Hollanda Vize Randevusu

Vize Randevusu Hollanda
Hollanda Vize Randevusu

Hollanda Vize Randevusu

Hollanda vize randevusu , seyahat türüne göre istenen evrakların ve belgelerin teslim edilmesi ve başvuru yapılmak istendiğinde Hollanda Konsolosluğu/Büyükelçiliği’nden alınır. Hollanda vizesi işlemlerinin aşamalarından bir olan vize randevusu alınmadan önce tüm evrakların ve belgelerin usulüne göre hazırlanmış olması gerekir. Aksi takdirde eksik belge veya yanlış bilgi gerekçesiyle vize başvurusunun reddedilmesi sonucuyla karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır.

Vize randevusu alındıktan sonra belirtilen gün ve saatte bulunulması istenilen yere en az yarım saat öncesinden gelmek doğru bir karar olacaktır. Hollanda Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından vize başvuru işlemlerinde yetkilendirilen şirketimiz aracılığıyla yapılan başvurularda, şirket yetkililerimiz Hollanda vize randevusu alınması işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Hollanda Vize Randevusu Şartları

Başvuru sahiplerinin yapması gereken tek iş belirtilen tarih, saat ve o yerde bulunmaktır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Hollanda’ya turistik, ticari, eğitim, aile ziyareti, arkadaş ziyareti, evlenme, aile birleşimi gibi amaçlarla seyahat gerçekleştirmek için vize başvurusunda bulunurlar.

Hollanda vizesi için başvuruları HollandaKonsolosluğu/Büyükelçiliği’ne başvuru yapılır. Başvuru merkezi olarak ülke temsilcileri ve alanında uzman personeli ile hizmet veren şirketimiz aracılığıyla yapılması, kısa sürede vize alınması için en doğru tercih olacaktır.

Başvuru evraklarının ve belgelerinin teslim edilmesi ve başvuru yapılabilmesi için Hollanda vize randevusu alınmalıdır. Bireysel olarak başvuru yolunu tercih eden vatandaşların, biyometrik işlemleri yapmamışsa randevu almak zorundadır. Hollanda vize başvurusu, randevu ve diğer tüm aşamaları zahmet çekmenize gerek kalmadan şirketimiz sizin adınıza gerçekleştirir.

Randevu alındıktan sonra verilen gün ve saatte başvuru merkezinde bulunmanız gerekir. Aksilik yaşanmaması adına randevu saatinden yarım saat öncesinde başvuru merkezinde bulunmanız yararlı olacaktır.

Hollanda Vizesi Başvuru Evrakları

Hollanda ile Türkiye Cumhuriyeti arasında siyasi ve ticari ilişkilerin güçlendirilmesi, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından Hollanda’ya gitmek için Hollanda vizesi başvurusu yapan kişilerin hazırladıkları evrakların ve belgelerin teslim edilmesinde, vize başvurularının olumlu ya da olumsuz yönde sonuçlandırılmasında, ilave evrak ve belge istemede yetkili merci İstanbul’da faaliyet gösteren Hollanda Konsolosluğu’dur.

Hollanda Konsolosluğu yetkilileri vize başvurularını yapan kişilerin başvuru evraklarını titizlikle inceleyerek başvuruları değerlendirip sonuçlandırırlar. Hollanda Konsolosluğu, resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. Bu yüzden planlanan tarihte seyahat edebilmek için vize başvurularının 4 hafta öncesinden yapılmasına dikkat edilmelidir.

Vizesi Hollanda

Adana Hollanda Vize Merkezi

Adana Hollanda Vize Merkezi Adana Hollanda Vize Merkezi; İster tatil ister turistik gezi isterseniz de sportif bir faaliyet amaçlı gezilere katılıyor olun hepsi için vize işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Gideceğiniz ülkenin konsolosluğu tarafından belirlenen evrakları tamamlayarak Long Vize Merkezimize gelebilir vize işleminizi kısa süre içerisinde tamamlayabilirsiniz. Hollanda’ya gitmek istediğiniz zaman gidiş amacınıza göre belirlenen evrak listesini …

Adana Hollanda Vize Merkezi Read More »

Vizesi Hollanda

Amasya Hollanda Vize Merkezi

Amasya Hollanda Vize Merkezi Amasya Hollanda Vize Merkezi; Hollanda Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının seyahatleri sırasında vize alınmasını istemektedir. Hollanda aynı zamanda bir Schengen ülkesi olduğu için Schengen vizesi de alabilme şansınız vardır. Vize alımları ve işlemleri genellikle konsolosluktan, büyükelçilikten ve yetkili olan vize başvuru merkezleri aracılığı ile yürütülmektedir. Amasya Hollanda vizesi aynı samanda internet üzerinden başvuru …

Amasya Hollanda Vize Merkezi Read More »

Vize İşlemleri Hollanda

Hollanda Hakkında Genel Bilgi

Hollanda Hakkında Genel Bilgi Hollanda Hakkında Genel Bilgi Hollanda Avrupa sınırları içerisinde Türk nüfusunun yoğun olduğu ülkelerden biri olan her yıl Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından hatırı sayılır miktarlarda vize başvurusu almakta. Hollanda’nın tarihi, turistik ve özellikle tarım sanayisiyle meşhur olmasıyla Türkiye’den birçok sosyal gruba hitap eden bir ülke olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda birçok ülkede yasak olan faaliyetlerin Hollanda yasalarınca …

Hollanda Hakkında Genel Bilgi Read More »

Vizesi Hollanda

Hollanda Vize Çeşitleri

Hollanda Aile/Akraba Ziyareti Hollanda Vize Çeşitleri Hollanda Aile / Akraba ziyareti yapacak olan kişilerin yapması gereken şey aile arkadaş ziyareti vizesi başvuru işlemleridir. Hollanda aile/ arkadaş ziyareti için hazırlanan evraklar içerisinde olmazsa olmaz olan davetiyedir. Çünkü davetiye olmadan aile arkadaş ziyareti başvurusu gerçekleştirilmesi mümkün değildir. Hollanda Aile/Akraba Ziyareti vizesi için gerekli olan evraklar: Son on yıl içinde çıkarılmış olan, seyahat …

Hollanda Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi Hollanda

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır Hollanda Vizesi Nasıl Alınır? Hollanda’ya gitmek isteyen Türk vatandaşlarından Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Hususi, Hizmet ve Diplomatik Pasaport hamilleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmamak kaydıyla, Hollanda’ya yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır. Hollanda vize başvurusu için gereken evraklar kişinin meslek grubuna göre değişmek ile beraber Hollanda Vizesi Nasıl …

Hollanda Vizesi Nasıl Alınır Read More »

Scroll to Top