İngiltere Vize Başvurusu

Vize Başvurusu İngiltere
İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere Vize Başvurusu

İngiltere vize başvurusu hedefiyle yolculuk amacına ve talep edilen vize türüne göre istenen evrakların ve belgelerin prosedüre uygun olarak hazırlanması, teslim edilmesi, vize ücretinin ödenmesi, randevu alınması ve İngiltere Konsolosluğu yetkilileri tarafından başvuru evraklarının incelenip değerlendirilmesi ve sonuçların ilan edilmesi aşamalarından meydana gelir.

İngiltere vizesi hedefiyle İngiltere Konsolosluğu’na şahsen ya da İngiltere Konsolosluğu tarafından yetkilendirilen vize başvuruların alınmasında vize başvuru sahibi adına tüm işlemleri gerçekleştiren Long Vize Turizm şirketimiz aracılığı ile başvurularınızı yapabilirsiniz.

Planladığınız tarihte yolculuk etmek, İngiltere Konsolosluğu tarafından ilave evrakların istenebileceği ihtimali ve Konsolosluğu’n yoğun olması, başvuruların resmi tatil günlerine denk gelmesi gibi durumlar apaçık bulundurularak yolculuk tarihinden minimum 3 ay öncesinden başvuru yapılması en doğru yöntem olacaktır.

İngiltere Vize Başvuru Şartları

İngiltere vize başvuru merkezi, İngiltere vize başvurularında görevli kurumdur. İngiltere Konsolosluğu tarafından görevlendirilen Long Vize Turizm şirketimiz, İngiltere vize başvurularında gerekli işlemlerin yürütülmesi ve randevu oluşturulması gibi vize işlemlerini gerçekleştirmektedir. İngiltere vize başvurusunda tespit edilen kişilerin, yolculuk türüne uygun şekilde kategorisini belirleyip gerekli vize işlemleri ile gerçekleştirmesi lazım olur.

İngiltere vize başvurusu; turistik, ticari, aile ziyareti, öğrenci, transit vize kategorileri gibi vize türlerine göre yapılabilmektedir. long vize turizm, tüm bu vize türlerine uygun şekilde vize başvurularını kabul etmektedir. Vize başvurusu yapabilmek hedefiyle Ankara ya da İstanbul’a gitmenize gereklilik yoktur. Long vize turizm Türkiye’dahi 81 ilde yetkin ve profesyonel ülke temsilcileri ile hizmet vermektedir.

İngiltere Vize Başvuru İşlemleri

İngiltere vize işlemleri ile ilgili tüm bilgiler hedefiyle Long Vize Turizm ile iletişime geçebilirsiniz. Long Vize işlemlerini, profesyonel ve uzman elemanları ile gerçekleştirmektedir. İngiltere’ye yolculuk edecek kişilerin ilk olarak yolculuk türüne uygun şekilde belli evrakları ve belgeleri hazırlayıp İngiltere Konsolosluğu’na ya da Büyükelçiliği’ne vize başvurusu yapmaları gereklidir.

İngiltere vize başvurusu tespit edilen kişilerin, şimdi geçerliliği tespit edilen bir pasaportlarının bulunması zorunludur. Vize başvurularında gerçekleştirilmesi gereken işlemlerden birisi de vize türüne uygun şekilde vize ücretinin yatırılması işlemidir. Ayrıca vize başvurusunda tespit edilen kişiler, İngiltere Büyükelçiliği ya da Konsolosluğu’ndan gerekli evrakları ve belgeleri teslim etmek hedefiyle randevu talep etmeleri gereklidir.

Vizesi İngiltere

Adana İngiltere Vize Merkezi

Adana İngiltere Vize Merkezi Adana İngiltere Vize Merkezi; Herken tarafından dünyanın ortak dili olarak İngilizce kabul edilmektedir. Bazı uzmanlar dilin yerinde daha iyi öğrenilebileceğini belirtmektedir. Kimi öğrenci de doğrudan İngiltere’de eğitim olanaklarını tercih etmektedir. Hangi amaçla olursa olsun İngiltere’ye gitmek isteyen birisi vize işlemlerini yaptırmak zorundadır. Long Vize Merkezi olarak tüm dünya ülkelerine olan seyahatleriniz …

Adana İngiltere Vize Merkezi Read More »

Vizesi İngiltere

Ankara Anlaşması

Ankara Anlaşması Yurtdışında iş kurmak için yatırımcı vizesi almanız gerekiyor. Bunu almak içinde milyon liralar düzeyinde para transferi yapmanızı iş kuracağınız ülke şart koşar. Ama tek bir istisnayla. Ankara Anlaşması vizesi AB ülkelerinde iş kurmak isteyen Türk vatandaşlarından sermaye istenemez der! Hayır yanlış okumadınız. Üstelik hepsi bu değil! İşte ECAA vizesi diye bilinen Ankara Anlaşması …

Ankara Anlaşması Read More »

Vize İşlemleri İngiltere

İngiltere Vize Çeşitleri

İngiltere Aile/Akraba Ziyareti İngiltere Vize Çeşitleri göre belirlenen İngiltere Vize Başvuru işlemleri için seyahatin amacı ve başvuru yapacak kişinin bulunduğu duruma göre farklılık gösterebilmektedir. İngiltere vize çeşitleri içinde yer alan İngiltere Aile/Akraba Ziyareti için gerekli evraklar şöyledir: Pasaport: Sahip olunan eski pasaport var ise seyahat bitiminden sonra da minimum 6 ay geçerliliğinin olması ve minimum boş iki sayfasının bulunması gerekmektedir. Ayrıca varsa …

İngiltere Vize Çeşitleri Read More »

Vizesi İngiltere

İngiltere Vizesi Hakkında Genel Bilgi

İngiltere Vizesi Hakkında Genel Bilgi İngiltere Vizesi Hakkında Genel Bilgi İngiltere ile Türkiye’nin ikili ilişkilerdeki yakınlığı 1500’lerin sonlarına kadar uzanır. Günümüzde de uluslararası NATO gibi örgütlerde İngiltere ve Türkiye ortak çalışmaları devam eder. 2007 yılından beri devam eden süreçte de Türkiye ile İngiltere arasında bir stratejik ortaklık anlaşması bulunmaktadır. İki ülkenin yakın ilişkileri küresel ve bölgesel sorunlara ortak …

İngiltere Vizesi Hakkında Genel Bilgi Read More »

Scroll to Top