Avustralya Vize Randevusu

Randevusu Vize Avustralya
Avustralya Vize Randevusu

Avustralya Vize Randevusu

Avustralya vize randevusu, Avustralya Konsolosluğundan veya Büyükelçiliği’nden gerekli istenilen evrakların ve belgelerin temin edilmesi için talep edilmektedir. Avustralya vize randevusu alınabilmesi için öncelikle vize başvurusunda istenen evrakların ve belgelerin hazır hale getirilip, daha sonra başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Vize başvurusunda bulunacak vatandaşların, vize ücretini yatırıp gerekli evraklar ve belgeleri teslim etmek için Avustralya Konsolosluğu/Büyükelçiliği’nden randevu talep etmesi istenmektedir.

Avustralya Vizesi İçin Biometrik İşlemleri

Avustralya vizesi başvurusunda parmak izi ve fotoğraf işlemleri için vize başvurusunda bulunan vatandaşın randevu gününde ve saatinde talep edilen yerde olması gerekmektedir. Avustralya vize girişiminde, vize işlemlerini prosedüre uygun olacak şekilde tamamlanması ve vize randevusu oluşturmak için Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize Turizm şirketi, Avustralya vizesi randevusunu vatandaşlarımızın yerine kaliteli ülke temsilcileri ile gerçekleştirmektedir.

Avustralya vizesi için bilinen işlem sırasının kurallara uygun olarak tamamlanması gerekir. Vize için istenilen edilen evraklar ve belgeler, resmi nitelik bulundurmasından profesyonel destek alınarak vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi istenilir. Kolay ve son derece basit bir şekilde Avustralya vizesi almak için Long Vize Turizm ile iletişime geçmeniz mümkündür.

Long Vize Turizm şirketimiz; başvuru formunun tamamlanması, vize randevusunun yapılması, gerekli evrakların ve belgelerin yapılması gibi vize işlemlerini gerçekleştirmektedir. Avustralya vizesi başvuruları, Long Vize Turizm hizmeti sayesinde gerçekleştirilebilir. Long Vize Turizm içerisinde çalışan profesyonel ülke temsilcileri ile yüz yüze görüşme sağlayarak veya telefon numaralarından ulaşarak vize işlemlerini yapabilirsiniz.

Avustralya Vize Koşulları Nelerdir?

Avustralya vize koşulları Avustralya Dış işleri Bakanlığınca yetkilendirilmiş Avustralya Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından belirlenmektedir. Ülkeler arasında ziyaret edebilmek ancak seyahat edilecek ülkenin sunduğu kurallara uyulması gerekir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından pasaport türü farkı bulunmaksızın tüm pasaport sahipleri Avustralya seyahatleri sebebiyle vize almaları zorunludur. Avustralya vize başvurusunda olacak kişilerin, en az 1 sene geçerliliği bulunan ve en az 2 sayfası tamamen boş olan bir pasaportlarının bulunması da gerekir.

Vizesi Avustralya

Adana Avustralya Vize Merkezi

Adana Avustralya Vize Merkezi Adana Avustralya Vize Merkezi; Bir yurt dışı ziyareti öncesi vize evraklarınız hazır bulunmalıdır. Bu konuda Long Vize Merkezi olarak profesyonel kadromuzla tüm yurt dışı seyahatleriniz için vize müracaatlarınızı kısa süre içerisinde sonuçlandırıyoruz. Adana Avustralya Vize Merkezi ile vize almak için gidiş amacınızı ve gidiş tarihinizi belirleyerek uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromun …

Adana Avustralya Vize Merkezi Read More »

Vizesi Avustralya

Avustralya Vize Çeşitleri

Avustralya Aile/Akraba Ziyareti Avustralya Vize Çeşitleri yapılacak olan Avustralya vizesi, Avustralya vize sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Avustralya vize çeşitleri içinde yer alan Avustralya Aile/Akraba Ziyareti Vize sınıfına göre hazırlanması gereken evrak ve belge listeleri prosedüre uygun bir şekilde olması gerekmektedir. Avustralya Konsolosluğu Avustralya vizesi için hazırlanması gereken evrakların kopyalarını asla kabul etmemektedir. Avustralya Aile/Akraba Ziyareti için yapılan başvurularda evrakların aslı ya da noter onaylı olmak zorundadır. Avustralya …

Avustralya Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi Avustralya

Avustralya Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Avustralya Vizesi Hakkında Genel Bilgi Avustralya ilginç bir şekilde Türkiye Cumhuriyetinden gelecek olan ziyaretçilerin hepsinden vize talep etmektedir. (Diplomatik pasaportlular dahil.) Dünya’nın birçok ülkesinde en azından Diplomatik pasaport sahiplerinden vize istenmediği bilinirken Avustralya’nın bu uygulaması sıra dışı bir uygulama olarak göze çarpmaktadır. Bu bağlamda Avustralya’nın vize işlemlerinin diğerlerine göre farklılıklar ihtiva edeceği açıktır. Avustralya Vizesi Hakkında Genel Bilgi Avustralya’nın bu değişik vize rejimi uygulamasının iki …

Avustralya Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top