Avustralya Vizesi

Vizesi Avustralya
Avustralya Vizesi

Avustralya Vizesi

Avustralya vizesi, Avustralya’ya ziyaret sebebiyle gidecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının almak zorunda olduğu bir belgedir. Türkiye ile Avustralya ülkeleri içerisinde vize anlaşması bulunur.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından genel, özel, hizmet veya diplomatik pasaport sahipleri, Avustralya’ya ziyaret gerçekleştirebilmesi için vize başvurusunda bulunmaları zorunludur. Seyahat gerçekleştirecek kişilerin; turistik, ticari, aile ziyareti, transit veya vatandaşlık gibi uzun ve kısa süreli ziyaretleri için öncelikle gerekli evrakları ve belgeleri temin etmeleri gerekir. Avustralya vizesi için yapılacak başvurularının olumlu veya olumsuz neticelenmesi yönündeki yetki Avustralya Konsolosluğu/Büyükelçiliği’ne aittir.

Avustralya vize başvurusu, Avustralya Konsolosluğu’na başvuru yapılması sağlanmaktadır. Kolay ve basit bir şekilde vize başvurusu yapmak için Avustralya Konsolosluğu/Büyükelçiliği yada firmamız aracılığı ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Long Vize Turizm, Avustralya vize başvurularında ihtiyaç duyulmakta olan evrakların ve belgelerin temin edilmesinde uzman ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir.

Avustralya Vizesi Nasıl Alınır?

Avustralya vizesi nasıl alınır şeklinde birçok soru bulunmaktadır. Avustralya herhangi bir sebep ile seyahat edecek kişilerin yanıtını merak ettiği konuların başında gelir. Bunun en büyük sebebi Türkiye Cumhuriyeti içerisinde yaşamakta olan vatandaşlarından pasaport türü fark etmeksizin pasaport sahipleri, Avustralya’ya ziyaret edebilmeleri için vize almaları şarttır.

Avustralya Vize Başvurusu

Avustralya vize başvurusu için İstanbul’da bulunan Avustralya Konsolosluğu’na veya Ankara’da bulunan İstanbul Büyükelçiliği’ne gidilmesine şirketimizin verdiği hizmet sayesinde gerek yoktur. Avustralya vize başvuruları, dijital olarak her yerden gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet veren Avustralya Konsolosluğu/Büyükelçiliği ya da firmamız  Long Vize Turizm ile bağlantı kurularak geçerek vize işlemlerini prosedüre uygun şekilde tamamlanması için profesyonel destek sağlamanız mümkündür.

Avustralya vizesi girişimlerinde bulunan vatandaşlar, vize türünü belirledikten sonra seyahat türünü ve seyahat süresini belirten bir dilekçe yazıp Avustralya Konsolosluğu’na veya Büyükelçiliğe göndermeleri şarttır. Evraklar ve belgeler tamamlandıktan sonra ve vize ücreti yatırılıp vize randevusu oluşturulduktan sonra vize işlemlerinin sonuçlandırılması süreci beklenmektedir.

Vizesi Avustralya

Adana Avustralya Vize Merkezi

Adana Avustralya Vize Merkezi Adana Avustralya Vize Merkezi; Bir yurt dışı ziyareti öncesi vize evraklarınız hazır bulunmalıdır. Bu konuda Long Vize Merkezi olarak profesyonel kadromuzla tüm yurt dışı seyahatleriniz için vize müracaatlarınızı kısa süre içerisinde sonuçlandırıyoruz. Adana Avustralya Vize Merkezi ile vize almak için gidiş amacınızı ve gidiş tarihinizi belirleyerek uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Uzman kadromun …

Adana Avustralya Vize Merkezi Read More »

Vizesi Avustralya

Avustralya Vize Çeşitleri

Avustralya Aile/Akraba Ziyareti Avustralya Vize Çeşitleri yapılacak olan Avustralya vizesi, Avustralya vize sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Avustralya vize çeşitleri içinde yer alan Avustralya Aile/Akraba Ziyareti Vize sınıfına göre hazırlanması gereken evrak ve belge listeleri prosedüre uygun bir şekilde olması gerekmektedir. Avustralya Konsolosluğu Avustralya vizesi için hazırlanması gereken evrakların kopyalarını asla kabul etmemektedir. Avustralya Aile/Akraba Ziyareti için yapılan başvurularda evrakların aslı ya da noter onaylı olmak zorundadır. Avustralya …

Avustralya Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi Avustralya

Avustralya Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Avustralya Vizesi Hakkında Genel Bilgi Avustralya ilginç bir şekilde Türkiye Cumhuriyetinden gelecek olan ziyaretçilerin hepsinden vize talep etmektedir. (Diplomatik pasaportlular dahil.) Dünya’nın birçok ülkesinde en azından Diplomatik pasaport sahiplerinden vize istenmediği bilinirken Avustralya’nın bu uygulaması sıra dışı bir uygulama olarak göze çarpmaktadır. Bu bağlamda Avustralya’nın vize işlemlerinin diğerlerine göre farklılıklar ihtiva edeceği açıktır. Avustralya Vizesi Hakkında Genel Bilgi Avustralya’nın bu değişik vize rejimi uygulamasının iki …

Avustralya Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top