Bangladeş Vizesi

Vizesi Bangladeş
Bangladeş Vizesi

Bangladeş Vizesi

Bangladeş Vizesi; Güney Asya ülkesi olan Bangladeş ile Türkiye arasında uygulanan vize anlaşması gereği yalnızca resmi pasaporta sahip şahıslar 3 ay süreliğine vizeden muaftır. Ancak Umuma Mahsus pasaport sahipleri kesinlikle Bangladeş vizesi alabilmek zorundadır. Vize alabilmek amacıyla da konsolosluğa ya da firmamız aracılığı ile vize başvuru işlemleriniz gerçekleştirebilirler.

Bangladeş vizesi alabilmek isteyenler Türkiye’de tespit edilen Bangladeş Konsolosluğu’na başvuru ederek işlemlerini başlatabilir. Bunun beraberinde firmamız da senelerdir vize ile ilgili bütün işlere en profesyonel şekilde yardım etmektedir. Bu yüzden vize alım konusu ile ilgili rastgele bir problem yaşam sürdürmek istemiyorsanız firmamızı arayarak gerekli işlemler ile ilgili bilgi temin edebilirsiniz. Vize firmamızın her ilde de bürosu bulunuyor ve evraklarınızı kargo ile göndermeniz başvurmanız için yeterli olacaktır.

Bangladeş Vize İşlemleri

Bangladeş ülkesine seyahat etmek talip Türkiye vatandaşları ise bordo pasaporta sahipse vize almakla yükümlüdür. Bangladeş vize işlemleri konusu ile ilgili firmamıza bir telefonla ulaşarak dilediğiniz bütün verileri sağlayabilirsiniz. Firmamız senelerdir en nitelikli ve en profesyonel hizmetleri bütün müşterilerine sunmaktadır.

Bangladeş vize işlemleri konusu ile ilgili rastgele bir problem yaşamamanız adına firmamızı aramanızı tavsiye ederiz. Vize işlemleri Bangladeş Konsolosluğu’nun belirlemiş olduğu prosedürlere uygun bir şekilde yapılmalıdır. Eğer işlemlerde bir eksiklik ya da yanlışlık olursa konsolosluk vize başvurunuzu kabul etmeyecektir.

Hem vakitten tasarruf etmek üstelik bir an önce vizenize kavuşmak istiyorsanız firmamız sizin amacıyla büyük bir yarar olacaktır. Bangladeş ülkesini gezmek  genel pasaportlu Türk vatandaşları vize alabilmek zorundadır. Konsolosluk bu bireylerin vizesiz ülkeye girişini kabul etmemektedir.

Bangladeş Vize Başvurusu

Bangladeş vize için başvuru yapmak isteyen vatandaşlar Bangladeş Konsolosluğu’nun yöntem ve kurallarına dikkat etmelidir.

Bangladeş ülkesine gidilme sebebi kesinlikle konsolosluğa bildirilmelidir. Neden gitmek istediğinizi açılmış ve net bir şekilde bildirmezseniz konsolosluk vizenizi onaylamaz.
Bangladeş vize konusunda merak edilen bütün detaylara yanıt verme yetkisine sahip olan vize firmamız sizlerden gelen aramaları beklemektedir.

Hazırlanması gereken evraklarda rastgele bir yanlışlık vizenizin reddedilmesine neden olur. Bu yüzden de firmamız ile bağlantı kurarak işlemlerinizi yapmanız çok yararlı olacaktır.

Vizesi Bangladeş

Adana Bangladeş Vize Merkezi

Adana Bangladeş Vize Merkezi Adana Bangladeş Vize Merkezi; Ülkemizden yurt dışına ziyarete gideceğinizde vize yaptırmanız, vize yaptırmak içinde bazı evraklarınızla vize merkezimize gelmeniz yeterlidir. Long Vize Merkezi olarak size Adana merkezimizde profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Adana Bangladeş Vize Merkezi, vize işlemleriiçin konsolosluk tarafından öngörülen evrakları hazırlayarak merkezimizden yardım alabilirsiniz. Yurt dışı ziyaretlerinizin tamamında aynı şekilde …

Adana Bangladeş Vize Merkezi Read More »

Vize Çeşitleri Bangladeş

Bangladeş Vize Çeşitleri

Bangladeş Vize Çeşitleri Bangladeş Devleti, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına Turistik Vize, Ticari Vize ve Bangladeş Aile Arkadaş Ziyaret vizesi adı altında üç çeşit vize sunmakta; Bangladeş Turistik Vizesi Bangladeş Vize Çeşitleri En fazla 30 gün olarak belirlenen bu vize ticari, davetiyeli yahut ziyaret vizesi kapsamına girmemektedir. Bu vize tipiyle Bangladeş’e giriş yapmanız durumunda herhangi bir ticari faaliyet, toplantı, anlaşma, seminer, …

Bangladeş Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi Bangladeş

Bangladeş Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Bangladeş Vizesi Hakkında Genel Bilgi Bangladeş Vizesi Hakkında Genel Bilgi Türkiye ile Bangladeş’in 1987 tarihinde imzaladığı Vize Muafiyeti Anlaşması sayesinde Yeşil, Gri ve Siyah pasaport sahibi Türk vatandaşları Bangladeş’te üç aya kadar vizesiz kalma ve giriş çıkış yapma haklarına sahiptirler. Bunun yanında Bordo Pasaport taşıyan vatandaşlar ise vize çıkartmakla yükümlüdürler. Bangladeş seyahati ve dolayısıyla Bangladeş vizesi hakkında genel bilgi  önceden bilinmesi gereken bazı hususlar vardır. Örneğin ulaşım; Bangladeş’e ulaşım sağlanırken hava taşımacılığının tercih edilmesi her iki ülke yetkilileri tarafından tavsiye olunur zira karayolu o bölgedeki …

Bangladeş Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top