Danimarka Vize Başvurusu

Danimarka Vize Başvurusu; Vize işlemleri hedefiyle Danimarka vize başvurusu yapacak kişilerin bu süreçte dikkat etmesi gereken nokta, yapılacak yolculuk amacına ve yolculuk çeşidine göre farklılık gösteren kısa vakitli (90 gün vakitli) seyahatler hedefiyle yapılan başvuruları Danimarka Ankara Büyükelçiliği ve Danimarka İstanbul Konsolosluğu şahsen kabul etmemektedir.

Bu sebeple Danimarka’ya kısa vakitli yolculuk etmek talip kişiler vize işlemlerini yetki sahibi vize başvuru merkezleri aracılığı ile yapmalıdır.
Vize müracaat merkezi ile başvuru evraklar başvuru formlarıyla beraber mükemmel ve doğru bir şekilde hazırlanmaktadır. Danimarka vize başvurusu yapılmak istenildiğinde profesyonel bir şekilde destek olunabilmesi ve bu süreçte en vasıflı hizmet hedefiyle firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Danimarka ülkesine yolculuk etme kararı alma yolculuk sever hedefiyle bilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Bu noktalar arasında Danimarka vize başvuru merkezi hususunun oldukça hassas karar vermek olduğunu bilmektir. Başvuru merkezler sayesinde başvurunuzun sorunsuz dahi geçebilir sürecin uzamasına niye da olur.

Bu bağlamda başvuru merkezinin önemi oldukça fazladır. Firmamızı bu önemin farkında olup siz değerli müşteri hedefiyle gerekli olan her adımı sorunsuz halletmektedir. Bu sayede rahat bir başvuru süreci yaşamanıza niye olacaktır.

Danimarka başvuru merkezi sizin adınıza vize başvurunuzu yapmaktadır. Konsolosluğun başvuru gördüğü aktüel belgeleri izler ve sizi bilgilendirir. Ayrıca zamandan tasarruf elde etmenizi de sağlamış olur.

Danimarka vizesi almanız hedefiyle Schengen vizesi almanız gerekiyor. Danimarka Konsolosluğu tarafından hazırlanan vizeler, yolculuk amacınıza uyan vize çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Vize başvuruların dahi doğru bilgiler paylaşılmalı ve yolculuk amacınıza uygun Danimarka vize çeşitleri ile başvuru yapılmalıdır. Seyahat amacınıza uygun başvuru yapılmadığı takdir de vize reddi gerçekleşebilir.

Danimarka vizesi çeşitleri bu şekildedir:
Danimarka Aile Akraba Ziyareti Vizesi: Davetiye olması zorunludur. Davet eden kişinin kimlik bilgiler ve adres bilgileri alınır.
Danimarka Turistlik Vize: Gezi ya da tatil amaçlı gidilecek kısa vakitli vize türüdür.
Danimarka Ticari Vize: İş, toplantı, konferans gibi resmi iş bağları ile Danimarka‘ya gidecek olan vatandaşın alması gereken vize türüdür. Son olarak Danimarka vizesi amacıyla gerekli evraklar aktüel hallere göre farklılık gösterebilmektedir.

Vizesi Danimarka

Danimarka Vize Çeşitleri

Danimarka Aile/Akraba Ziyareti Danimarka Vize Çeşitleri içinde yer alan Danimarka Aile/Akraba Ziyareti için olması gereken evraklar şöyledir: Pasaport: Seyahat edilecek tarihin bitiminden sonra da 3 ay geçerliliği olan, vize işlemleri yapılabilecek iki boş sayfası olan, eskimemiş, deforme olmayan ve 10 yılı aşmayacak pasaport olması gerekmektedir. Danimarka vize başvuru formu: Büyük harflerle İngilizce ya da Danca …

Danimarka Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi Danimarka

Danimarka Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Danimarka Vizesi Hakkında Genel Bilgi Danimarka Vizesi Hakkında Genel Bilgi Danimarka’ya Türkiye Cumhuriyeti pasaportlarıyla seyahat edecek vatandaşlar vize uygulamasına tabidir. Danimarka, Türkiye’den gelen siyah, gri ve yeşil pasaportlu kişilere 3 aya kadar vizesiz giriş izni tanımakla beraber Bordo pasaportlu vatandaşların süre fark etmeksizin vize alması gerekir. Danimarka Schengen bölgesine üye bir ülke olduğundan dolayı Danimarka için alınacak vizeler (türlerine göre) Schengen vizesi yerine de geçecektir. Türkiye’den Danimarka’ya seyahat …

Danimarka Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top
Whatsapp
Telefon
Sohbet
7/24
Vize Hattı
Anasayfa
Blog
Ülkeler
Referanslar