Dubai Vize Başvurusu

Vize Başvurusu Dubai
Dubai Vize Başvurusu

Dubai Vize Başvurusu

Dubai Vize Başvurusu yapar iken Schengen ülkeleri tersine parmak izi programı bulunmamaktadır. Ticari ya da  turistik  başvurularda şirketlerin ya da kendilerinin finansal halini gösterir herhangi bir belge talep edilmemektedir. Kısacası; Dubai Vize Başvurusu için maaş bordrosu, hizmet dökümü, vergi levhası, işe giriş belgesi ya da banka ekstresi gibi dokümanlara kesinlikle gereksinim yoktur.

Vize başvurusu yapacak olan vatandaşımızın pasaport fotokopisi ve biyometrik fotoğrafının olması başvuru yapabilmesi için yeterli olacaktır. Bunların dışında başvuru yapacak bireyin vize başvuru formunu kusursuz ve açık olarak doldurması gereklidir.

Ayrıca firmamız aracılığı ile başvuru yapacak bireylerin, kendine zahmet edip firmamıza kadar gelmelerine gerek yoktur. Evraklarını kargo, elektronik posta ya da WhatsApp aracılığı ile bizlere ulaştırabilirler. Sonuçlanan vize başvurularını yolcularımızın istediği yöntemle kendilerine geri yollamaktayız.

Dubai ülkesine gitmek için vize alması gerekli olanlar Dubai Konsolosluğunun yetki verdiği vize başvuru merkezlerine erişerek işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilirler. Dubai vize başvuru merkezi yardımıyla vize işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanır. Vize merkezleriyle yapılmayan vize işlemlerinde belge eksiği çok yaşanır ve bu da vizenin reddedilmesine neden olur. Konsolosluklar en küçük eksikleri de öneme almaktadır.

Dubai vizesi başvuru merkezi aracılığı ile uygulanan vize işlemlerinde hiç bir problem yaşanmamakta ve vize yükünüz hafiflemektedir. Bu yolda vize merkezimiz senelerdir konsolosluklarla haberleşme durumundadır ve sizlere en güncel verileri aktarır. Vize işlemlerinizde sorun yaşam sürdürmek istemiyorsanız vize merkezimizle her an irtibata geçebilirsiniz.

Dubai Vize Çeşitleri

Dubai ülkesi için vize almanız gerekiyorsa seyahat amacınıza uygun olan vize çeşidini seçmeniz gerekecektir. Dubai vize türleri değişik farklıdır ve amacınıza uygun olanı seçmeniz çok önemli bir ayrıntıdır. Bu vize türleri arasında en çok kullanılanları ise turistik vize, aile ziyareti vizesi, ticari vize gibi türlerdir.

Dubai vize türleri arasından kendinize uygun olan vizeyi seçtiğinizde Dubai Konsolosluğu sizlerden değişik türde vize evrakları istemektedir. Bu evrak ve belgelerin güncel hali de konsolosluktan öğrenilmelidir. Dubai ülkesine seyahat yaparken amacınız iş merkezli ise bunu konsolosluğa belirtmeniz ve Dubai ticari vize seçiminde bulunmanız gereklidir. Ticari vize başvuru yapabilmeniz için konsolosluktan yada firmamızdan gerekli işlemlerin neler olduğunu öğrenmeniz gerekecektir. Ticari vize alınırken sizlerden birtakım evrak ve belgeler istenecektir. Bunun için de iş için gittiğinize dair belgeleri kesinlikle hazırlamalısınız.

Dubai ticari vize için uygun evrakları hazırlayarak firmamıza kargo aracılığıyla gönderebilir ve hızlı bir şekilde vize sürecine de olabilirsiniz. Firmamız sizin adınıza süreci yöneterek hangi adımları atmanız gerekliliğini bildirecektir. Ticari vize işlemlerinde ticari bir nedenle gidildiği kesinlikle söylenmelidir. Bu vaziyet belirtilmezse vizeniz ret cevabı alır ve bu da bir ileri vize sürecinizi de etkiler.

Vizesi Dubai

Adana Dubai Vize Merkezi

Adana Dubai Vize Merkezi Adana Dubai Vize Merkezi; Tatil yapmak için yurt dışında bir yer arıyorsanız belki de en gösterişli yerlerden bir tanesi olabilecek bir Dubai seyahati düşünebilirsiniz. Otelleri ve fırsatları ile birçok turisti kendisine çeken büyük bir cazibe merkezi olarak görülmektedir. Long Vize Merkezi olarak Dubai vize işlemleri konusunda profesyonel hizmet sunmaktayız. Güncel vize …

Adana Dubai Vize Merkezi Read More »

Scroll to Top