Bulgaristan Vize Randevusu

Randevusu Vize Bulgaristan

Bulgaristan vize randevusu internet üzerinden alınmaktadır. Bulgaristan’a seyahat edecek kişilerin C kategorisi konumu için randevu almadan vize talebinde bulunabilmekteler. Kısa süreli vize taleplerinde örneğin transit vize gibi vize randevusu alınmasına gerek bulunmamaktadır. Fakat seyahatiniz 90 gün üzerinde ise randevu şartı bulunmamaktadır.

Bu durumu zahmetsiz bir şekilde halletmek adına Long Vize Turizm’den destek alabilirsiniz. Uzman çalışan kadromuz sizlere titizlik içerisinde yardımcı olacaktır. Firmamız yetkili çalışan kadrosu ile sizlerin yerine başvuru işlemlerinizi zahmetsizce gerçekleştirecektir. Bulgaristan vizesi almak için çeşitli işlemleri yerine getirmeniz gerekmektedir.  Vize başvurunuz için gerekli şartları kuralına uygun şekilde yapmanız çok önemlidir. Ayrıca başvuru esnasında kullandığınız bilgilerin doğruluğu çok önemlidir.

Evraklar yasal evrak statüsünde olması sebebi ile verdiğiniz bilgilerin hatalı olması durumunda doğabilecek yasal yükümlülüklerden sorumlu tutulursunuz. Vize randevunuz dan önce hazırladığınız evraklarda ret alma ihtimaliniz bulunmaktadır. Ret durumunda profesyonel destek alarak ret alma sebebinizi inceleyerek redde itiraz ve ardından redde itiraz edilen durumun giderilmesi ve başvurunun tekrarlanmasını sağlayabilirsiniz.

Long Vize Turizm olarak vize işlemlerinizde yetkili olarak sizlere özenle yardımcı olmaktayız. Bu sayede siz seyahatinize odaklanırken biz tüm işlemlerinizi hallediyoruz. Seyahat türünüze ve sürenize uygun olarak gereken evrakları ve diğer gereklilikleri hızlıca hallederek işlemlerinizi hızlıca halletmekteyiz. Evrakların uzman ekibimizce hazırlanması sebebi ile usulüne uygun olarak hazırlanmakta ve buda vize onayınızı kolaylaştırmaktadır. Vize için istenen standart evrak liştesi ise şu şekildedir:

T.C. kimlik fotokopisi
Geçerliliği bulunan pasaport
Bulgaristan vize talep dilekçesi
Bulgaristan vize başvuru formu
2 adet biyometrik fotoğraf
Konaklama bilgileri içeren belgeler
Uçak bileti rezervasyonları
Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği

Bulgaristan vize başvurusunda sıkça merak edilen sorulardan birisi ise kaç günde çıktığıdır. Bu vize başvurusu yapan kişilerin planlarını kaçırmamak adına sıkça merak ettiklerindendir.

Fakat bu konuda net bir zaman dilimi bulunmamaktadır. Bu nedenle planlarınızı kaçırmamak adına vize başvurusunu erken yapmalısınız. Vize evraklarınızın düzenli ve uygun şekilde hazırlanması durumunda ortalama süre 5-7 gün olsa da olası ret durumlarını göz önünde bulundurmalısınız. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına firmamızdan profesyonel destek almanızı tavsiye etmekteyiz.

Vizesi Bulgaristan

Bulgaristan Vize Çeşitleri

Bulgaristan Aile/Akraba Ziyareti Bulgaristan Aile/Akraba Ziyareti Bulgaristan Vize Çeşitleri içinde kısa süreli seyahatler için verilen Bulgaristan Schengen vizesi ile Bulgaristan sınırlarından giriş yapılabilmektedir. Bulgaristan Schengen vize işlemleri için gerekli olan evrakların prosedüre uygun bir şekilde hazırlanması Bulgaristan vize işlemlerinin aksamadan tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Bulgaristan Aile/Akraba Ziyareti için prosedüre uygun bir şekilde hazırlanması gereken evraklar şöyledir: Bulgaristan Aile/Akraba Ziyareti için geçerlilik özelliğine sahip pasaportun beyan edilmesi gerekmektedir. …

Bulgaristan Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi Bulgaristan

Bulgaristan Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Bulgaristan Vizesi Hakkında Genel Bilgi Bulgaristan Vizesi Hakkında Genel Bilgi Türkiye ile Bulgaristan halkının ilişkileri Osmanlı dönemine kadar uzanan köklü ilişkilerdir. Bulgaristan’ın rejim değişiklerinden sonra günümüzdeki demokratik yapıya kavuşmasından sonra Türkiye ile Bulgaristan birçok uluslararası örgütte ortaklaşa çalışmalarını sürdürmektedir. İki ülke arasında hem coğrafi hem kültürel yakınlıklardan söz edilebilir. Türkiye ile Bulgaristan milletleri birbirlerine oldukça benzer halklardır. Bulgaristan’ın nüfusuna oranla yaklaşık 8%’lik bir kısmı Türk …

Bulgaristan Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar