır. Amerika vizesi alabilmek için  vize işleminin yerine getirilmesi gerekir.

Oldukça detaylı şekilde incelenen başvuru işlemlerinin sorunsuz ilerlemesi adına profesyonel destek almanızı önermekteyiz. Ayrıca Amerika vize başvurularında vize işlemleri seyahat türüne ve seyahat süresine göre farklılık gösterebilmektedir. Talep edilen evraklar ve belgeler, vize ücreti, vize başvurusu şeklinde birçok işlem için profesyonel destek alınması tavsiye edilir. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından bu çok önemlidir.

Amerika Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

Basit ve hızlı bir halde Amerika vizesi alabilmek için Long Vize turizm ile irtibata geçebilirsiniz. Long Vize turizm şirketimize,  çağrı merkezimizden ya da birebir görüşme sağlayarak hizmet alabilirsiniz. Long Vize turizm müşterilerinin talepleri doğrultusunda vize başvurusu, vize için gerekli evrakların ve belgelerin tamamlanması, vize randevusu oluşturulması ve buna benzer işlemleri gerçekleştirir. Vize işlemlerinin başarılı olarak sonuçlanabilmesi adına ülke temsilcileri ve uzman profesyonel çalışanları ile hizmet vermektedir.

Amerika vize başvuruları, kısa süreli veya uzun süreli olarak farklı sürelerde talep edilebilir. Amerika 10 yıllık vizesi, göçmen olmayan ABD vizesi olarak verilmektedir. Ancak ABD 10 senelik vizesi demek Amerika’da 10 yıl kalınabileceği anlamına gelmez. Bu gibi aklınıza takılan soruların cevaplarını çağrı merkezimize ulaşarak sorabilirsiniz.

Vizesi Amerika

Adana Amerika Vize Merkezi

Adana Amerika Vize Merkezi Adana Amerika Vize Merkezi; Adana’da yaşıyor ve yurt dışına gitmek istiyorsanız merkezimizde size profesyonel ekiplerimizle destek sağlıyoruz. Amerika vize randevusu alarak gitmek istediğiniz tarihi ve gidiş amacınızı belirleyerek müracaat edebilirsiniz. Gitmeden önce hazırlamanız gereken vize evraklarını uzman kadromuzdan yardım alarak kolayca hazırlayabilirsiniz. Gitmenize çok kısa bir süre kalmış olsa dahi ekspres …

Adana Amerika Vize Merkezi Read More »

Vizesi Amerika

Amerika Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Amerika Vizesi Hakkında Genel Bilgi ABD yeni dünyanın en parlak ve en meşhur ülkelerinden biri olarak Dünya’nın her ülkesinden milyonlarca kişiye her sene vize vermekte. ABD’nin özellikle Holywood ve Dünya devi firmaları sayesinde yayılan şöhreti bu vize taleplerini doğuran birinci sebepler. Buna ek olarak ülkedeki geniş yelpazeli iş fırsatları ve Dünya dili olan İngilizce dilinde eğitim veren dil …

Amerika Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Vizesi Amerika

Amerika Vize Çeşitleri

Amerika Vize Çeşitleri Amerika/Amerikan/USA/ABD Aile/Akraba Ziyareti için yapılacak başvuru elektronik ortamda DS-160 vize başvuru formunun İngilizce olarak doğru ve yanlışsız bir şekilde doldurulmalıdır. Başvuru formunda yapılan yanlış bilgi vize için tekrar randevu almanıza neden olur. Amerika Konsolosluğu Amerika/Amerikan/USA/ABD Aile/Akraba Ziyareti için kullanılacak olan pasaportların seyahat bitiminde de geçerliliğinin 6 ay devam edecek özelliğe sahip olmasına, pasaportun 10 yıl içinde …

Amerika Vize Çeşitleri Read More »

Scroll to Top