Amerika Vizesi İçin Gerekli Belgeler Ve Evraklar

Belgeleri Ve Evrakları Vize Amerika
Amerika Vize Evrakları Ve Belgeleri

Amerika Vizesi İçin Gerekli Belgeler Ve Evraklar

Amerika Vizesi İçin Gerekli Belgeler Ve Evraklar ; vize çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Ancak birtakım evraklar bütün vize çeşitleri için hazırlanması ve tamamlanması mecburidir. Amerika vize çeşidine uygun şekilde gerekli evrakların hazırlanması amacıyla Long vize turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Amerika vizesi amacıyla gerekli evraklar şunlardır:

DS-160 Amerika Vize Başvuru Formu

10 yıldan eski olmamak şartıyla, gezi zamanı bitiminden itibaren asgari 6 ay geçerliliği devam etmesi gereken pasaport

T.C. kimlik fotokopisi (arkalı önlü olacak)

2 tane biyometrik foto en çok 3 ay içinde çektirilmiş olması gerekir

Uçak rezervasyonları

Otel ve konaklama bilgileri

Bazı hallerde Amerika Konsolosluğu/Büyükelçiliği vize çeşidine ve vize süresine göre ilave evrak  talebinde bulunabilir. Talep edilen ilave evrak  vize başvuru süresinin uzamasına yol açacaktır. ABD’ye seyahat edecek Türk Cumhuriyeti vatandaşlarından istenecek evraklar ve belgelerin belirlenmesinde yetki sahibi merci, Amerika Konsolosluğu/Büyükelçiliği’dir. Amerika vize başvuruları için seyahat çeşidine göre tespit edilen evrak ve belgeler içinde ortak olanları aşağıda belirtilmiştir.

Amerika vizesi talep dilekçesi

DS 160 Amerika vize başvuru formu

Pasaport

T.C. nüfus cüzdan kimlik fotokopisi

Banka hesap ekstresi

Bankada yeterli miktarda para

Uçak rezervasyonları

Konaklama rezervasyonları

2 tane biyometrik foto

ABD Konsolosluğu/Büyükelçiliği Vize İşlemleri

Amerika Konsolosluğu/Büyükelçiliğine Vize işlemlerinizi gerçekleştirmede destek veren tecrübeli seyahat firmamız Long Vize Turizm; başvuru sahibi adına vize işlemlerinin başlatılması, bütün süreçleri takibi,  kısa sürede vizenin olumlu yönde sonuç vermesi için ülke temsilcileri ve vize işlemleri konusu ile ilgili yetkin personeli ile profesyonel hizmet vermektedir.

Şirketimizden profesyonel yardım alarak vize işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Amerika Büyükelçiliği vize işlemlerinde başvuru evrakları ve belgelerinin teslim edildiği, göçmen olmayan vize kategorisinde tespit edilen vize türlerinden birinin alınması için uygulanan başvuruların randevu işlemlerinin alınmasında ve mecburi olan başvuruların yapılmasında görevlidir.

Amerika Vize Başvurusu

Amerika vize başvurusu için hazırlanması gereken evrak ve belgelerin belirlenmesinde ve başvuruların sonuçlandırılmasında yetki sahibi mercidir. Amerika Büyükelçiliği Ankara ilinde bulunmaktadır. Long vize Turizm şirketimiz, vize başvurularını başvuru sahibi adına alınmasında, bütün aşamaların gerçekleştirilmesinde ve takibinde, vizenin olumlu yönde sonuç vermesi için Amerika Büyükelçiliği yetkililerinin çok dikkat ettiği hususlara maksimum derecede dikkat ederek kısa sürede vize başvurularının sonuçlanmasında profesyonel hizmet vermektedir.

Vizesi Amerika

Adana Amerika Vize Merkezi

Adana Amerika Vize Merkezi Adana Amerika Vize Merkezi; Adana’da yaşıyor ve yurt dışına gitmek istiyorsanız merkezimizde size profesyonel ekiplerimizle destek sağlıyoruz. Amerika vize randevusu alarak gitmek istediğiniz tarihi ve gidiş amacınızı belirleyerek müracaat edebilirsiniz. Gitmeden önce hazırlamanız gereken vize evraklarını uzman kadromuzdan yardım alarak kolayca hazırlayabilirsiniz. Gitmenize çok kısa bir süre kalmış olsa dahi ekspres …

Adana Amerika Vize Merkezi Read More »

Vizesi Amerika

Amerika Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Amerika Vizesi Hakkında Genel Bilgi ABD yeni dünyanın en parlak ve en meşhur ülkelerinden biri olarak Dünya’nın her ülkesinden milyonlarca kişiye her sene vize vermekte. ABD’nin özellikle Holywood ve Dünya devi firmaları sayesinde yayılan şöhreti bu vize taleplerini doğuran birinci sebepler. Buna ek olarak ülkedeki geniş yelpazeli iş fırsatları ve Dünya dili olan İngilizce dilinde eğitim veren dil …

Amerika Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Vizesi Amerika

Amerika Vize Çeşitleri

Amerika Vize Çeşitleri Amerika/Amerikan/USA/ABD Aile/Akraba Ziyareti için yapılacak başvuru elektronik ortamda DS-160 vize başvuru formunun İngilizce olarak doğru ve yanlışsız bir şekilde doldurulmalıdır. Başvuru formunda yapılan yanlış bilgi vize için tekrar randevu almanıza neden olur. Amerika Konsolosluğu Amerika/Amerikan/USA/ABD Aile/Akraba Ziyareti için kullanılacak olan pasaportların seyahat bitiminde de geçerliliğinin 6 ay devam edecek özelliğe sahip olmasına, pasaportun 10 yıl içinde …

Amerika Vize Çeşitleri Read More »

Scroll to Top